تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

راستی این ویس معماری پوران ک تو هرسایتی پیدا می کنم ناقصه؟ شمارههاشم ک اشتباست هیچی. ناقصه. ۸ تا فایله ، جلسات ۲ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ همین.جایی سراغ ندارید!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ

یه سر اینجا بزن شاید کمکت کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - **sara** - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  کسی لینک دقیق واس دانلود : ویس (معماری ) و( محاسبات ) هادی یوسفی بالااخص این (معماریشو )
و ویس( نظریه ) سید جوادی.
رو داره ،لطفا جداگانه بزاره تا بهش دسترسی داشته باشم.
(سایت یادمانه) ویس( نظریه ) سید جوادی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(سایت آقای kashir) ویس ( محاسبات ) هادی یوسفی:

(وبلاگ arshad89it) ویس (معماری ) هادی یوسفی:

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - MSZ - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ)sanaz_nazaari نوشته شده توسط:  دکتر اموخته خیلی خوبه

دوستان قراره این سایت یک سری کلاس حل تمرین و نه کلاس کنکور واسه منابع مختلف برگزرا کنه از بهرنرین اساتید دانشگا ها
......

در صورتی تشکیا میشه که به حد نصاب برسه و هر چه تعداد بیشر باشه هزنیه کمتره و به صورت مجازی برگرار میشه

این سایت، همون سایتیه که چهار تا جزوه رو دویست هزار تومن میفروشه!!!
ول کنین این چیزا رو... ول کنین کلاس مجازی و حقیقی و فیزیکی و غیر فیزیکی رو!!! این همه رتبه خوب کنکور مگه همه کلاس رفتن؟ اون وقتی که برای کلاس حروم میشه به خدا خیلی ارزش بیشتری داره!
می دونین قراره تو این کلاسا چی بگن؟ همون چیزایی که تو کتاب کنکوری هایی که خودتون هم دارین نوشته رو میگن! خودتون هم میتونین بخونین و صد البته خیلی بهتره که خودتون بخونین.
همه تمرینایی هم که به درد کنکور می خورن یا تو کتابای مختلف در موردشون بحث شده، یا لابه لای تست های سال های گذشته در موردشون صحبت شده.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ

به نظر من هم کلاس رفتن وقت تلف کردن محضه. مگر اینکه اون درس رو صفر کیلومتر باشید و پول زیاد داشته باشید و ندونید چکارش کنید...

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  به نظر من هم کلاس رفتن وقت تلف کردن محضه. مگر اینکه اون درس رو صفر کیلومتر باشید و پول زیاد داشته باشید و ندونید چکارش کنید...
خیلی موافقم...
تازه ... اگه خیلی صفر کیلومتر هم باشی که واقعا ً هیچی نمی فهمی...(مثل من که از ریاضی مهندسی هیچی نمی فهمم Big Grin)

گروه ارشد ۱۳۹۲ - mammad_asir - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ

چرا همه دنبال کلاس خوب اساتید بالا و ..... هستند . باور کنید چیزی جز خوندن نیست . شما هر چقدر هم که پایتون ضعیف باشه از من که پایین تر نیستید آخه من اصلا پایه ندارم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ

من تا ب حال از سایت mediafire دانلود نکردم! باید عضو بود! این download ilivid واس چی میاد!!ilividsetup exe میاد ک دانلود کنم. من میخوام ویسا رو دانلود کنم.دانلودش چطوره!! :-)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - **sara** - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من تا ب حال از سایت mediafire دانلود نکردم! باید عضو بود! این download ilivid واس چی میاد!!ilividsetup exe میاد ک دانلود کنم. من میخوام ویسا رو دانلود کنم.دانلودش چطوره!! :-)
نه نیازی نیست عضو باشید. توی این عکس که براتون گذاشتم اون لینکی که با فلش قرمز علامت زدم رو باید دانلود کنید.
[attachment=5915]

گروه ارشد ۱۳۹۲ - مهرآیین - ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ

دوستان چند تا سوال دارم..ممنون میشم راهنمایی کنید..
۱) سوالای معماری توی کنکور های سال پیش در چه سطحی بوده؟؟چون من فکر نمیکنم وقت کنم معماری بخونم و از اونجایی که زمان دانشجویی هم این درسو درست نخوندم واسم سخته.....
۲)ریاضی مهندسی هم کلا پاس نکردم.....اینم میخوام توی ریاضیات حذف کنم........به نظرتون ضرر میکنم؟؟ آخه حذفم نکنم کلا نمیرسم بخونم...
۳)میشه با حذف دروس معماری و ریاضی مهندسی و زبان رتبه خوبی اورد(زیر ۱۰۰)؟؟
۴)واسه دوره هر درسی به نظرتون چند روز زمان لازمه؟؟مثلا برای مدار منطقی که یه دور خونده باشی واسه دوره کردنش چند روز به نظرتون لازمه واسه کسی که کند درس میخونه؟؟
۵)من تا حالا فکر میکردم قبولی نرم افزار از ای تی راحت تر هست ولی توی تاپیکای دیگه خوندم بعضیا نظری مخالف این داشتن... به نظرتون قبولی تو ای تی راحتتره یا نرم افزار؟؟
من قبلا ای تی و نرم افزار رو نخونده به صورت ازمایشی امتحان دادم ولی به نظرم اومد سوالای ای تی خیلی راحت تر از نرم افزار بود و با توجه به نخوندنم با رتبه نه چندان خوب قبول شدم...هنوزم همین طوره؟؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ

من بعد ی هفته کامل لج و لجبازی با خودم و اون همه استرس های نابجا و شایدم حتما بجا ک از درس فاصله داشتم! می خوام درسامو شرو کنم ب امید خدا.. درسته تو ی درسایی خیلی گیرم در حدی ک صفرم.اما تا وقتی نخونم همینه... هی غصه بخورم فقط روزم میره.پس دوباره دارم میخونم بدون نگاه ب پشت سرم...
تنها درسایی ک تاب حال ی دور نه کامل و نه ناقص خوندم. ۱-مدار منطقی، ۲-ساختمان،۳-سیستم،۴-کامپایلر،۵- پایگاه.
الانم میخوام نظریه،الگوریتم و معماری رو شروع کنم. و همزمان هم آمار.

