زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم-کنکور ۹۱

ارسال: #۷۶
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ق.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم
واقعا خبر قبولی اکثر بچه ها خوشحال کننده بود. انشاالله کسانی هم که موفق نشدن نا امید نشن

هنوز فرصت هست.. انشاالله با پشتکار بیشتر و تلاش مضاعف به چیزی که دوست دارند برسند. این دانشگاه آزاد هم که فقط کارش این شده که بچه ها رو شوکه کنه و هیچ کار دیگه ای بلد نیست!

ضمن اینکه من هم علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم با تراز ۵۵۹۲ .

آخرین نمره قبولیش ۵۳۵۰ بوده و چیزی که ذهن من رو به خودش مشغول کرده رتبه خودم هست و آخرین رتبه قبولی:
رتبه من ۱۶۸ و آخرین رتبه ۳۱۲ !!

یعنی واقعا اگر این تعداد خواسته باشن ثبت نام کنند مثلا هر کلاس رو قصد دارن با چند نفر پر کنن؟

نه به اون مرحله اول که دونه ای دانشجو بر میداشتن نه به این مرحله که....؟!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pilyo , شاپری
ارسال: #۷۷
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط mtavakoli.)
سلام دوستان
من هوش قزوین قبول شدم
اما بین هوش مجازی امیرکبیر ، هوش مجازی علم و صنعت ، هوش آزاد قزوین و سیستم های خوشمند مجازی امیرکبیر موندم کدوم رو انتخاب کنم؟
من چون تهارن شاغلم رفت و آمد قزوین کمی سخته برام

(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)azz نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)azz نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم ذخیره شدم نرم افزار پردیس کردستان
یعنی قبول شدم؟نمیدونم باید چیکار کنم حس بلا تکلیفی خیلی بده!هر کاری کردم نشد با مرکز آزمون تماس بگیرم دوستانی که تماس گرفتن بهشون گفتن که کل ذخیره ها قبولن؟یا فقط بعضی شهر ها؟
من زنگ زدم ع.ت کردستان گفتن همه رو ذخیره زدن!نتایج قطعی شنبه به دستمون میرسه!یعنی چی؟!خیلی اعصابم خورده اگه این به معنی قبولی نباشه خیلی نا مردی میشه من انتخابای بعدیم رو قبول میشدم!من تا شنبه یکشنبه دیوونه میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه
کسی نیست راهنمایی کنه؟من حالم گرفته شدیدا به امید و دلگرمی نیاز دارم!

شما قبول هستید و می توانید ثبت نام کنید
۱
۰
ارسال: #۷۸
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط elena-nasim.)
سلام بچه ها
من تو تکمیل ظرفیت سراسری مجازی فردوسی مشهد آوردم
الانم تئ تکمیل ظرفیت آزاد تهران مرکز قبول شدم نمی دونم کدام بهتره اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه .
اگر شما بودید کدوم را انتخاب می کردید به نظرتون کدوم بهتره؟ من واقعا به راهنمایی نیاز دارم نمی دونم آزاد تهران مرکز اساتیدش خوبن ؟ در حد علوم تحقیقات تهران هست ؟ من هدفم اینه که تا دکتری ادامه بدم کدومشون آینده بهتری داره؟
۰
۰
ارسال: #۷۹
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط شاپری.)
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  واقعا خبر قبولی اکثر بچه ها خوشحال کننده بود. انشاالله کسانی هم که موفق نشدن نا امید نشن

هنوز فرصت هست.. انشاالله با پشتکار بیشتر و تلاش مضاعف به چیزی که دوست دارند برسند. این دانشگاه آزاد هم که فقط کارش این شده که بچه ها رو شوکه کنه و هیچ کار دیگه ای بلد نیست!

ضمن اینکه من هم علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم با تراز ۵۵۹۲ .

آخرین نمره قبولیش ۵۳۵۰ بوده و چیزی که ذهن من رو به خودش مشغول کرده رتبه خودم هست و آخرین رتبه قبولی:
رتبه من ۱۶۸ و آخرین رتبه ۳۱۲ !!

یعنی واقعا اگر این تعداد خواسته باشن ثبت نام کنند مثلا هر کلاس رو قصد دارن با چند نفر پر کنن؟

نه به اون مرحله اول که دونه ای دانشجو بر میداشتن نه به این مرحله که....؟!

