زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟

ارسال:

Only_God پرسیده:

سلام ،رسیدم به فصل کنترل جریان شبکه پارسه ،خیلی فرمول داره نمی تونم مطمئن باشم که بتونم کامل حفظشون کنم ؟ اصلا چطوره از خیر فصل بگذرم ؟ کسی پیشنهادی داره
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

yarandish پاسخ داده:

RE: با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟

(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Only_God نوشته شده توسط:  سلام ،رسیدم به فصل کنترل جریان شبکه پارسه ،خیلی فرمول داره نمی تونم مطمئن باشم که بتونم کامل حفظشون کنم ؟ اصلا چطوره از خیر فصل بگذرم ؟ کسی پیشنهادی داره

هر سال از این فصل یک سوال میاد،پس باید حفظشون کنی حالا به هر روشی که شده

۰
ارسال:

mosaferkuchulu پاسخ داده:

حفظ کردنش سخت نیست!
اگر نگاه کنین روش selective repeat و روش Go back n فقط یه تیکه فرمول خاص و به فرمول اصلی روش پنجره‌ی لغزان اضافه کردن!با کمی دقت متوجه می شین!

۰
ارسال:

mamat پاسخ داده:

حفظ کردن لازم نیست که یکم مفهومی بخونین همه چی مشخصه. من قبل از خوندن هر فصل وقتی به فرمولهاش نگاه میکردم این احساس بهم دست میداد ولی وقتی با علاقه بخونی سخت نیست.

شاید زمانبرتر از حفظ کردن باشه ولی قول میدم ماندگاریش تو ذهنت خیلی بیشتر خواهد بود.

۰
ارسال:

si.mozhgan پاسخ داده:

سه چهارتا که بیشتر نیست . اونام آسونن. مفهوم فرمولارو متوجه شین تو ذهنتون هک میشه یادتون نمی ره.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۶۳ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۰۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۷۳ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  حل فرمول سیگما Σ [(safety -1) thread -1] Hamedudk ۰ ۱,۵۱۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamedudk

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close