زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایجاد سیستم پرسش و پاسخ برای مانشت

ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ب.ظ
ایجاد سیستم پرسش و پاسخ برای مانشت
من یه مشکل اساسی که با فروم دارم اینه که توش گم میشم، هر وقت نیاز شده بیام سؤالی بپرسم یا چیزی تو مانشت بگردم و پیدا کنم کلی وقتم تلف شده.
خواهشاً اگه فرصت دارید در کنار این فروم که بیشتر به درد بحث و گفت و گو و غیره می‌خوره یه سیستم پرسش و پاسخ بر پایهٔ Q&A ایجاد کنید.
مثلاً من Askbot رو پیشنهاد می کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم کد منبعش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظرتون چیه؟ موافقید؟
یه چیزی مثل stackoverflow میشه، اینجوری سیستم امتیاز دهی و پرسش و پاسخ خیلی قوی‌تر و بهتر میشه.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۶۲ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۲۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۳۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۰۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close