زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارائه‌ی Wifi رایگان در شهر نیویورک توسط گوگل

ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
ارائه‌ی Wifi رایگان در شهر نیویورک توسط گوگل
سلام.

داشتم اخبار فناوری میخوندم یه چیز جالب دیدم گفتم اینجا هم بزارم شاید براتون جالب باشه.
البته بیشتر از اینکه بخواد جالب باشه برای من یکی ناراحت کننده بود!

خبر به این صورته:
گوگل اعلام کرد به شهرهای نیویورک و چلسی Wifi رایگان ارائه میکند! سرعت این کانکشن Wifi برای افراد بین ۵ تا ۱۰ مگابیت بر ثانیه است و سرعت دانلودی که برای آن محدوده براورد شده حدود ۱ گیگابیت بر ثانیه است که توسط فیبرهای نوی تأمین میشه!

متن کامل خبر رو از لینک زیر میتونید بخونید. من فقط قسمتهای جالبش رو ترجمه کردم واستون.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  154700_1_1379086454.jpg]

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , ف.ش , parla , azarakhsh1986 , berkeley , banafshe , d.KH

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۶۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۲۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۰۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۳۵ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۵۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  ۲۵ گنجینه‌ی رایگان تا در خانه بمانیم fo-eng ۳ ۳,۴۲۹ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close