زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه راهنمایی و همفکریتون نیاز دارم_همزمان با خوندن کنکور کلاس مهارتی هم برم؟

ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
یه راهنمایی و همفکریتون نیاز دارم_همزمان با خوندن کنکور کلاس مهارتی هم برم؟
سلام
من ۲ سال هست که کازشناسیم تموم شده و این مدت برای ارشد نخوندم و کلاسای مهارتی رفتم مثل برنامه نویسی. و ۱ دوره شبکه.و دنبال کار گشتم اما پیدا نکردم کاری که مناسب باشه یا اینکه معلوماتم برای استخدام شرکتای خصوصی کافی نبود.شرکتای دولتی هم که اکثرا مرد میخواستن.
بنابر این تصمیم گرفتم درس بخونم و ارشد امتحان بدم.
به دلیل یه سری مشکلات نتونستم طبق برنامه ریزی پارسه پیش برم و خیلی ناراحتم.اما از نیمه آبان شروع میکنم به درس خوندن خوب و پیوسته.هدفم دولتی بود اما الان وقت نمیشه.بنابراین تا اردیبهشت برای آزاد میخونم.حالا سوال من اینه.من تصمیم گرفتم که دوره شبکه‌ام رو تکمیل کنم که اگر احیانا قبول نشدم،یه مهارتی تو دستم باشه و بعد از ۷ ماه برنگردم روی نقطه اولم.
و اینکه کلاسای شبکه ۲ روز در هفته هست و ۳ ساعتی.
این استدلال من بود.
اما سر دوراهی گیر کردم.نمیدونم کلاس رو برم یا نه.دوره ۷ و ویندوز سرور هست تا قبل کنکور آزاد.
پرسیدم از دوستان که کلاس زیاد وقت گیری نیست.اما میترسم شکاف ایجاد شه و به درس خوندنم لطمه یزنه.
یه همفکریتون نیاز دارم چون کسی اطرافم نیست که راهنماییم کنه.ممنون میشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط popp.)
یه راهنمایی و همفکریتون نیاز دارم
اگه فقط برای آزاد میخوای بخونی حالا شاید تهران قبول نشی با این وضعیت ولی شهرستان قبول میشی.
اینو هم بدون که ۲ روز در هفته کلاس داری خوب باید برای این دو روز هم در خونه وقت بزاری و بخونی.
ولی در کل فکر نکنم مشکلی برا فبولیت ایجاد بشه . (بستگی به خوندن و تلاشت داره).
من اگر جای شما بودم واگه میخواستم فقط تهران قبول بشم کلاس شبکه رو بیخیال میشدم . بعده کنکور هم اون کلاس رو میتونی بری.
این نظره من بود.

موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ
ممنون
من تهران زندگی نمیکنم.و‌تر جیح میدم شهر خودم یعنی اهواز قبول شم چون دیگه هزینه رفت وآمد و خوابگاه نداره.اما علوم تحقیقات اهواز هم متقاضی زیاد داره
۰
۰
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
بستگی به خودت داره.
افرادی ۸-۱۰ ساعت در روز مطالعه‌ی "مفید" دارند.برای این افراد که خیلی از وقتشون بهره می برند کلاس رفتن یک اتلاف وقت حساب میشه.
ولی خیلی از کسای دیگه مثل من و شما که قراره به زور ۴-۵ ساعت در روز بخونیم.کلاس رفتن مشکلی ایجاد نمی کنه.یعنی شرایط یه جوریه که اگر هیچ برنامه‌ی دیگه یا کلاس هم نداشته باشیم اون ساعات را درس نمی خونیم.(یا کشش نداریم یا حال و حوصله) به شرطی که کلاس‌ها در زمان های مرده (زمان هایی که از اونا استفاده‌ی درسی نمی کنیم)باشه.کما اینکه کلاس رفتن می تونه یک زنگ تفریح هم باشه تا از درس خوندن یکنواخت خسته نشید.

باید ببینید وضعیت خودتون چطوریه.
من یکی که ۴ روز در هفته کلاس دارم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mahi_24

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۱۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۰۸۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۳۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۲۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۴۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۵,۹۸۶ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۵۳ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close