زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ویژوال سی شارپ

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ
ویژوال سی شارپ
به نظرم اگه یه موضوع با عنوان برنامه نویسی یا ویژوال سی شارپ باشه بچه‌ها میتونن تو تابستون از تجربه هم استفاده کنن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , - rasool -
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط Soheil.)
ویژوال سی شارپ
آره منم کار کردم‌، پایه ام.
البته یه تالار به اسم هر زبان داشته باشیم بهتره، چون تو هر زبان مباحث زیادی واسه بحث کردن وجود داره
برنامه تابستونی مانشت داره ردیف میشه

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۵ ب.ظ
RE: ویژوال سی شارپ
یه خورده این موضوع مانشت رو از هدف اصلی منحرف می کنه.
شاید بهتر باشه یه فروم مخصوص کار بزنیم اونجا بحث کنیم. اما من هنوز مواقف نیستم چون تالارهای زیادی مثل برنامه نویس و ... وجود داره. Shy

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه خورده این موضوع مانشت رو از هدف اصلی منحرف می کنه.
شاید بهتر باشه یه فروم مخصوص کار بزنیم اونجا بحث کنیم. اما من هنوز مواقف نیستم چون تالارهای زیادی مثل برنامه نویس و ... وجود داره. Shy
در هر صورت کاری رو که شما صلاح بدونید انجام میشه، ولی در "مانشت تابستونی" هم گفتم برای حفظ رفت و آمد و رشد کاربران در تابستان باید کاری کرد!
راستی نمیخواید در مورد اهداف اصلی مانشتی چیزی بنویسید؟

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۴۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه خورده این موضوع مانشت رو از هدف اصلی منحرف می کنه.

به شدت با محمد موافقم.اینجا جای تبادل نظر در مورد تحصیلات آکادمیک هست.مانشت باید خط و مشی تخصصیش رو حفظ کنه.
کسی قرار نیست از مانشت قهوه خونه بسازه، هدف فقط تنوع دادن به فضای مانشت در طول تابستون هستش.
مخالفت آقای تنهایی هم با تالارهای برنامه نویسی هستش نه فعالیت های جانبی دیگه مثه سرگرمی های کامپیوتری یا پروژه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۰۲ ب.ظ
ویژوال سی شارپ
به نظر من اگه بخشهای جانبی زیادی به سایت اضافه بشه به زودی شاهد رشد بی اندازه Off Topic ‌ها و بحثهای نامربوط زیادی خواهیم شد که اونموفع نیاز هست که عده ای کار و زندگیشون رو رها کنن و فقط تاپیکهای غیر مرتبط رو پاک کنن.مثلا مطمئنم با اضافه شدن بخشهای برنامه نویسی به سایت هرروز شاهد درخواستهایی از قبیل حل تکالیف درسی‌، انجام تمرین های برنامه نویسی ‌، کمک در انجام پروژه پایان ترم و ... خواهیم بود که هممون می دونیم این در خواست های کمک به معنای چی هست.
تو یه انجمنی مثل برنامه نویس‌، که از معدود انجمن های فارسی هست که مدیرانش تونستن نظم و سازماندهی خوبی رو با ملزم کردن کاربران به رعایت قوانین اونحا برقرار کنن‌، باز هم عمده وقت مدیران به گفته خودشون صرف حذف تاپیک های نامربوط،تصحیح عنوان سوالات‌، جلوگیری از بروز بحث های حاشیه ای و ... میشه تاانجام فعالیت های علمی.

الان تقریبا برایه هر موضوعی انجمن مناسبی رو در اینترنت میشه پیدا کرد که تخصصی داره رویه اون موضوع کار میکنه، مراجعه به اون انجمن‌ها که هم آرشیو غنی تری از موضوعات مرتبط رو دارن، هم اشخاصی که توانایی فنی تو اون عرصه دارن اونحا بیشتر رفت و آمد می کنن خیلی مفید‌تر هست تا ایجاد نمونه اون انجمن‌ها تو این سایت که مدت زمان زیادی طول می کشه تا بتونه به اون حدی از محتوا برسه که برایه افراد مراجعه کننده مفید باشه.

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , ali , Afra , SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۱ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  ویژوال فاکس پرو ثبت چندین باره زمان بافشردن یک دکمه hmgjob ۱ ۲,۰۴۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hmgjob
  برنامه نویسی سی شارپ در زمینه احراز هویت mahshid1383 ۰ ۱,۷۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mahshid1383
  برنامه نویسی سی شارپ در زمینه احراز هویت mahshid1383 ۰ ۱,۶۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ
  پریدن کدهای برنامه اجرا نشدنبرنامه + سی شارپ mozhgan-ahmadi ۰ ۱,۵۴۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mozhgan-ahmadi
  سوال در مورد اجرای برنامه نویسی شبکه در سی شارپ mahshid1383 ۲ ۲,۸۲۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ
  فراخوانی یک متغیر سی شارپ در جاوا اسکریپت niloofar2016 ۰ ۱,۷۵۴ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  فراخوانی یک متغیر سی شارپ در جاوا اسکریپت niloofar2016 ۰ ۱,۸۸۸ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  آموزش C# | آموزش تصویری سی شارپ ۱ostad ۲ ۳,۲۹۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  سی شارپ masoomeh_s ۱ ۱,۵۳۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ymgh96

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close