زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
درخواست راهنمایی
اول از همه یه عذر خواهی چون جایی بهتر از اینجا واسه طرح سوالم پیدا نکردم .من دیپلم کامپیوتر کاردانش دارم میخواستم تغییر رشته بدم برم ریاضی بعد از اونجا ادامه بدم که به دلیل اینکه رشته ریاضی توی هدایت تحصیلیم نبود نشد از یکی از همین بچه های مانشت بهم گفت برو فوق دیپلم بگیر بعد برو کنکور سراسری ریاضی ولی ۲ سال الافی و منم پذیرفتم امروز رفتم مدرسه دیپلم بگیرم مدیر گفت میتونی الان بری پیش دانشگاهی میخواستم ببینم امکان داره کسی دقیقا خبر داره که با دیپلم کاردانش میشه رفت پیش دانشگاهی بعد رشته ریاضی که نخواهم زیاد وقتم هدر بره ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ق.ظ
درخواست راهنمایی
هیچ کس نیست جواب منو بده "یه سوال دیگه من شنیدم امسال سال آخر کنکور سراسری یعنی دیگه بدون کنکور"درست هست یا نه اگه اینجور باشه که همه دوست دارن برن شریف یا امیر کبیر
۰
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ق.ظ
درخواست راهنمایی
(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)mohsennikbakht نوشته شده توسط:  اول از همه یه عذر خواهی چون جایی بهتر از اینجا واسه طرح سوالم پیدا نکردم .من دیپلم کامپیوتر کاردانش دارم میخواستم تغییر رشته بدم برم ریاضی بعد از اونجا ادامه بدم که به دلیل اینکه رشته ریاضی توی هدایت تحصیلیم نبود نشد از یکی از همین بچه های مانشت بهم گفت برو فوق دیپلم بگیر بعد برو کنکور سراسری ریاضی ولی ۲ سال الافی و منم پذیرفتم امروز رفتم مدرسه دیپلم بگیرم مدیر گفت میتونی الان بری پیش دانشگاهی میخواستم ببینم امکان داره کسی دقیقا خبر داره که با دیپلم کاردانش میشه رفت پیش دانشگاهی بعد رشته ریاضی که نخواهم زیاد وقتم هدر بره ممنون میشم راهنماییم کنید

اوونی که من میدونم اینه که : میشه اینکارو بکنی ولی فک کنم قبلش باید چنتا از درسای ریاضیو پاس کنی !! راستش تا این قسمت که باید پیش وو بخونی مطمءنم ولی بهترین کار اینه که بری از مدرسه ها یا یه مشاور بپرسی
اونی که من میشناختم اینکارو کرد واسه این کرد که سربازی نره بعدشمم همون موقعا تو کنکور کاردانی قبول شد ؛)
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ق.ظ
درخواست راهنمایی
آقا این قضیه حذف کنکور رو کسی شنیده میخواستم ببینم صحت داره یا نه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  درخواست راهنمایی برای ارشد sali_h ۲ ۴,۴۳۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۸۸۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر Mr.X ۵ ۵,۱۹۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: kadarai64
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۰۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  [درخواست راهنمایی] کنکور ارشد نرم افزار و شبکه Davood21 ۲ ۲,۷۶۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Davood21

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close