تالار گفتمان مانشت
متولد چه ماهی هستی ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
متولد چه ماهی هستی ؟ - Parva - 26 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  قابل توجه استارتر محترم تاپیک! اگر ماه مهر به این نظر سنجی اضافه نشه تاپیک بسته میشه. آواتار شمشیر زن هم بر میگرده سر جای خودش Big Grin
من حاضرم ماه تولدم که آذر هستش رو با مهر جایگزین کنن ولی آواتورتون عوض نشه [تصویر:  111688_1_1379091002.gif]

متولد چه ماهی هستی ؟ - هاتف - ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ق.ظ

چقدر این تاپیک طرفدار پیدا کرد!
الان به دیدن نتایج نظرسنجی یه سری اطلاعات شخصی بدست میاد.
آدم وسوسه میشه تاپیک بزنه شماره کارت و رمز دوم تون چنده؟ :-p

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - Xilinx - 26 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  قابل توجه استارتر محترم تاپیک! اگر ماه مهر به این نظر سنجی اضافه نشه تاپیک بسته میشه. آواتار شمشیر زن هم بر میگرده سر جای خودش Big Grin

Big GrinBig Grin
مدیره دیکتاتوره داریم ما؟! Big Grin

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - Jooybari - 26 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)sherkat نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  چقدر این تاپیک طرفدار پیدا کرد!
الان به دیدن نتایج نظرسنجی یه سری اطلاعات شخصی بدست میاد.
آدم وسوسه میشه تاپیک بزنه شماره کارت و رمز دوم تون چنده؟ :-p

ماه تولد هم جز اطلاعات شخصیه ؟
مطمئنا نوشتن ایمیل تو پروفایل خیلی شخصی تر از ماه تولده !

بحثو عوض نکن. تا فرصت داری مهر رو به اون ماه ها اضافه کن. یا دوتا ماه رو ادغام کن که زیاد مشکل پیش نیاد و (یا دیگه نداره.)

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - Helmaa - 26 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ

چقدر هم که کم هستن مهری هاSad بس که خوب و نایاب هستن این گلهاTongue
فروردین رو بزن حذف کن تا تاپیکت بالا باشه مرتبBig Grin

متولد چه ماهی هستی ؟ - cormen - 26 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ

حق داری شهریور رو نزاری چون ماه بزرگیه اونجا جاش نمیشه!!!!

متولد چه ماهی هستی ؟ - s.sadri - 26 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ

مهر ماهی هستم
HeartHeartHeart

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - Jooybari - 26 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  چقدر هم که کم هستن مهری هاSad بس که خوب و نایاب هستن این گلهاTongue

خانم بچه مثبت اگه ممکنه لینک آواتارتونو برای من بفرستید. شاید نیاز شد. یکم دارم صحبت میکنم که مسالمت آمیز حلش کنیم خانم حلما میخان ماه تولد مارو حذف کنن. Sad

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - mosaferkuchulu - 26 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  چقدر هم که کم هستن مهری هاSad بس که خوب و نایاب هستن این گلهاTongue

خانم بچه مثبت اگه ممکنه لینک آواتارتونو برای من بفرستید. شاید نیاز شد. یکم دارم صحبت میکنم که مسالمت آمیز حلش کنیم خانم حلما میخان ماه تولد مارو حذف کنن. Sad

خانوم helmaa هم مدیرن ها!مواظب باشید مدیرا نباید روی هم شمشیر بکشن!Big Grin
خانوم بچه مثبت هم فقط روی کاربرا شمشیر می کشن نه رو مدیراBig Grin

متولد چه ماهی هستی ؟ - Jooybari - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

منظورم شمشیر کشیدن به روی کسی نبود (اگه قرار باشه مهر توی این ماه ها قرار نگیره، خانم بچه مثبت شمشیر بکشن و اگه قرار بشه فروردین حذف بشه، من). تعویض آواتار به نشانه اعتراض بود. من طرفدار صلح بودم. داشتم روشهای مسالمت آمیز رو میگفتم که ایشون این پیشنهاد رو دادن.
اصلاً یه چیزی. خانم مسافرکوچولو میگن مدیرا نباید روی هم شمشیر بکشن. پس با ماههایی که یکی از مدیرا انتخاب کردن کاری نداریم. Big Grin فقط دی و تیر میمونه (مثل اینکه تیر هم رزرو شده). و چون خانم مسافرکوچولو اعلام آمادگی کردن دی ماه رو حذف کنیم. Big Grin (حذف که نه ادغام کنیم.) حالا ببینیم خانم حلما چی میگن! فروردین یا دی!

متولد چه ماهی هستی ؟ - esisonic - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ

خدایی ببینید...تیر ماه همیشه متوسط...هیچ وقت اول نیست...آخر هم نیست...
این فروردین اشغال گر رو باید ادغام کرد...اصلا ً یه وضعی

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - *Najmeh* - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ق.ظ

(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خدایی ببینید...تیر ماه همیشه متوسط...هیچ وقت اول نیست...آخر هم نیست...
این فروردین اشغال گر رو باید ادغام کرد...اصلا ً یه وضعی

چرا این قدر حسادت زشته بابا زشته

متولد چه ماهی هستی ؟ - SaMiRa.e - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  اصلاً یه چیزی. خانم مسافرکوچولو میگن مدیرا نباید روی هم شمشیر بکشن. پس با ماههایی که یکی از مدیرا انتخاب کردن کاری نداریم. Big Grin فقط دی و تیر میمونه (مثل اینکه تیر هم رزرو شده). و چون خانم مسافرکوچولو اعلام آمادگی کردن دی ماه رو حذف کنیم. Big Grin (حذف که نه ادغام کنیم.) حالا ببینیم خانم حلما چی میگن! فروردین یا دی!

آقای Jooybari چرازود کوتاه میاید ، آخ آخ توطئه علیه فروردینی ها Big Grin Wink

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - Helmaa - 27 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  منظورم شمشیر کشیدن به روی کسی نبود (اگه قرار باشه مهر توی این ماه ها قرار نگیره، خانم بچه مثبت شمشیر بکشن و اگه قرار بشه فروردین حذف بشه، من). تعویض آواتار به نشانه اعتراض بود. من طرفدار صلح بودم. داشتم روشهای مسالمت آمیز رو میگفتم که ایشون این پیشنهاد رو دادن.
اصلاً یه چیزی. خانم مسافرکوچولو میگن مدیرا نباید روی هم شمشیر بکشن. پس با ماههایی که یکی از مدیرا انتخاب کردن کاری نداریم. Big Grin فقط دی و تیر میمونه (مثل اینکه تیر هم رزرو شده). و چون خانم مسافرکوچولو اعلام آمادگی کردن دی ماه رو حذف کنیم. Big Grin (حذف که نه ادغام کنیم.) حالا ببینیم خانم حلما چی میگن! فروردین یا دی!

خب معلومه فروردینTongue محض بالا اومدن تاپیک میگماCoolنمره منفی ندید بازSadBig Grin

RE: متولد چه ماهی هستی ؟ - Eternal - 27 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

Big Grinتیر ماهی اینجا کم نیست ها تا جایی که یادمه ما هم مدیر تیر ماهی داریم( آقا فرداد ) . Big Grin
در هر صورت اگه جنگی بین مهر و فروردین هستش تیر ماهی ها رو قاطی نکنید. Big GrinBig GrinBig Grin