تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - pita - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  هول ورم داشته و من هنوز کتابای مرجعی رو که از تابستون شروع کردم به خوندنشون تا حداقل ۱۰ مهر تموم نمی کنم . هیچ تستی هم نزدم. پایگاه و ساختماد و الگوریتتم تا حالا نخوندم. میشه امیدی به من داشت یا نه؟ هفته ای هم ۷ ساعت میره برای کلاسای متفرقه ای که میرم.
مگه شما همش کتاب مرجع میخونید؟؟؟بنظرم اصلا نگران نباش...بیکار که نبودی....کارت تو خوندن کتاب تستی بسیار آسونه....اصلا فکر نکن که عقبی.....یه برنامه خوب و منسجم از ۱۰ مهر به بعد برای کتابای تستیت بزار...مرور رو هر جمعه تو برنامت داشته باش....موفق باشی....

معماری مانو- شبکه گارسیا ( دیروز یهم گفتن راس بخون الان نمی دونم چی کار کنمConfused) - سامروویل مهندسی نرم افزار- گسسته جلد ۱ گریمالدی- سیسنم استالینگز- اینا رو تا ۱۰ مهر تموم می کنم. - بعدش می خوام با برنامه سنجش پیش برم- کتابای پارسه رو هم خریدم گرایش شبکه- الان نمی دونم بعد از ۱۰ مهر وقن میشه من این مرجعا رو مرور کنم یا نه. مثلا مهندسی نرم افزار و باید مرور رکنم تا نستاشو بزنم. یا شبکه همش فرمول بوده - نمی دونم چی کار کنم - کجای برنامم اشتباست؟ تازه درسای دیگه رو هنوز شروع نکردم بخونم - از مهر می خوام معماری رو با راهیان ارشد و پوران اجلالی بخونم - ویسای رهنون واسه هوش رو گوش بدم- کرمن بخونم- نرم افزار پرسمن رو بخونم- فکر می کنم برنامه ریزی من ارمان گرایانس و انجام نشدنی - Sad

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  هول ورم داشته و من هنوز کتابای مرجعی رو که از تابستون شروع کردم به خوندنشون تا حداقل ۱۰ مهر تموم نمی کنم . هیچ تستی هم نزدم. پایگاه و ساختماد و الگوریتتم تا حالا نخوندم. میشه امیدی به من داشت یا نه؟ هفته ای هم ۷ ساعت میره برای کلاسای متفرقه ای که میرم.

منم ۳روز در هفته کلاس c# دارم و کلی داستان های متفرقه که نمیشه حذفشون کرد سخته اما نا امید نیستم !!
هرچی اوضاع سخت تر باشه بیشتر تلاش میکنم نا امیدی مال آدمای ناتوانه ... ما میتونیم ...

نمی دونم من احساس می کنم اگر روزی ۱۰ ساعت درس بخونم بعدش ۳ روز باید استراحت کنم تا خستگی اون ۱۰ ساعت از تنم بیرون بره- من مغزم احتیاج داره که از خونه برم بیرون- (کلاس زبانو و ورزش ) نمی دونم می ترسم بعد از کنکور پشیمون بشم که چرا این دو تا رو از برنامم حذف نکردم.Sad

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - zarei1991 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

نمی دونم من احساس می کنم اگر روزی ۱۰ ساعت درس بخونم بعدش ۳ روز باید استراحت کنم تا خستگی اون ۱۰ ساعت از تنم بیرون بره- من مغزم احتیاج داره که از خونه برم بیرون- (کلاس زبانو و ورزش ) نمی دونم می ترسم بعد از کنکور پشیمون بشم که چرا این دو تا رو از برنامم حذف نکردم.Sad
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز تفریحات لازمه زندگی هستش...مگه میشه همش درس خوند!!!....با یه برنامه ریزی خوب آدم به همه کاراش میرسه...به هیچ وجه نا امید نشو....

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - svk7 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

Smile
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من امروز رفتم کتاب پرات رو گرفتم واسه طراحی زبان اما خیلی زیاده همشو باید بخونم؟؟؟؟ تست چی کار کنم؟
یه چیز دیگه! من CLRS نخوندم . حالا هم دلم شور میزنه یکم. کتاب حل تمریناشو بخرم تمریناشو حل کنم؟ فایده ای داره؟

ای ول بالاخره یه نرم پیدا شد که رقیبه ما شه. ماشالله همه اینجا آی تی هستن من مونده بودم تک .

PL به نظر من اگه وقت داشتی بشین همین پرات رو بخون اگه که وقت نداری دو تا کتاب (درسنامه مقسمی + ۱۰۰۰ نکته ی طراحی پیاده سازی )خیلی خوبن به شرطه اینکه با هم بخونیشون تقریبا کامله .

در مورد CLRS هم اگه که کتاب های کنکوریش رو خوب می خوندی و مسلطی آره حتما تمرینهای CLRS رو حل کن . ولی اگه خوب کتاب های کنکوری رو نخوندی سراغشون نرو چون یه کم دپرس می شی .

من هم نرم هستم البته میخوام هوش هم بخونم!

این هم رقیب :من هم «نرم افزار»

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - m@hboobe - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

میخواستم برم واسه معماری پوران بگیرم تا با راهیان که دارم مطالب پوشش داده بشن.....

