زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش IT دانشگاه اصفهان ؟

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط montazer313.)
سلام خدمت دوستان گرامی

راستش من إنشاءالله می خوام امسال برای ارشد بخونم و گرایش IT رابیشتر دوست دارم، و به دلایلی باید شهر خودم یعنی اصفهان باشم و می خواستم دانشگاه اصفهان برم‌، که اخیرا یکی‌، دو تا از گرایش های IT را آورده، اما در یکی از تاپیک‌ها از کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی بد گفته بود یکی از دوستان و خیلی تو ذوقم خورد (البته بخصوص در مورد IT که جدیده یه کم شک داشتم که چطوریه !)
هوش مصنوعی را هم کمی دوست دارم‌، اما از لحاظ کاربرد در ایران، به نظر IT بهتره

به نظر شما من چکار کنم ؟؟ یعنی ارزش نداره ارشد IT دانشگاه اصفهان ؟؟؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ
در تالارهای زیر سئواتون رو مطرح کنید
تالار گفتمان مانشت >>کارنامه، انتخاب رشته و نتایج آن >>انتخاب رشته ارشد >>انتخاب رشته ارشد ۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تالار گفتمان مانشت >>کارنامه، انتخاب رشته و نتایج آن >>انتخاب رشته ارشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا:
تالار گفتمان مانشت >>زندگی دانشجویی >>دانشگاه ها

۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ب.ظ
RE: گرایش IT دانشگاه اصفهان ؟
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ)montazer313 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گرامی

راستش من إنشاءالله می خوام امسال برای ارشد بخونم و گرایش IT رابیشتر دوست دارم، و به دلایلی باید شهر خودم یعنی اصفهان باشم و می خواستم دانشگاه اصفهان برم‌، که اخیرا یکی‌، دو تا از گرایش های IT را آورده، اما در یکی از تاپیک‌ها از کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی بد گفته بود یکی از دوستان و خیلی تو ذوقم خورد (البته بخصوص در مورد IT که جدیده یه کم شک داشتم که چطوریه !)

به نظر من کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی هم سطح علمیش بالاست.
دلیل هم دارم من تو دوره کارشناسی ۲ تا استاد داشتم که فارغ التحصیل همین دانشگاه بودن.
و سطح علمیشون از تمام اساتید دوره کارشناسیم بالاتر بود.
دکتر شهریار لطفی بهترین استاد درس نظریه، کامپایلر، سیستم عامل، سیستم های موازی و ...
در استان آذربایجان شرقی بود و عضو هیئت علمی دانشگاه سراسری تبریزه.
هیچ کس هم نمیتونه منکرش باشه ایشون تو دانشگاه اصفهان تحصیل کرده.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط montazer313.)
RE: گرایش IT دانشگاه اصفهان ؟
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ)montazer313 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گرامی

به نظر من کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی هم سطح علمیش بالاست.
دلیل هم دارم من تو دوره کارشناسی ۲ تا استاد داشتم که فارغ التحصیل همین دانشگاه بودن.
و سطح علمیشون از تمام اساتید دوره کارشناسیم بالاتر بود.
دکتر شهریار لطفی بهترین استاد درس نظریه، کامپایلر، سیستم عامل، سیستم های موازی و ...
در استان آذربایجان شرقی بود و عضو هیئت علمی دانشگاه سراسری تبریزه.
هیچ کس هم نمیتونه منکرش باشه ایشون تو دانشگاه اصفهان تحصیل کرده.

خیلی ممنون از لطف و پاسختون
خدا رو شکر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close