زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند

ارسال: #۳۱
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ق.ظ
واسه کامپیوتر چه شهرهایی داره تکمیل ظرفیت؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  واسه کامپیوتر چه شهرهایی داره تکمیل ظرفیت؟

به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تشریف ببرید، توی باکس مربوطه کد ۱۲۷۷ رو بزنید لیست تمامی رشته ها رو براتون میاره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , انرژی مثبت
ارسال: #۳۳
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
بچه ها کسی میدونه نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ
سلام

من هم نرم افزار آزمون دادم و هم آی تی ، تو مرحله تکمیل ظرفیت میتونم هر دو رشته رو انتخای کنم ؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
بچه ها این نمره کل مربوط به درصدای هر رشته هست یا نمره کلی که برای هر گرایش هست ؟

یه سوال دیگه : اینکه گفته نمره کل مثبت ، نمره کل که همیشه مثبته ، مگه نمره کل منفی هم میشه ؟

لطفا جواب بدید
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت ، آغازی دیگر است
سلام به همه دوستان و عزیزان ؛ راستش رو بخواهید زمانی که این موضوع ("تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند") رو ارسال کردم فکر نمی کردم روزی مثل امروز بازدیدش به ۱,۶۰۵ بار برسه . از همه دوستانی که کمک کردند و سوال و پاسخ ارسال کردند ممنونم از دوستانی که فقط بازدید کردند هم ممنونم . با توجه به این که به ساعات پایانی تکمیل ظرفیت نزدیک میشیم و همینطور ساعات پایانی این موضوع (تاپیک) خواستم بگم که آرزو می کنم اون هایی که در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند جایی که دلشون می خواد قبول بشوند و اگر هم قبول نشوند باید بدونند هیچ چیز تمام نشده و هنوز فرصت دارند تا باز هم به میدان برگردنند . برای همتون آرزوی موفقیت و شاد بودن در زندگی دارم .

pouya1391
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال: #۳۷
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
نقل قول: بچه ها کسی میدونه نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟
من امروز تماس گرفتم سنجش، حتی خود سنجش هم نمی دونه کی نتایج اعلام میشه، گفت سعی می کنیم زود اعلام کنیم
البته شاید می خوان پول ثبت نام مجدد رو از داوطلب ها بگیرن بعد ...سنجشه دیگه

نقل قول: سلام

من هم نرم افزار آزمون دادم و هم آی تی ، تو مرحله تکمیل ظرفیت میتونم هر دو رشته رو انتخای کنم ؟

آره می تونین، البته فرم انتخاب رشته رو که باز کنین بالاش براتون می نویسه

نقل قول: بچه ها این نمره کل مربوط به درصدای هر رشته هست یا نمره کلی که برای هر گرایش هست ؟
یه سوال دیگه : اینکه گفته نمره کل مثبت ، نمره کل که همیشه مثبته ، مگه نمره کل منفی هم میشه ؟
لطفا جواب بدید
نمره کل برای هر گرایش همون تراز به قول معروف
من تا حالا ندیدم تراز منفی! شاید خواستن یه شرطی بزارن که دل هیچکیو نشکونده باشن Smile
به قول یکی از دوستان کلی آدم با رتبه های خیلی پایین اومدن و ۲۸۰۰ تومن دادن و انتخاب رشته کردن ..غافل از اینکه این یه بازی سنجشی بود واسه کسب درآمد بیشتر که غیرمجاز ها رو هم مجاز به انتخاب رشته کرد ...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tina63

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۳۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۲۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close