مبارکهAngel انتخاب اول قبول شدین پس؟ قبول یا ذخیره؟
به هر حال مبارکه
شیرینی یادتون نرهBig Grin

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
الانم آزاد تهران مرکز قبول شدم نمی دونم کدام بهتره اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه .
اگر شما بودید کدوم را انتخاب می کردید به نظرتون کدوم بهتره؟ من واقعا به راهنمایی نیاز دارم نمی دونم آزاد تهران مرکز اساتیدش خوبن ؟ در حد علوم تحقیقات تهران هست ؟ من هدفم اینه که تا دکتری ادامه بدم کدومشون آینده بهتری داره؟

۱۰۰% علوم تحقیقات تهران/ دانشگاه به این معتبری و با کلاسی.
مجازی خوب نیست
الکی خودتو سرگردان نکن
با مجازی چطور میخوای تا دکتری بری؟؟ پشت نت بشینی درس بخونی!!! با مدرک مجازی!!! مجازی واسه کارمندا که فقط یه مدرک واسه بالا رفتن حقوق میخوان خوبه!
۱۰۰% علوم تحقیقات تهران

چرااا.... چرا....
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elena-nasim
ارسال: #۸۰
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  مبارکهAngel انتخاب اول قبول شدین پس؟ قبول یا ذخیره؟
به هر حال مبارکه
شیرینی یادتون نرهBig Grin

من باید شیرینی بدم یا شما؟؟؟

Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۸۱
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  اگر کسی انتخاب بالاترش قبول شده باشه میتونه در انتخابهای بعدیشم شرکت کنه ؟
هرچی زنگ میزنم مرکز آزمون اشغاله
محض رضای خذا هرکی موفق شد بزنگه این سوال رو هم بپرسه

یعنی هیچ کس نمیدونه ؟
پس من چیکار کنم ؟ نه اینجا کسی جواب میده
نه روابط عمومی مرکز آزمون پاسخگوئه
عجب وضعیتی داریم هااااا

تا زمزمه ی عشق تو در گوشم شد *** عقل و خرد و هوش فراموشم شد
تا یک ورق از عشق تو از بر کردم *** سیصد ورق از علم فراموشم شد
۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط sandra.)
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  بچه ها این ترازهایی که گفتین مال سهمیه عادی بود؟چون من سهمیه ام عادی هست ترازم ۵۴۸۰ بود رشته نرم افزار.توروخدا یکی بگه تو کدوم واحد ها می تونستم قبول شم؟که من شنبه برم سازمان مرکزی .من داداشم فوت کرده بود ۲ تا بچه کوچیک داره ۲ هفته رفتم ژیششون اصلا خبر دار نشدم تکمیل دومی هم هست برا همین ثبت نام نکردم.توروخدا اگه جایی قبول میشم بگین شنبه برم تهران بلکه کاری کنم؟من بابلم بعد فوت داداشم دیگه دل و دماغ کنکور ندارم از طرفی قبولی در ارشد برام مهمه.توروخدا یکی تراز واحد هارو بهم بگه

یکی از دوستام با تراز ۵۴۹۰ نرم افزار واحد یزد قبول شد

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)moreah نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم

منم علوم و تحقیقات اصفهان قبول شدم
می دونید برای ثبت نام باید چه قدر پول به حساب ریخته باشیم ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۳
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Nashena3 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)azz نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)azz نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم ذخیره شدم نرم افزار پردیس کردستان
یعنی قبول شدم؟نمیدونم باید چیکار کنم حس بلا تکلیفی خیلی بده!هر کاری کردم نشد با مرکز آزمون تماس بگیرم دوستانی که تماس گرفتن بهشون گفتن که کل ذخیره ها قبولن؟یا فقط بعضی شهر ها؟
من زنگ زدم ع.ت کردستان گفتن همه رو ذخیره زدن!نتایج قطعی شنبه به دستمون میرسه!یعنی چی؟!خیلی اعصابم خورده اگه این به معنی قبولی نباشه خیلی نا مردی میشه من انتخابای بعدیم رو قبول میشدم!من تا شنبه یکشنبه دیوونه میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه
کسی نیست راهنمایی کنه؟من حالم گرفته شدیدا به امید و دلگرمی نیاز دارم!

من زنگ زدم گفت قبولید ، برید واحد مورد نظر ثبت نام کنید !
خب اگه قبولن چرا زده ذخیره خب اینا رو هم قبول اعلام میکردن
منم ذخیره شدم
انتخاب های بعدیم ۱۰۰% قبول بودم همون انتخاب اول ذخیره شدیم خب به اونا هم نگا میکردن دیگهSad

حتی اگه تهران هم الکی گفته باشه ! که احتمالش ۰% هست ! من الان تو سایت دانشگاه قزوین فایلم فعال شده ! با این خیالت راحت میشه ؟!
چطور فایلتون فعال شده؟یعنی شماره دانشجویی دارید؟از کجا فهمیدید چنده؟

هنگامی که آرزوی چیزی را داری،سراسر کیهان همدست می شود تا بتوانی آرزویت را تحقق بخشی.
۰
۱
ارسال: #۸۴
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)azz نوشته شده توسط:  چطور فایلتون فعال شده؟یعنی شماره دانشجویی دارید؟از کجا فهمیدید چنده؟

داوطلبان ورودی جدید می توانند با واردکردن شماره داوطلبی و کد ملی و انتخاب دانشکده وارد سیستم شوند.

