زمان کنونی: ۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی

ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط فوژان.)
[درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی
سلام دوستان
من جزوه ساختمان داده استاد طورانی رو میخواستم اگه کسی pdfش رو داره ممنون میشم واسم ایمیل کنه
یا اگه جایی رو میشناسه که این جزوه رو میفروشن آدرسش رو بگه که برم بخرم چون خود پارسه که میری میگن باید کل پکیج رو بخری توی انقلاب هم جایی رو نتونستم پیدا کنم که بفروشه پکیج هم چون ترم سه هستم به کارم نمیاد ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
درخواست جزوه استاد طورانی
کتاب پارسه رو بخون جزوه اش هم از رو همونه
۰
۰
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
دوست عزیز! جزوه استاد ابراهیمی مقدم هم جزوه خوبی هست که لینکش رو دوستان گذاشتن.
۰
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ق.ظ
کتاب (جزوه) ساختمان داده مهندس طورانی جزو کتابهایی ست که فروش آزاد ندارند، برای همین مجبورید کل بسته رو بخرید، اگر نمی خواهید می تونید یه سر به انقلاب بزنید، توی کتاب های دست دوم بچه های دیگه پیدا کردند.
ضمنا دکتر ابراهیم مقدم قرار بود از انتشارات نصیر کتاب ساختمان داده بدند که با توجه به پست بالایی انگار آماده شده، احتمالا کتاب ایشون چیزی کمتر از کتاب مهندس طورانی نخواهد داشت (بزرگتر مساوی اونه)
استفاده از PDF کتابی که شابک داره و توی کشور فروش داره (به هر صورتی، دسته ای یا تکی) کار غیرقانونی و غیراخلاقی محسوب میشه، توی مانشت این عمل ترویج نمیشه.
غیر از اون کتاب شما می تونید جزوه و ویس کلاس استاد ابراهیم مقدم رو از بخش دانلود منابع مهندسی کامپیوتر بگیرید و استفاده کنید، حتما براتون مفید خواهد بود.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
RE: درخواست جزوه استاد طورانی
ممنون از راهنمایی هاتون
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
RE: [درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۳ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من جزوه ساختمان داده استاد طورانی رو میخواستم اگه کسی pdfش رو داره ممنون میشم واسم ایمیل کنه
یا اگه جایی رو میشناسه که این جزوه رو میفروشن آدرسش رو بگه که برم بخرم چون خود پارسه که میری میگن باید کل پکیج رو بخری توی انقلاب هم جایی رو نتونستم پیدا کنم که بفروشه پکیج هم چون ترم سه هستم به کارم نمیاد ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
hani.hasani@yahoo.com

من کتاب سال ۸۷ رو دارم، به نظرم چیزی از کتاب پوران مهندس یوسفی بیشتر نداره و شاید کمتر هم باشه، این نظر چند نفره، اما پی دی اف هم ندارم که بهت بدم عزیزUndecided

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
RE: [درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی
درود
یه سر انتشارات دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر بزن، واستون کپی میزنن، تابستون قیمت کپی ۸ تومن بود Sleepy

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی lzohreh ۷ ۵,۰۶۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kakoli19
  درخواست راهنمایی برای انتخاب واحد Soheil ۷۵ ۱۵,۱۶۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  بررسی سوالات ساختمان داده گرایش هوش و نرم افزار ازمون دکتری ۹۲ psps1368 ۴۳ ۱۴,۰۷۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad900
  شبکه استاد خلیلی فر؟ atenaa ۹ ۷,۷۷۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: eh3an2010
  ساختمان گسسته کدوم استاد؟؟؟ iApp ۲ ۱,۵۴۹ ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: arash.software
  بررسی تست های ساختمان کنکور مهندسی کامپیوتر ۹۲ csharpisatechnology ۷۱ ۲۱,۸۲۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Farid_Feyzi
  بررسی تستهای پایگاه داده کنکور آی تی ۹۲ Helmaa ۳۹ ۱۲,۳۶۷ ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saho
  بررسی سوالات پایگاه داده مهندسی کامپیوتر ۹۲ good-wishes ۶۵ ۱۷,۷۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  بررسی تستهای ساختمان داده ها کنکور آی تی ۹۲ amin_2994 ۸۳ ۲۳,۰۸۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hadilg
  بررسی سوالای ساختمان داده ۹۲ fsi2013 ۳۵ ۸,۸۲۹ ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: csharpisatechnology

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close