زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارائه پاسخنامه توسط سازمان سنجش

ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
چرا و طبق چه منطقی سازمان سنجش، پاسخنامه افراد رو بهشون تحویل نمی ده؟
وقتی امکانش رو داره که پاسخنامه‌ها رو اسکن کنه و بخونه پس امکان ارائه شون در کنار کارنامه هم وجود داره.
چرا اینقدر همه چیز ترکمانچایی هست در ایران؟
این حق مسلم هر شرکت کننده است که نتیجه دقیق آزمون اش رو بدونه.
این برخورد سازمان سنجش‌، درست مثل رفتار چندش آور معلمانی هست که برگه‌ها رو تحویل نمی دادن و نمره رو رد می کردن در دبیرستان. نه اعتراضی، نه مقایسه ای
اصلا اگر کسی نفهمه که در چه زمینه ای اشتباه کرده، این سنجش به چه دردی می خوره؟

رتبه ١ کنکور دکتری ١۴٠٣ مهندسی فناوری اطلاعات با تراز ٨۵٠٠
قله بعدی: دانشگاه تهران Cool

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
اصلا یکی نیست بگه چرا اینقدر نتیجه ارشد چه نتیجه اولیه چه نتیجه نهایی دیر اعلام میشه ؟

تعداد داوطلب‌ها که دیگه بیشتر از کنکور سراسری نیست .

معلوم نیست چه ... می کنند.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ق.ظ
bijubuji جان
شما بگو بعد امتحان دفتر چه‌ی پرسشنامه هامون رو(به بهونه‌ی فروش دوباره و دو قرون در آمد بیشتر) ازمون نگیرند....
اسکن پاسخنامه پیش کش!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۶ ق.ظ
واقعا کی قراره این سیستم کمی اصلاح بشه
بخدا دیگه خسته شدیم
به قول مریم دفترچه امتحانی که دادی رو و توش علامت هاتو زدی ازت می گیرن
بعد می دن به یکی دیگه

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۸ ب.ظ
آره وقتی هم درصدها میاد یه درصد کلی میاد آدم نمیدونه چیو خوب زده چیو بد زده.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط bijibuji.)
بحث خوب و بد نیست فقط آفاق
از کجا معلوم که دست کاری نشده باشه به منظورهای خاص که از ذکر اش خودداری می کنم
اما وقتی این همه آدم دنبال یه سری منابع محدود آموزش عالی سطح بالا هستند، چرا فکر می کنید در سیستمی که فساد درش موج می زنه، کسی دنبال دستکاری این اعداد نباشه؟
سازمان سنجش موظفه پاسخنامه هامون رو بهمون بده تا خودمون با کلیدش مقایسه کنیم.
من زبان‌ام واقعا عالیه و مشکل کلمه ندارم
پارسال خودم پاسخ هام رو محاسبه کردم ۷۵ درصد باید زبان برام می اومد
اما در کارنامه ۳۰ درصد ذکر شده بود
چه توضیحی برای این وجود داره؟

۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ
RE: ارائه پاسخنامه توسط سازمان سنجش
(۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  بحث خوب و بد نیست فقط آفاق
از کجا معلوم که دست کاری نشده باشه به منظورهای خاص که از ذکر اش خودداری می کنم
اما وقتی این همه آدم دنبال یه سری منابع محدود آموزش عالی سطح بالا هستند، چرا فکر می کنید در سیستمی که فساد درش موج می زنه، کسی دنبال دستکاری این اعداد نباشه؟
سازمان سنجش موظفه پاسخنامه هامون رو بهمون بده تا خودمون با کلیدش مقایسه کنیم.
من زبان‌ام واقعا عالیه و مشکل کلمه ندارم
پارسال خودم پاسخ هام رو محاسبه کردم ۷۵ درصد باید زبان برام می اومد
اما در کارنامه ۳۰ درصد ذکر شده بود
چه توضیحی برای این وجود داره؟

bijibuji عزیز... حرفات بوی شورش میده ها.Tongue ول کن همین ۲ هفته رو صبر کن کنکورتو بده بزار نتایج بیاد بعد اعتراض کن...

