زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست صدا و جزوه هوش مصنوعی

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
سلام دوستان ،
اگه کسی صدا همراه با جزوه‌ی هوش مصنوعی داشته باشه ممنون می شم بهم کمک کنه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ
صدا و جزوه هوش مصنوعی
سلام.تو همین مانشت در باره صدا های کلاس پارسه هوش مصنوعی ۹۰ بحث هایی شد (آقای رهنمون) که خوب نمیدونم بحث به کجا رسید.اما در مورد جزوه هم باید بگم تو این درس زیاد دنبال جزوه نباشید درس خیلی بزرگی هست و معمولا همه جزوات تقریبا شبیه به کتاب راسل هست.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
صدا و جزوه هوش مصنوعی
سلام دوستان من هوش رو قبلا خوندم هم راسل رو و هم پوران.متاسفانه کتاب پوران سوالات رو غلط جواب داده آخه من کتاب رهنمون رو داشتم و جوابا رو مقایسه کردم صدای دکتر فیلی رو هم گوش کردم البته نصفه آخرش به این نتیجه رسیدم که تنها کسی که میتونه توی هوش حرف بزنه استاد رهنمون هست چون توی کتاب ایشون به نظر من با یه تفکر خاص مسائل بررسی شده که کلا با پوران متفاوته پس این کتاب و جزوه جزو واجبات کنکور هست البته با همینا هم راحت میشه ۵۰درصد زدولی خب به نظر من توی هوش آی تی۵۰ کمه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mkarimi1987
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
منتقل شد به بخش دانلود منابع.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۸۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۱ ۱,۸۸۶ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close