زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از سیستم عامل استالینگز ترجمه دکتر پدرام

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ق.ظ
سلام. من کتاب استالینگز رو دارم به عنوان مرجع میخونم و حالا سوال برام پیش اومده که در این کتاب خیلی در مورد یونیکس و لینوکس و ویندوز ۲۰۰۰ بحث شده و تقریبا بخشی از هر فصل به این موضوعات اختصاص داره می خواستم بپرسم آیا اینا برای کنکور مهمه یا نه و خوندش واجبه یا میشه اصلا اونا رو نخوند؟ از کسایی که این کتاب رو خوندن و اطلاعی دارن خواهش میکنم جواب بدهند.البته قبلا در مورد پیوستهاش بچه ها سوال کرده بودند که البته بنده متوجه نشدم اگه میشه درباره پیوستها هم بگید که باید خونده بشه یانه؟ و در کل حذفیات کتاب استالینگز برای کنکور چیه اصلا داره!؟خیلی ممنونم.

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط Engineer.)
من که اون قسمتها به اضافه پیوستهاش رو نمیخونم ولی یکم از دست مترجماش شاکی ام آخه دیگه زیادی ترجمه کرده(البته خودشون در مقدمه این مسئله رو ذکر کرده بودند ولی دیگه نمیدونستم به این شدت هست!) من داشتم فصل انحصار متقابل و همگام سازی، قسمت راهنماها رو میخوندم اصلا نفهمیدم دارم چی میخونم بعد از کلی نفهمیدن تازه فهمیدم این بخش راجع به همون سمافورهاست!!!

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۱۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۳۹ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۹۰ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۵۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۹۹۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۵۹۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۰۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۳۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close