چه بسا به خاطر همین منظورهای خاص شناسایی بشی و عطای ارشد رو به لقاش ببخشی ها... هیچ کس با این سیستم موافق نیست.Confused انشالله می سازیمش همه باهمWink
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
تا اونجایی که من می دونم کنکور سازمان سنجش تا حالا توش حرفی نبوده و امنیتش کامله
نه لورفتن سئوالات
نه کم و زیاد شدن نتیجه و درصدها
فقط بعضیها اعتراض داشتن که رسیدگی شده و شاکی خاصی هم نبوده
اگر پاسخنامه یک معترض رو بهش بدن خوب همه میخوان و خودش میشه یه پروژه جدید دیگه با کلی هزینه
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۰ ب.ظ
من فکر می کنم پاسخ های شما خیلی جانبدارانه است Big Grin

(۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من می دونم کنکور سازمان سنجش تا حالا توش حرفی نبوده و امنیتش کامله
تا اونجایی که من میدونم = ؟ Big Grin
شما اطلاعات تون رو از چه منبعی به دست آوردین؟ Cool
صرف اینکه در جراید کثیرالانتشار خبری مبنی بر دستکاری درج نشده که نشون دهنده سالم بودن نیست؟
خیلی اتفاقات در میهن عزیزمون می افته که ما ازش خبردار نمی شیم، این هم شاید یکی اش باشه. Sleepy
من جدا دوست دارم بدونم منظورتون از "تا اونجایی که من می دونم" چقدره؟ یعنی تا کجا؟
نقل قول: نه کم و زیاد شدن نتیجه و درصدها
برای من و آقای دکتر تنهایی اتفاق افتاده. این دو مثال. بقیه رو هم نمی دونم. Tongue

نقل قول: فقط بعضیها اعتراض داشتن که رسیدگی شده و شاکی خاصی هم نبوده

منبع این جملاتتون رو خیلی مشتاقم بدونم. آخه اینکه فقط بعضی‌ها اعتراض داشتن رو از کجا می دونید؟ مگر شما با ریاست سازمان آشنایی نزدیک دارین؟ به آمار سازمان از کجا دسترسی دارین که این جمله رو بیان می کنین آخه؟
از کجا می دونین که به اعتراض‌ها رسیدگی شده؟

نقل قول: اگر پاسخنامه یک معترض رو بهش بدن خوب همه میخوان و خودش میشه یه پروژه جدید دیگه با کلی هزینه
پ
خیلی ببخشین ها. نفری بین ۱۱ تا ۱۵ هزارتومن پرداخت کردیم امسال. طبق آمار خودشون ۹۰۰ هزار نفر شرکت کننده داشته. یعنی ۱۰ میلیارد تومن!!!!!!!!!!!
روی کاغذ بنویسین ضرب کنین و صفرهاشو بشمارین
ارائه پاسخنامه چقدر هزینه داره به نظر شما؟
در همون صفحه وبی که کارنامه تون رو بهتون می دن، زیرش یه جدول بذارن تست هایی که زدین رو هم مشخص کنن. خیلی پیچیده است؟ خوبه همه مون کامپیوتری هستیما

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ ب.ظ
مثل همون کاری که پارسه انجام میده. پاسخ برگ رو هم میگذاره!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من زیاد کنکور دادم:کاردانی -کارشناسی-دولتی -آزاد -پیام نور-چندین سال پشت سرهم-خواهر وبراردام ودوستانم رو هم همگی سراغ دارم که انواع کنکورها رو دادن: کاردانی پیوسته -ارشد دکتری و... وحرفی توش نبوده
اطلاعات من هم از خبرها و افرادی که تا بحال میشناسم بوده-همونطور که سایرین هم اطلاعاتشون از همین منابع هست (کم یا زیاد)-ماکه از مجریان برگزاری کنکور نیستیم که از همه چیز و همه اعتراضا خبرداشته باشیم تازه مجری کنکور باشیم هم که از خودمون دفاع میکنیم!-نباید هم به شایعات توجهی کرد-برای خود من هم پیش اومده که درصد دروسی کمترازحدانتظار شده ولی همیشه با کلید چک کردم و دیدم که جوابهایی که احتمال زیادمیدادم درست باشه غلط بودند
البته در کنکور پذیرش دستیاری(تخصص پزشکی)تصویر پاسخنامه شرکت کننده‌ها رو میزدند ولی شاید به خاطر تعداد زیاد شرکت کننده های ارشد باشه که مال ما رو نمی زنن
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  اصلا یکی نیست بگه چرا اینقدر نتیجه ارشد چه نتیجه اولیه چه نتیجه نهایی دیر اعلام میشه ؟

