تالار گفتمان مانشت
با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟ - Only_God - 06 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ب.ظ

سلام ،رسیدم به فصل کنترل جریان شبکه پارسه ،خیلی فرمول داره نمی تونم مطمئن باشم که بتونم کامل حفظشون کنم ؟ اصلا چطوره از خیر فصل بگذرم ؟ کسی پیشنهادی داره

RE: با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟ - yarandish - 06 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Only_God نوشته شده توسط:  سلام ،رسیدم به فصل کنترل جریان شبکه پارسه ،خیلی فرمول داره نمی تونم مطمئن باشم که بتونم کامل حفظشون کنم ؟ اصلا چطوره از خیر فصل بگذرم ؟ کسی پیشنهادی داره

هر سال از این فصل یک سوال میاد،پس باید حفظشون کنی حالا به هر روشی که شده

با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟ - mosaferkuchulu - 06 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ

حفظ کردنش سخت نیست!
اگر نگاه کنین روش selective repeat و روش Go back n فقط یه تیکه فرمول خاص و به فرمول اصلی روش پنجره‌ی لغزان اضافه کردن!با کمی دقت متوجه می شین!

با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟ - mamat - 19 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ

حفظ کردن لازم نیست که یکم مفهومی بخونین همه چی مشخصه. من قبل از خوندن هر فصل وقتی به فرمولهاش نگاه میکردم این احساس بهم دست میداد ولی وقتی با علاقه بخونی سخت نیست.

شاید زمانبرتر از حفظ کردن باشه ولی قول میدم ماندگاریش تو ذهنت خیلی بیشتر خواهد بود.

با فرمول های فصل کنترل جریان شبکه پارسه چه کار کنیم ؟ - si.mozhgan - 19 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ

سه چهارتا که بیشتر نیست . اونام آسونن. مفهوم فرمولارو متوجه شین تو ذهنتون هک میشه یادتون نمی ره.