وضعیت من چطوره! تا زمان باقی مانده و وضع مرور درسام!؟؟

بازم نگرانم/حالا ک وقت کم کم میگذره حس درس بیشتر می یاد سراغم واس روزی ۱۲ ساعت برنامه دارم تا خود کنکور. اما گهگداری یاد وقتایی ک هدر دادم منو اذیت میکنه.می ترسم تا کنکور نرسم همشو!! برای همه دعای رسیدن ب آرزوشونو میکنم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من بعد ی هفته کامل لج و لجبازی با خودم و اون همه استرس های نابجا و شایدم حتما بجا ک از درس فاصله داشتم! می خوام درسامو شرو کنم ب امید خدا.. درسته تو ی درسایی خیلی گیرم در حدی ک صفرم.اما تا وقتی نخونم همینه... هی غصه بخورم فقط روزم میره.پس دوباره دارم میخونم بدون نگاه ب پشت سرم...
تنها درسایی ک تاب حال ی دور نه کامل و نه ناقص خوندم. ۱-مدار منطقی، ۲-ساختمان،۳-سیستم،۴-کامپایلر،۵- پایگاه.
الانم میخوام نظریه،الگوریتم و معماری رو شروع کنم. و همزمان هم آمار.

وضعیت من چطوره! تا زمان باقی مانده و وضع مرور درسام!؟؟

بازم نگرانم/حالا ک وقت کم کم میگذره حس درس بیشتر می یاد سراغم واس روزی ۱۲ ساعت برنامه دارم تا خود کنکور. اما گهگداری یاد وقتایی ک هدر دادم منو اذیت میکنه.می ترسم تا کنکور نرسم همشو!! برای همه دعای رسیدن ب آرزوشونو میکنم

شما که ۵ تا درس رو یه دور خوندین چرا اینقدر نگران هستید؟؟
هنوز ۶ ماه وقت دارین و شما بیشتر از نصف راه رو رفتین،شک نکنید که اگه همینطور پیش برید رتبه خوبی میارید

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ

خوب چه خوندنی! همش کتاب درس و کنکوری خوندم!
اون همم نخوندم در حالی ک خیلی از داوطلبای دیگه بیشتر از من جلوترن!!!!!!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)مهرآیین نوشته شده توسط:  دوستان چند تا سوال دارم..ممنون میشم راهنمایی کنید..
۱) سوالای معماری توی کنکور های سال پیش در چه سطحی بوده؟؟چون من فکر نمیکنم وقت کنم معماری بخونم و از اونجایی که زمان دانشجویی هم این درسو درست نخوندم واسم سخته.....
۲)ریاضی مهندسی هم کلا پاس نکردم.....اینم میخوام توی ریاضیات حذف کنم........به نظرتون ضرر میکنم؟؟ آخه حذفم نکنم کلا نمیرسم بخونم...
۳)میشه با حذف دروس معماری و ریاضی مهندسی و زبان رتبه خوبی اورد(زیر ۱۰۰)؟؟
۴)واسه دوره هر درسی به نظرتون چند روز زمان لازمه؟؟مثلا برای مدار منطقی که یه دور خونده باشی واسه دوره کردنش چند روز به نظرتون لازمه واسه کسی که کند درس میخونه؟؟
۵)من تا حالا فکر میکردم قبولی نرم افزار از ای تی راحت تر هست ولی توی تاپیکای دیگه خوندم بعضیا نظری مخالف این داشتن... به نظرتون قبولی تو ای تی راحتتره یا نرم افزار؟؟
من قبلا ای تی و نرم افزار رو نخونده به صورت ازمایشی امتحان دادم ولی به نظرم اومد سوالای ای تی خیلی راحت تر از نرم افزار بود و با توجه به نخوندنم با رتبه نه چندان خوب قبول شدم...هنوزم همین طوره؟؟
ج۱) خیلی سخت...البته یه سری میگفتن متوسط بوده...ولی بیشتری میگفتن مانو کفایت نکرده
ج۲)اگه فکر می کنی میتونی با چند تا درس دیگه جبران کنی اشکال نداره...ولی بزنی هم ترازتو میبره بالا
ج۳)بستگی به داوطلب های دیگه داره...اگه همه معماری یا ریاضی رو بزنن و شما نزنی ترازت پایین میاد
ج۴) بستگی داره دور چندمت باشه ... اصولا ً دور دوم رو میشه ۲ تا ۳ هفته همراه با درس های دیگه خوب خوند
ج۵)نرم افزار یکمی راحت تره...چون داشنگاه های بیشتری ساپورتش میکنن..از اونور آی تی سوالاش یکمی راحت تره...ولی در کل به تراز و درصد ها(بار علمی) بستگی داره
ج۶)کم و بیش...نمیشه اطمینان کامل داد...بعیض سالها آسون میدن...بعضی سالها سخت!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 12 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ

سرم داره از فرمول های فصل شمارش(گسسته پوران) گیج میره! کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ چه جور میشه توی این فصل مسلط شد؟