تالار گفتمان مانشت
زیارت به چه قیمتی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: زیارت به چه قیمتی - babakk - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظرم بحثها کافی بودند و هر کدام از دوستان هم نظرشون را گفتند، اگه اجازه بدین موضوع را نبندیم و با موافقت همگی شما که در بحث نظر دادید و آقای بابک که تاپیک را ایجاد کردند ،همینجوری بپذیریم که ادامه اش مفید نیست و ادامه ندیم .

بله نیاز به بستنش نیست.(میشه گفت تاپیکو عربستان بست Wink )
دیگه بحثی هم نمونده قبل از اینکه ما با اراده خودمون تصمیم بگیریم که اینکارو انجام ندیم و ارزشش هم بیشتر بود , ایرانو مجبور به اینکار کردن.

از دوستان هم خواهش میکنم اگه حرفی هم در ادامه زده میشه جنبه سیاسی نداشته باشه که برای سایت ایجاد مشکل کنه.

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  دانشجو از سن ۱۸ ساله تا ....

بنظرم پسرها قبل ۲۵ سالگی پخته نیستن . تازه تا ۳۵ و ۴۰ کار دارن تا کامل بشن . اینا دلایل علمی داره از خودم نمیگم .
بنظرت یه دانشجوی جو گیر تو سن ۱۸ سالگی میتونه الگوی یه آدم سرد و گرم چشیده باشه ؟

تو هر قشری آدم آگاه پیدا میشه . حالا تو قشر باسواد به نسبت بیشتر از بیسواد پیدا میشه . ولی نباید یه قشر الگو باشه .
عزیز من منظور از قشر دانشجو قشریه که تحصیلات دانشگاهی دارن. حالا ممکنه چند سال از فارغ التحصیل شدنشون هم بگذره نه صرفا دانشجویانی که در حال تحصیل هستن.

زیارت به چه قیمتی - Fardad-A - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

البته شما اگه این موضوع را دربخش انتقادات مطرح میکردین بهتر بود .
شاید نیاز هست که مباحث مذهبی به موضوعات مذهبی تبدیل بشه تا شائبه بحث در مورد شبهات از بین بره.
آنچه در نظر ما بوده طرح بعضی موضوعات مذهبی در حد اطلاع رسانی است . مثلا" اعمال شب قدر.
یه چیزی مثل آمفی تئاتر دانشگاه که مثل سینما گاهی فیلم نشان میده ولی ماهیت دانشگاه را به سینما تبدیل نمیکنه.Smile

RE: زیارت به چه قیمتی - m_al - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

لازم می‌دیدم که چند نکته را در جواب به برخی حرفها بگم که چون گفتند ادامه ندیم نمی‌گم.

زیارت به چه قیمتی - inteligentium - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ

حیف دیر رسیدم و نمیخوام بنزین بریزم رو این آتیش وگرنه یه طومار بلندی حین خوندن پست ها داشت تو ذهنم شکل میگرفت(خصوصا در رابطه با بحث اعدام چند ایرانی تو عربستان)
حیفBig Grin

RE: زیارت به چه قیمتی - Fardad-A - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  حیف دیر رسیدم و نمیخوام بنزین بریزم رو این آتیش وگرنه یه طومار بلندی حین خوندن پست ها داشت تو ذهنم شکل میگرفت(خصوصا در رابطه با بحث اعدام چند ایرانی تو عربستان)
حیفBig Grin
البته آتشی در کار نبود ولی پیداست کارت سوخت اضافی داری مهندسBig GrinTongue

باور کنید بسیار مشتاقیم که از این بحثهای دانشجویی بکنیم و خیلی دوستانه همدیگه را مجاب کنیم یا همینجوری بحث کنیم کسی هم مجاب نشه ولی لا اقل همه حرفاشونا بزننSmile
من خودم همیشه یه پایه این بحثها بوده ام ولی متاسفانه اینجا همه چی ثبت میشه و بدلیل اینکه نمیتونیم مدام سر بزنیم و کنترل کنیم ممکنه بعضی دوستان ناخودآگاه یه چیزایی بنویسند که مشکل ایجاد بشه.
من از همه تون صمیمانه سپاسگزارم.

اگه راه حلی هم دارید که بشه هم بحث کرد هم حدود بحث تا آخر حفظ بشه تو بخش پیشنهادات بگید یا اصلا" بعنوان یه موضوع در بحث آزاد در مورد "بحثدر فضای مجازی" بحث کنید.Cool

زیارت به چه قیمتی - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ

بحث تو فضای مجازی فایده نداره اصلا. هم لحن کلام منتقل نمیشه و هم بحثی که ۱۰ دقیقه تو واقعیت طول میکشه تو دنیای مجازی ۳۰ صفحه میشه.

RE: زیارت به چه قیمتی - taktaz - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحث تو فضای مجازی فایده نداره اصلا. هم لحن کلام منتقل نمیشه و هم بحثی که ۱۰ دقیقه تو واقعیت طول میکشه تو دنیای مجازی ۳۰ صفحه میشه.
قربون آدم چیز فهم

زیارت به چه قیمتی - Premier Homme - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ

نظر منم ترکیبی از دو پست شماره ۵و ۴ هستش (فرداد و هاتف)

بهتره نسخه کلی نپیچیم ، خانه خدا هرجایی نیست ، که هرجوری بخوایم استدلال بیاریم دوست عزیز

RE: زیارت به چه قیمتی - a.hooshmand - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ

ملک عبدالله به کما رفت

یک منبع مطلع از به کما رفتن ملک عبدالله شاه سعودی خبر داد اما پزشک آمریکایی مخصوص او ادعا کرد که وی دچار «مرگ مغزی» شده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: زیارت به چه قیمتی - nomad:D - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  ملک عبدالله به کما رفت

یک منبع مطلع از به کما رفتن ملک عبدالله شاه سعودی خبر داد اما پزشک آمریکایی مخصوص او ادعا کرد که وی دچار «مرگ مغزی» شده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از اینکه دو تا ولیعهد و به دیار باقی فرستاد Big Grin

زیارت به چه قیمتی - Pakniat - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  ایا تو این وضعیت که ایران تحریم هست و عربستان یکی از مهمترین حامیان این تحریم تو منطقه هست رفتن به حج کار درستی هستش؟
در صورتی که مردم تو شام شبشون موندن آیا درسته اینهمه پول مملکتو هر ساله بریزیم تو کشوری مثل عربستان؟
وآیا خانه حقیقی خدا در قلب و روح انسانهاست یا توی عربستان؟
موفق باشی ؛ من که امیدی ندارم این مردم ، مردم بشند !!!
همین

زیارت به چه قیمتی - Fardad-A - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ

آخه دوست من شما یه چیزی میگی به یکی برمیخوره و ......

چاره ای نیست. انگار فقط باید بست .خواهش و اینا فایده ای نداره.Smile