تعداد داوطلب‌ها که دیگه بیشتر از کنکور سراسری نیست .

معلوم نیست چه ... می کنند.

من تا حدودی در جریان اینکه چرا اینقدر نتیجه های ارشد رو دیر میدن هستم. اینرو اول از معاون آموزشی دانشگاهمون پرسیدم و بعد هم طی یک صحبتی که همین معاون دانشگاهمون با دکتر توکلی داشتن تاییدی بر حرفشون شد. البته حرفشون منطقی هم هست.
اسکن پاسخ نامه‌ها عمل زمانگیری نیست. این‌ها منتظر می مونن حدود ۱ ماه تا اگر برخی از سوالات اشتباه بود اونها رو حذف کنن. نمونش مثلا دکتر قدسی سوالات کامپیوتر رو بررسی میکنن و سایر رشته‌ها هم اساتید دیگه.
مرحله بعدی اینها منتظر اعلام ظرفیت دانشگاه‌ها در هر رشته می مونن که در جلسه شورای آموزشی وزارت علوم که همیشه اوخر فروردین و اوایل اردیبشهت برگزار میشه.
تو اون جلسه هست که بنا به بودجه ای که به وزارت خونه دادن و متعاقبا به هر دانشگاه ظرفیت های هر دانشگاه معلوم میشه که وقتی فلان دانشگاه رشته جدید آورده یا ظرفیت رو برده بالا آیا پتانسیل اون کارو داره یا نه. وقتی که صورت جلسه‌، جلسه آموزشی تصویب شد در اختیار سازمان سنجش قرار میگیره تا تو دفترجه های انتخاب رشته بیاره و همچنین ۳ برابر ظرفیت رو برای انتخاب رشته مجاز اعلام کنه. اینطوری میشه که تا روال اداریش طی بشه نتایح اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد میاد.
اینکه چرا مرحله دوم دیر اعلام میشه بخاطر اینه که همزمان سازمان سنجش داره کنکور سراسری رو هم اون اوایل تیر برگزار می کنه.
دقت کنید که مثلا اوایل خرداد اعلام نتایح اولیه می کنن. باز نیمه دوم خرداد اعلام نتایح بورسیه میکنن و باز بعدش داره کنکور کاردانی به کارشناسی برگزار می کنه.
معطلی اینها بیشتر بخاطر روال اداری و اعلام ظرفیت‌ها است و مثل کنکور های آزمایشی نیست که فقط بخوان نتیجه رو اعلام کنن با رتبه.
بله شماها از کامپیوتر سر در میارید ولی کاش انجام آزمون فقط تصحیح اوراق بود که اونوقت حرف شما درست بود و میتونیسیم بگیم که چرا اینقدر دیر تصحیح کردن؟!

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ ب.ظ
اینکه من در مورد سواد کامپیوتر صحبت کردم بحث فنی بود که وقتی می شه کارنامه برای هر نفر روی وب قرار بگیره، قرارگیری پاسخنامه هم ساده است و ارتباطی به تصحیح و اینها و روال اداری نداره. بحث فنی بود و دیتابیس
در مورد این توضیحات، توجیه معاونت آموزشی دانشگاه شما و آقای دکتر توکلی منطقی نیست.

