زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی درباره تغییر رشته

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ق.ظ
من کارشناسی الکترونیک دارم و می خوام ارشدمو نرم افزار بخونم چه اندازه روی هر درس وقت بذارم ممنون میشم اگه کسی به سوال من جواب بده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ
RE: راهنمایی درباره تغییر رشته
والا معمولا رفیقای ما که برق میخوندن پایه ریاضی خیلی قوی داشتن ، خب این کارتو تا یه حدودی راحت تر میکنه ، چون با اینکه ریاضی واسه کامپیوتر ضریب ۲ داره ولی معمولا درس تعیین کننده ایه. البته گسسته و محاسبات هم داره که محاسات که هلوِ ، ولی گسسته مسلط شدنش یه کم کار میبره.
اگه از الان میخوای شروع کنی و هیچ پیش زمینه ای از درسای نرم افزار نداری ، شاید بهتر باشه رو همه درسا ۱۰۰% تمرکز نکنی ، مثلا سیستم عامل،کی میخوای بخونی ، کی مسلط شی ، چون تجربه این چند سال نشون داده که اگه سخت بدن (که میدن) معمولا کسی نمیتونه حل کنه ، و خب اینجوری وقتت هدر میره.یا مثلا تو تخصصیا ، به نظرم بهتر بیشتر رو دیتابیس و زبان های برنامه سازی و الگوریتم تمرکز،چون مثلا کامپایلر شاید یه کم اذیت کنه.البته از اونجایی که کلا کار نشد نداره میتونی همه درسا رو هم بخونی ولی اینکه پرسیدی روی هر درس چقدر وقت بذاری بستگی به خودت داره که چقدر بازده داری و میتونی.
بهتره که به بخش های مربوط به هر درس (شیوه خواندن ... از صفر) و (مصاحبه ها) نگاه کنی ، حتما جوابتو پیدا میکنی.
موفق باشی.
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
من برای آزاد می خوام بخونم می خواستم بدونم توی این چند ماه کدوم درسا رو میشه بهش امید داشت مدار منطقی و معماری رو چون خودمون داشتیم دارم میخونم از درسای دیگه کدومارو بخونم نمی خوام تلاش و وقتی که میذارم بی نتیجه باشه
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
بازم باید بیشتر تحقیق کنی ولی به نظر من ، گسسته و سیستم عامل و کامپایلرُ بیخیال شو. مدار منطقی و معماری هم که داشتین ، میمونه ساختمون داده و نظریه و سه تا درس تخصصی دیگه.البته محاسباتم هست که خوندنش کاری نداره.
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  بازم باید بیشتر تحقیق کنی ولی به نظر من ، گسسته و سیستم عامل و کامپایلرُ بیخیال شو. مدار منطقی و معماری هم که داشتین ، میمونه ساختمون داده و نظریه و سه تا درس تخصصی دیگه.البته محاسباتم هست که خوندنش کاری نداره.

ممنون از راهنماییت وبا آرزوی موفقیت
۰
۰
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ
برای شروع هیچ وقت دیر نیستCool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۷ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۷ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۰۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۶۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۶۱ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۲۴ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۱۷۳ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close