زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات الگوریتم مهندسی کامپیوتر ۹۲ - گرایش نرم افزار

ارسال: #۷۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط rezareza2.)
خدایی توضیح این دفعتون خیییلی واضح تر از قبلی بود Smile عالی بود سمیه جان، بشخصه از الگوریتمی که دادید حض کردم. نتونستم مثال نقضی براش بیارم.مرسی
البته همچنان تلاش میکنم برای نقضش Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال: #۷۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ، توسط somaye_tex.)
خواهش می کنم. قابلی نداشت. خیلی خوشحالم اگه کمی به اطلاعاتتون اضافه کرده باشم. موفق باشید. منم منتظر مثال نقضتون هستم! Big Grin

راستی فکر کنم تقریباً ۹۰ درصد از کنکوریهای مانشت می خوان به این سؤال اعتراض بدن چون فکر می کنن یا ۳۰ میشه یا ۳۱/ امیدوارم طراح پشیمون نشه از جوابش! Tongue
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۷۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  مبنای باز کردن جعبه ها رو تو توضیحی که دادم گفتم. ابتدا کل بازه رو ۴ قسمت می کنیم. همون ۱ و ۹ و ۱۶ و ۲۳ و ۳۱/ هر بازه تقریباً کف n/4

بعد بازه شامل بزرگترین عدد رو نگه می داریم. و بقیه رو دور میریزیم. البته این به این معنی نیست که در اون قسمت که دور میریزیم جعبه ای با این مشخصات نداریم. چون این خاصیت منحصر به فرد نیست. بلکه به این معناست که در بازه ای که نگه میداریم حتماً عددی با این مشخصات داریم. که با کمی تمرکز متوجه میشین. در هر مرحله همین عمل رو تکرار می کنیم. یعنی بازه شامل عدد بزرگتر رو نگه میداریم و بقیه رو دور میریزیم. با کمی توجه متوجه میشین در هر مرحله تعداد اعداد تقریباً داره نصف میشه. با کمی دقت در بدترین حالت به عدد ۱۱ میرسیم.

راستی منظورم از بازه اینه:

۱--------۱۶---------۱۲--------۳---------۱۵ در این مثال بازه میشه از ۱۲ تا ۱ که شامل ۱۶ که بزرگتره میشه.

و در این :

۳۰ ----------۱۷---------۲-----------۱۵------------۱۹ از ۱۷ تا ۳۰ رو نگه میداریم مثل مثالی که شما زدین که شامل ۳۰ هست.

اگه خواستین میتونم جایگشتی رو بهتون بدم که به ۱۱ حرکت نیاز داشته باشه. اما هیچ جایگشتی وجود نداره که به ۱۲ حرکت احتیاج داشته باشه.

امیدوارم این توضیح به همراه ۳ دفعه ای که قبلاً توضیح دادم کافی بوده باشه.

اگه نه جایگشت دیگه ای بگید تا دوباره تست کنیم.
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  مبنای باز کردن جعبه ها رو تو توضیحی که دادم گفتم. ابتدا کل بازه رو ۴ قسمت می کنیم. همون ۱ و ۹ و ۱۶ و ۲۳ و ۳۱/ هر بازه تقریباً کف n/4

بعد بازه شامل بزرگترین عدد رو نگه می داریم. و بقیه رو دور میریزیم. البته این به این معنی نیست که در اون قسمت که دور میریزیم جعبه ای با این مشخصات نداریم. چون این خاصیت منحصر به فرد نیست. بلکه به این معناست که در بازه ای که نگه میداریم حتماً عددی با این مشخصات داریم. که با کمی تمرکز متوجه میشین. در هر مرحله همین عمل رو تکرار می کنیم. یعنی بازه شامل عدد بزرگتر رو نگه میداریم و بقیه رو دور میریزیم. با کمی توجه متوجه میشین در هر مرحله تعداد اعداد تقریباً داره نصف میشه. با کمی دقت در بدترین حالت به عدد ۱۱ میرسیم.

راستی منظورم از بازه اینه:

۱--------۱۶---------۱۲--------۳---------۱۵ در این مثال بازه میشه از ۱۲ تا ۱ که شامل ۱۶ که بزرگتره میشه.

و در این :

۳۰ ----------۱۷---------۲-----------۱۵------------۱۹ از ۱۷ تا ۳۰ رو نگه میداریم مثل مثالی که شما زدین که شامل ۳۰ هست.

اگه خواستین میتونم جایگشتی رو بهتون بدم که به ۱۱ حرکت نیاز داشته باشه. اما هیچ جایگشتی وجود نداره که به ۱۲ حرکت احتیاج داشته باشه.

امیدوارم این توضیح به همراه ۳ دفعه ای که قبلاً توضیح دادم کافی بوده باشه.

اگه نه جایگشت دیگه ای بگید تا دوباره تست کنیم.
ببخشید من قبلا که از الگوریتمتون ایراد گرفتم کامل متوجه سوال نشده بودم و فکر کردم فقط یه جعبه با این مشخصات داریم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۷۹,۷۳۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  بررسی سوالات درس مهندسی نرم افزار ارشد ۹۶ hamedy20 ۵ ۶,۴۶۵ ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: moharrami_ebrahim
  رفع ابهام در ر ابطه با سوالات پایگاه داده کنکور دکترا نرم افزار ۹۶ mos_hos ۷ ۷,۶۳۶ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nick2006
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۳۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۵۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۷۳۲ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  درخواست سوالات دکتری آزاد نرم افزار سال های ۹۲ ۹۳ و ۹۴ aminir ۲ ۳,۴۰۶ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۱۷۶ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h
  الگوریتم نوبت گردشی mhasa ۴ ۳,۱۰۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mhasa
  ۳۴ نرم - نرم افزار شریف seied1372 ۲ ۱,۹۳۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: seied1372

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close