زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش ازمون های پارسه حضوری تهران

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط matin_delphi.)
دوستان سلام امیدوارم همگی خوب باشن و در راهشون موفق
من به دلایل و مشکلاتی از دادن کنکور ۹۳ منصرف شدم و متاسفانه تمام آزمون های پارسه رو هم خریداری کردم و حال می خوام این آزمون های باقیمونده رو زیر قیمت بفروشم فکر کنم ۶ آزمون باقی مونده که دوستانی که مایلند که شرکت کنند یک پیام خصوصی به من بدن یا همین جا اعلام آمادگی کنن یا شماره تلفن رو برام پیام بزارن (خصوصی) تا من باهاشون صحبت کنم و ریز ماجرا رو با هم توافق کنیم (آزمون های مهندسی نرم افزار می باشد)

و من الله توفیق
Fardad-A، در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا" قیمت بدین. در مانشت فروش هیچ چیز بی قیمت ممکن نیست.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
بنده کل آزمون ها رو ۴۹۰ خریدم که به هر آزمون حدود ۶۱ تومان میرسه من هر آزمونو ۴۰ تومان میدم یعنی ۶ آزمون روی هم ۲۴۰ تومان اگه دوستان زودتر خریدند ممکنه یه تخفیف کوچیک دیگه هم بدم.
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
RE: فروش ازمون های پارسه حضوری تهران
(۲۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)matin_delphi نوشته شده توسط:  بنده کل آزمون ها رو ۴۹۰ خریدم که به هر آزمون حدود ۶۱ تومان میرسه من هر آزمونو ۴۰ تومان میدم یعنی ۶ آزمون روی هم ۲۴۰ تومان اگه دوستان زودتر خریدند ممکنه یه تخفیف کوچیک دیگه هم بدم.

دوستان کسی نبود ؟
من رمزمو میدم شما میزید به جای من امتحان میدید به همین سادگی ی!
حداقل نظرتونو بگید یا قیمت بدید اصلا یکی بیاد مفت بره بجای من آزمون بده من فقط میخوام یه مقداری هم از پول خودم برگرده هم دوستان بتونن از این موقعیت استفاده کنن حداقلش اینه که تو یه جامعه اماری خوب خودتونو میسنجین همین!!!
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ
احتمالا به این دلیل درخواست نیست که اکثر دوستانی که قصد دادن ازمونها رو داشتن، ثبت نام کردن و الان موقع ثبت نام ها گذشته. باز شما صبر کنید شاید از دوستان کسی بود که تمایل به خرید داشت.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
اگر خواستی به من ایمیل بزن
moham4df@gmail.com
فقط از توی پروفایلم برام ایمیل نفرست که نمیرسه بهم
۰
۰
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
RE: فروش ازمون های پارسه حضوری تهران
دوستان کسی نبود؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۷ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close