زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرق این دوتا سوال تو چیه ؟

ارسال:

yasemi پرسیده:

دوستان من متوجه فرق این دوتا سوال نمیشم کسی لطف میکنه توضیح بده HeartHeart

[تصویر:  attachment.php?aid=417]

[تصویر:  attachment.php?aid=418]

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

سلام!! من فکر میکنم که در سوال دوم منظور از وزن یال‌ها برابر یک عدد صحیح مثبت هستش یعنی وزن تمام یال‌ها یکی هستش و زمانی که وزن یال‌ها یکی هستش دومین درخت پوشا اصلا معنی نداره دیگه هر چی درخت پوشا پیدا کنی مجموع وزن هاش با هم برابر هستش فقط خاصیت درخت بودن رو داره
اما در سوال اول چنین شرطی نداره و لذا دومین درخت پوشا رو میشه پیدا کرد

۰
ارسال:

yasemi پاسخ داده:

توی جواب هم همین رو گفته اما توی سوال هیچ چیزی نگفته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۷۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۸۳ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۴۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۴۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۵۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۹۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۴۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۳۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۷۲ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close