زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لغات زبان

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۵ ق.ظ
لغات زبان
سلام دوستان،یه سوالی داشتم،به نظرتون سوالای لغت زبان کنکورهای اخیر بیشتر از ۵۰۴ هست یا تافل؟ به نظرتون اگه تو این دو سه هفته آخر لغات ۵۰۴ رو بخونیم حدودا تو زدن چند تا تست لغت میتونیم حساب کنیم؟؟HuhHuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۱۵ ب.ظ
لغات زبان
کلا لغات کنکور ارشد میتونه از هر جایی بیاد حتی از متون اخبار و گزارشات سایت های خبری
هیچ قالب مشخصی توصیه نمیشه‌، به نظر من البته Big Grin

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۷ ب.ظ
لغات زبان
به نظرتون تو این وقت تنگ ۵۰۴ رو بخونم؟ یا تافل یا اینکه هیچکدوم رو؟؟!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
لغات زبان
دانستن لغت به تنهایی کمکی به شما نمیکنه اگر پایه زبانتون قوی باشه خوب خوندن این کتابها کمک کننده است اما اینکه صرفا با خوندن چند لغت بشه تستهای کنکور رو جواب داد نه اینطور نیست.

به نظر من شما اول یه نگاهی به تستهای سالهای گذشته بندازید و ببینید چقدر میتونید بزنید.

من فکر میکنم لغتهای تافل بیشتر به درد زبان تخصصی میخوره البته من یکم بررسی کردم که پارسال از کجا سوال اومده بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم حل سوالهای زبان پارسال

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  روش مناسب من کدام است؟ ۸ تا از بهترین روش های یادگیری لغات زبان انگلیسی moeintnt ۰ ۱,۷۹۷ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintnt
  کدینگ لغات ۱۱۰۰ ali.arr74 ۰ ۲,۱۳۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۳۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
  کدینگ لغات ۱۱۰۰ ali.arr74 ۰ ۱,۳۵۱ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ
  کدینگ لغات ۱۱۰۰ ali.arr74 ۰ ۱,۴۸۸ ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ب.ظ
  کدینگ لغات TOEFL ali.arr74 ۰ ۱,۹۵۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۴۹ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
Lightbulb انواع فرهنگ لغات در ترجمه متون انگلیسی asad.victory ۰ ۲,۳۹۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: asad.victory

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close