اما بالاخره قانع شدم برم کتاب معماری مانو باز کنم و بخونم... آخه بعد از ۲ سال فقط تیتر هاش یکی در میون یادم بود!!چطوری واسه دانشگاه خونده بودمش بماندBig Grin

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - zarei1991 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

دوستان من معماری پوران رو وقتی باز کردم بخونم دیدم هیچی متوجه نمیشم...آخه تا حالا نداشتمش....میدونم تعجب آوره برای کسی که دانشجوی سخت افزار باشه و معماری پاس نکرده باشه...خلاصه اینکه جزوه و ویس اجلالی هم متوجه نشدم و هنوز معماری همینجوری مونده....به نظرتون چیکار کنم؟

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - samaneh@90 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ

سلام امان از این سرعت پایین مانشت من تقریبی تونستم تابستان مطالب رو بیارم تو ذهنم البته اصلا تمرین حل نکردم بعد هم با برنامه پارسه پیش میرم شماها الان تو چه وضعید؟

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - آرتا - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  دوستان من معماری پوران رو وقتی باز کردم بخونم دیدم هیچی متوجه نمیشم...آخه تا حالا نداشتمش....میدونم تعجب آوره برای کسی که دانشجوی سخت افزار باشه و معماری پاس نکرده باشه...خلاصه اینکه جزوه و ویس اجلالی هم متوجه نشدم و هنوز معماری همینجوری مونده....به نظرتون چیکار کنم؟

به نظر من دوست عزیز شما اگه پایه مدار منطقیتون خوب باشه خیلی راحت می تونی معماری رو یاد بگیری . من خودم پترسون رو خوندم خیلی کتابه باحالیه البته توی دانشگاه هم مانو رو خوندم اونم بد نیست . ولی به نظر من پترسون خیلی سطح حرفه ای تری نسبت به مانو داره .

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - pita - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ

من می خوام گرایش شبکه های کامپیوتری شرکت کنم که معماری داره . از طرفی می ترسم از وقتی که می زارم برای معماری نتیجه ای نگیرم. به نظر شما عاقلانست که من این کارو کنم؟ در عوض وقت اونو اختصاص می دم به درسای دیگه- من شاگرد متوسطی به پایینی هستم فکر می کنید بدون معماری هم میشه شبکه قبول شد؟ تو نت دیدم اشخاصی که شبکه قبول شدن معماریشون سفید بووده اما دروس مشترک و سیستم حدودای ۵۰ ۶۰ بوده- علاقه ای به شبکه ندارم اما چون شهر خودم این رشته رو داره می خوام بزنمش- از طرفی مدیریت هم کمی پایه دارم که منو تو گرایش ایتی کمک می کنه- حالا به نظرتوتن از خیر معماری بگزرم؟با توجه به این که من شک دارم بتونم سیستم و دروس مشترک رو ۶۰ بزنم- حذف یک درس خیلی برام دلهره مییاره - از طرفی کارنامه ها رو که میدیدم حتی رتبههای زیره ۲۰۰ هم معماریای ۲۰ درصد دارن.راهنماییم کنین لطفا.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - jameshenas - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

سلام بچه ها سرما خوردم شدید...از صبح آمپول و قرص خودم فقط ۲ساعت صبح خوندم...UndecidedConfused
خدا کنه برای فردا حالم بهتر بشه بخونمSadConfused
حالم خیلی بده میخام درس بخونممممممممممممممممممممممممممSad

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - Abrekhoshhal - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها سرما خوردم شدید...از صبح آمپول و قرص خودم فقط ۲ساعت صبح خوندم...UndecidedConfused

اینقده زیاااد خوندی که مریض شدییی !!!

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - esisonic - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

بچه من رقیب میخوام...
کیا هوش هوش میخونن؟؟؟...دستا بالا [تصویر:  129184_1_1379088961.gif]

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - jameshenas - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)sang نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها سرما خوردم شدید...از صبح آمپول و قرص خودم فقط ۲ساعت صبح خوندم...UndecidedConfused

اینقده زیاااد خوندی که مریض شدییی !!!
بعد از یک روز خواب و استراحت حالم بهتر شد....Angel و الان مشغول به مطالعه شدیمBig Grin
سلامتی هم نعمتیه ها....واقعا باید هر روز صبح که سالم از خواب پا میشیم خدارو شکر کنیم...
آره نمیدونم مادرم هم همین نظر رو داره میگه...میگه از بس سرت تو کتابهBig Grin
حال ای کاش این سر کتاب گذاشتن ها نتیجه بدهBig Grin

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - zarei1991 - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ

منم هوش میخونم....اینم رقیبی که می خواستی....

راستش منم یه چند روزی میشه سرما خوردم و همش با این حالم درس میخونم...خسته شدم ولی...
ولی چی؟؟؟؟
ولی بازم پر انرژی ادامه میدم...

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - آرتا - ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ

آقای zarei1991 و jameshenas

یه دستمالی، چیزی جلو دهنتون بگیرین این ویروس سرایت نکنه به تاپیک ما هم از درس خوندن بیفتیم بابا Big GrinSmileWink

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی) - Mehran - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه من رقیب میخوام...
کیا هوش هوش میخونن؟؟؟...دستا بالا [تصویر:  129258_1_1379088961.gif]

من نرم افزارم اما می خوام هوش شرکت کنم . تو کنکور رقیبتم . اما یه چیز میگم حال کنی و با روحیه بهتری درس بخونی . Big Grin
این رقیبت تا الان فقط نظریه رو خونده(اون هم تمرین ها و تست هاش مونده) و کمی هم سیستم عامل و الان هم اینجا نشسته داره موزیک گوش میده و چای مینوشه و میگه خدا با ماست از چیزی نمی ترسم... میگن رقیبت رو بشناس اینها.Exclamation