زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کار کلاک در شمارنده ها

ارسال:

mahsa.tsi پرسیده:

کار کلاک در شمارنده ها

سلام
میشه بگین کار کلاک توی شمارنده ها چی هست که اگه نات بشن مثلا شمارنده صعودی میشه یا برعکس؟
خودم فک می کنم که کلاک تعیین می مکنه کدوم خروجی فعال میشه نات خروجی با خروجی ؟درسته؟

۰
ارسال:

naderx پاسخ داده:

RE: کار کلاک در شمارنده ها

آهان
شما یه جمله نوشتی که صد در صد درسته :
"یعنی براش اول جدول حالات میکشیم؟ بعد متوجه بشیم که مثلا A1 وقتی A0 از ۱ به صفر تغییر میکنه بعد این مثل کلاک لبه منفیه؟"
ای ول ! شما وارد تر از مایی. تحلیل شما درسته.
اینا جور مسائل رو حفظ نکنید. تحلیل کنید و به به تحلیل خویش اعتماد داشته باشین.
(من حرفی برای گفتم ندارم ، شما این مسئله رو نگفته بلدین Big Grin )

۰
ارسال:

Fardad-A پاسخ داده:

کار کلاک در شمارنده ها

امیدوارم شما خودتون متوجه سوال و جواب شده باشید.
کلاک تغییر حالت شمارنده را موجب میشه. شمارنده ها بر حسب اینکه نسبت به سطح یا لبه تغییر حالت بدن با کلاک تغییر حالت میدن. کلاک تاثیری در صعودی یا نزولی بودن شمارنده نداره.شما کلاک را نات هم بکنید باز شمارنده همانجوری میشماره که با خود کلاک میشمارد.

۰
ارسال:

Fardad-A پاسخ داده:

کار کلاک در شمارنده ها

من از همه دوستانی که سوال دارند خواهش میکنم اگه میخوان سوالشون را در یه تاپیک بگذارند تا جواب داده بشه حتما" متن سوال را بنویسند یا عکس سوال را بگذارند. سوالات بدون متن ، عملا" امکان جوابگویی عمومی ندارند. جوابگویی خصوصی هم محل طرحش در پ.خ هست.ممنون از همکاریتون.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۸۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۷ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۸۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۴۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۷۳ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۸۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۵۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۰۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  شمارنده Sanazzz ۰ ۱,۳۹۴ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۲۲۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close