زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست های سیستم عامل کنکور آی تی ۹۲

ارسال: #۳۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
RE: تست های سیستم عامل کنکور آی تی ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  زمان بند بلند مدت (زمانبند کار): ترتیب ورود کارها به حالت آماده
زمان بند میان مدت (زمانبند حافظه): اولویت جابجایی فرآیندها بین حافظه اصلی و جانبی
زمان بند کوتاه مدت (زمانبند فرآیند): ترتیب در اختیار گذاشتن پردازنده بین فرآیندها
زمانبند اولویت (زمانبند ورودی - خروجی)
من خودم زمان بند کوتاه مدت زدم ولی به نظرم غلط باشه اخه طراح خیلی زبل بازی در آورده و گفته فعال سازی فرایند فقط از طریق زمان بند با اولویت میشه اتفاقا دیشب کتاب استالینگز را نگاه کردم همین جوری بود.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  زمان بند بلند مدت (زمانبند کار): ترتیب ورود کارها به حالت آماده
زمان بند میان مدت (زمانبند حافظه): اولویت جابجایی فرآیندها بین حافظه اصلی و جانبی
زمان بند کوتاه مدت (زمانبند فرآیند): ترتیب در اختیار گذاشتن پردازنده بین فرآیندها
من خودم زمان بند کوتاه مدت زدم ولی به نظرم غلط باشه اخه طراح خیلی زبل بازی در آورده و گفته فعال سازی فرایند فقط از طریق زمان بند با اولویت میشه اتفاقا دیشب کتاب استالینگز را نگاه کردم همین جوری بود.

راست میگی اصلا یه جورایی انگار همشون با دستکاری فرآیندها سروکار دارند مثلا تعلیق فرآیندها ه نوشته وظیفه میان مدت است. بدی سوال اینه که مشخص نکرده نسبت به چی نسبت به حافظه یا پردازنده و ...
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  زمان بند بلند مدت (زمانبند کار): ترتیب ورود کارها به حالت آماده

راست میگی اصلا یه جورایی انگار همشون با دستکاری فرآیندها سروکار دارند مثلا تعلیق فرآیندها ه نوشته وظیفه میان مدت است. بدی سوال اینه که مشخص نکرده نسبت به چی نسبت به حافظه یا پردازنده و ...
زمان بند میان مدت درباره فرایندهای مسدود معلق و اماده معلق تصیمم گیری می کند اما آیا هر زمان بند کوتاه مدت مثلا fifo باعث فعال سازی فرایتد میشه.
ولی اگز همه زمان بند های با اولویت را در نظر بگیری باعث فعال سازی فرایتد ها میشه.
ولی خدای خیلی نا مردیه تو این همه سوال محاسباتی زمان بندی بری تو این قسمت ریز سوال بدی.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  

کتاب پارسه نوشته زمانبند I/Oصف داره برای فعالیتهایی که برای دستگاه های ورودی خروجی بلوکه میشن.
حالا اگه فرایندی بهر دلیل دیگه بلوکه بشه زمانبند I/O به این ربطی نداره که بخاد فعالش کنه.
بهرحال یا میان مدت درسته یا ورودی خروجی
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
تست های سیستم عامل کنکور آی تی ۹۲
مزیت پردازنده های دو هسته ای و چند هسته ای:
با در نظر گرفتن سیر تحولات اخیر به نظر می رسد که عمر پردازنده های تک هسته ای دیگر سر آمده باشد عمده دلیل این مسئله متوقف شدن جنگ افزایش سرعت ساعت فرکانس پردازنده ها می باشد که این خود به دلیل محدودیت های فنی ناشی از افزایش تلف حرارت و تأثیر مسائل محیطی و دیگر است.اکنون که شرکت هاس سازنده پردازنده ها نمی توانند سرعت ساعت پردازنده هایشان را افزایش دهند.تنها راه اضافه کردن کارایی Performance دو یا چند هسته ای کردن پردازنده ها و بهینه کردن طراحی این هسته ها است.
۱-سیستم مدیریت وابستگی کش در مقایسه با وقتی که سیگنال ها باید به خارج از CPU بروند در نرخ کلاک بالاتری عمل می کند.
۲-سیگنال ها برای جابه جایی بین CPUها فاصله کمتری را طی می کنند که این به معنی بالا رفتن میزان داده های قابل پردازش در واحد زمان و نیز کاهش خطاهای خط عبور سیگنال است.
۳-کاهش زمان پاسخ
۴-توان مصرفی کمتر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۲۶۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۰۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۶۷ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۹۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۰۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۰۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close