زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کتاب معماری کامپیوتر راهیان ارشد

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
سلام به همه ی دوستان

من شهرستان هستم.هر جا رو بگید گشتم اما این کتاب رو پیدا نکردم. حتی تو اینترنت هم نیست برای خرید ..

ممنون میشم اگر کسی خبر داره از کجا میشه تهیه کرد بگه ..

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
من هم دقیقا همه جا رو دنبال این کتاب گشتم و پیدا نکردم. تو برنامه م بود که از چند ماه پیش خوندن این کتابو شروع کنم اما انگار اصلا دیگه چاپ نمی شه Dodgy الان بدجور تو معماری لنگ می زنم Confused
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ
سلام

دنبالش نباش .آنجنان آش دهن سوزی نیست/
فیلم های شریف رو ببین .مطمین باش که جز فصل ۱ پوران تو بقیه فصل ها کارتو راه میندازه.
اما اول یه دور سطحی هر فصلیو بخون بعد فیلم ببین.
پی جزوه ی اجلای هم نباش.من همشو گوش دادم جز فصل حافظه و RTL بقیش با پوران مچ نیست و سر در گمت میکنه.

این تجربه ی من بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: arg89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۸,۳۲۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۵۵ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۵۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close