تو سایت اینو زده منم تستش کردم اوکی بود Smile
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  داوطلبان ورودی جدید می توانند با واردکردن شماره داوطلبی و کد ملی و انتخاب دانشکده وارد سیستم شوند.

فکر می کنم فقط برای دانشگاه های نجف آباد و قزوین چنین چیزی وجود داشته باشه نه همه دانشگاه ها

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۲
۰
ارسال: #۸۶
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  فکر می کنم فقط برای دانشگاه های نجف آباد و قزوین چنین چیزی وجود داشته باشه نه همه دانشگاه ها

نمی دونم ! اما من منظورم این بود که اونایی که زده ذخیره جزو قبولی ها حساب می شن !
۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
الانم تئ تکمیل ظرفیت آزاد تهران مرکز قبول شدم نمی دونم کدام بهتره اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه .

اگه هدفتون دکتری است تهران مرکز بهتره.چون مجازی، آموزش محوره و یعنی اون تحقیق و پژوهش و پایان نامه ارشد که اصل و فلسفه کارشناسی ارشده رو نداره و بعدا برا دکتری مشکل پیدا می کنید. درسته گفتن کسایی که مجازی خوندن می تونن در آزمون دکتری شرکت کنند ولی عملا هنگام مصاحبه از فیلترشون عبور نمی کنید و به خاطر عدم کار پژوهشی در مقطع ارشد، در دکتری قبول نمی شوید. مگر اینکه خودتون مقاله بدید و به اعتبار مقاله هاتون شما رو قبول کنند.همه چیز به خودتون بستگی داره.چه تو شریف باشید چه مجازی، باید خودتون کار کنید و درس بخونید. البته از لحاظ اعتبار، مدرک دانشگاه آزاد تهران مرکز از مجازی خیلی بالاتره. از طرف دیگه شرایط دیگه هم در نظر بگیرید.مثلا اینکه شما تهران ساکنید و اگه برید مجازی فردوسی باید هر ماه یکبار برید حضوری مشهد و برا آزمون ها هم باید برید اونجا که این هزینه بر است هم از لحاظ زمان و هم پول. بنابراین تمام شرایط درنظر بگیرید و بعد تصمیم گیری کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , elena-nasim
ارسال: #۸۸
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان
ضمن عرض تبریک به خاطر قبولی‌هاتون
این تاپیک رو اتفاقی دیدم خواستم بهتون اطلاع بدم از امسال که حق انتخاب رشته مجدد برای تکمیل ظرفیت فراهم شده، از آموزش دانشگاه پرسیدم، گفتن «به هیچ وجه» امکان انتقالی، جابجایی و غیره در هیچ شرایطی وجود نداره !!
پس اگه به فکر این هستید که الان ثبت‌نام کنید و بعداً با یکی جابجا کنید، نباشید.

موفق باشید/
۰
۰
ارسال: #۸۹
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)bahramwhh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ضمن عرض تبریک به خاطر قبولی‌هاتون
این تاپیک رو اتفاقی دیدم خواستم بهتون اطلاع بدم از امسال که حق انتخاب رشته مجدد برای تکمیل ظرفیت فراهم شده، از آموزش دانشگاه پرسیدم، گفتن «به هیچ وجه» امکان انتقالی، جابجایی و غیره در هیچ شرایطی وجود نداره !!
پس اگه به فکر این هستید که الان ثبت‌نام کنید و بعداً با یکی جابجا کنید، نباشید.

موفق باشید/

این حرفارو میگن. اما من خیلی هارو دیدم که از همون ترم اول مهمان گرفتن واسه شهر خودشون
شایدم پارتی داشتن!

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط arshad91.)
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  داوطلبان ورودی جدید می توانند با واردکردن شماره داوطلبی و کد ملی و انتخاب دانشکده وارد سیستم شوند.

فکر می کنم فقط برای دانشگاه های نجف آباد و قزوین چنین چیزی وجود داشته باشه نه همه دانشگاه ها

این خبر کجا دیدید؟

چه داشنگاهایی دکتری نرم افزار دارند؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۲۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۲۲۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67
  فروش کتابهای ارشد کامپیوتر دست دوم و نو moni69 ۷ ۶,۴۳۱ ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sevda_z13
  سهمیه شاگرد اولی برای رشته ی دوم rezasys ۰ ۱,۷۲۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezasys
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۳۸۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۳,۱۶۶ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  هیورستیک gaschnig / آزمون پارسه / جامع دوم masoud67 ۵ ۶,۱۵۵ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: paradise73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close