تمام این جلسات می تونه سه ماه قبلش برگزار بشه. چه اتفاق خاصی در این جلسات هست که وابسته به برگزاری امتحانه؟
چرا مثلا در دیماه جلسه نمی ذارن؟ یا در آذر ماه؟
سازمان سنجش خیر سرش با این همه بودجه و اعتبار و درآمد، سالی دوتا آزمون مهم می خواد برگزار کنه. یکی در تابستون یکی هم در زمستون.
این توجیه‌ها سوء مدیریت کلان رو ابدا توجیه نمی کنه به نظر من. من نمی گم شما به دنبال توجیه سیستم هستید، اشتباه نشه. دارم می گم این گفته پذیرفته نیست. همین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984
ارسال: #۱۴
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ
شما یک سوال پرسیدید و من هم طبق اونچیزی که به نظرم موثق بود گفتم.(گفته معاونت آموزشی و ...)

یک مسئله رو شما دقت نکردید. لایحه بودجه تا اواخر اسفند ماه تصویب میشه و بعد از عید ابلاغ می شه. پس تو جلسه ای که هنوز بودجه تصویبی وزارت خونه به تصویب نرسیده‌، نمیشه تصمیم گرفت که قطعا میشه طرفیت رو برد بالا یا رشته جدید آورد یا نه.
اگر دی بیان تصمیم بگیرن که ظرفیت بالا میره یا نه و از اونجایی که لایحه برنامه و بودجه ای که دولت به مجلس میده چند بار برمیگرده و تغییر میکنه. بعد بودجه تصویب نشه باز داد ملت در میاد که مگه مدیریت کلان نمیتونه موقعی که بودجه قطعی شد ظرفیت رو اعلام کنه و ...

پس روال اداری مطابق با اوچیزیه که بودجه تعیین میکنه.
حالا باز ممکنه سوال پیش بیاد که چرا مجلس بودجه رو آخر سال تعیین می کنه؟
چون سال اداری با سال تقویمی یکی هست.

حالا باز سوال یش میاد نمیشه سال مالی رو مهر تعیین کنن؟
اونوقت باز یکی دیگه میگه این چه وضعیه سال مالی یک موقع سال تقویمی یک موقع دیگه!

برگزاری امتحان وابسته به اون جلسات نیست بطور کل. ولی نتیجهای که می خوان اعلام کنن وابسته به اون نتیجه و طبق رابطه تعدی وابسته به بودجه تصویبی از طرف مجلس هست.

در اینکه مدیریت کلان یا خرد ضعف هایی داره شکی نیست. تقریبا سیستم در فرایند زمان ضعف هاشو نشون میده.
ولی من روال اداری و بروکراسیشو براتون گفتم و طبق این بروکراسی منطقیه که جلسه شورای آموزشی وزارت علوم که توی اون درباره ظرفیت‌ها و رشته‌ها تصمیم میگیرن بعد از تصویب و ابلاغ بودجه اون سال باشه.
حالا این با منطق شما سازگار نیست‌، منطق شما برای ما محترم Smile

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
گل بود و به سبزه نیز‌، آراسته شد
براساس تصویب هیأت دولت در خصوص هزینه ثبت‌نام آزمون‌های سال ۱۳۹۰ بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۰ می‌رساند هزینه ثبت‌نام هر رشته امتحانی مبلغ ۰۰۰/۱۳۸ ریال می‌باشد که داوطلبان لازم است مابه‌التفاوت هزینه ثبت‌نام را بر اساس یک رشته امتحانی ۰۰۰/۳۳ ریال و دو رشته امتحانی ۰۰۰/۶۶ ریال را از طریق سایت سازمان و پرداخت الکترونیکی و به وسیله کارتهای عضو شبکه شتاب و یا پرداخت حضوری از طریق شعب بانکی ملی به حساب ۷۴۸ خزانه‌داری کل و یا از طریق دستگاه‌های POS اقدام نمایند.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۲ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
  منظور از "ارائه مدل" در برخی پایان نامه ها چیست؟ one hacker alone ۰ ۲,۰۰۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close