تالار گفتمان مانشت
نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - crevice - 07 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  طبق بخشنامه باید هفته آخر تیر اعلام بشه و هفته اول مرداد تعهد نامه گرفته بشه.
حالا واقعا علم و صنعت زنگ زده؟
شیراز چی؟
من فقط همینا رو رفتم اگر هر دو زنگ زده باشن یعنی... Big GrinBig Grin
شیراز که انتظار نیاز نداره واسه شما WinkBig Grin
ولی نه منم از بچه های خودمون نشنیدم که شیراز به کسی زنگ زده باشه. فکر نکنم هنوز خبری ازشون شده باشه.

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - Masoud05 - 07 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شیراز که انتظار نیاز نداره واسه شما WinkBig Grin
ولی نه منم از بچه های خودمون نشنیدم که شیراز به کسی زنگ زده باشه. فکر نکنم هنوز خبری ازشون شده باشه.

هی میخوام برم پیگیری کنم یا حداقل زنگ بزنم باز حسش نمیاد...

دوست داشتم نتیجه رو بدونم حالا هر چی که هست. چون من خیلی برنامه ریزی میکنم و الان یکم برنامه ریزی سخت شده Big Grin

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - zsh - 08 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)cendrinoe نوشته شده توسط:  سلام
کسی خبر داره به بچه‌های شریف زنگ زدن یا نه؟

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  سلام دوستان. مگه امیرکبیر نگفته بوده که پنج شنبه ۳ تیر نتایج رو اعلام میکنه؟ من چرا چیزی نمیبینم پس، نزده یا من نمیبینم؟

والا من دیدم یک لینکی داده بود که بچه‌ها از اونجا دیدن

آهان ممنون.

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - virtual girl - 09 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ق.ظ

سوت زنان از کادر خارج میشویم Big Grin Tongue

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - hani89 - 16 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)cendrinoe نوشته شده توسط:  سلام

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  سلام دوستان. مگه امیرکبیر نگفته بوده که پنج شنبه ۳ تیر نتایج رو اعلام میکنه؟ من چرا چیزی نمیبینم پس، نزده یا من نمیبینم؟

والا من از بچه ها شنیدم
یکی میگفت که یه استاد شریف بهش ایمیل داده و یکی دیگه هم میگفت که از شریف بهش زنگ زدن و اون گفته با این استاد نمیخوام باشم

امیرکبیر هم نتایج و همون ۳ تیر گفت
همون لینکی که توش نتیجه قبولی مصاحبه رو دیدید میتونید نتیجه قبولیتون رو هم ببینین

من قبول نشدم Sad
کل انگیزه ام و از دست دادم Sad
من تا الان هرکسی و که شنیدم امیرکبیر برداشته لیسانس و فوق دانشگاه شریف درس خونده. مقاله هم نداشتن به اونصورت. یک یا دو تا مقاله کنفرانسی..

اصلا اولویتشون دانشگاهه، من ۱۰۰ تا مقاله هم بدم باز هم براشون مهم نیست. بنظرتون چکار کنم؟؟؟ Sad((
من اولویت زندگیم و گذاشته بودم رو دکترا.... ولی دیگه چه فایده!! سال بعد هم فوقش بتونم یک یا دو مقاله isi دیگه بدم، که تو دید اساتید فرق زیادی نمیکنه
استاد راهنمامم یکی و برداشته که لیسانس و فوق شریف بوده Sad

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - Masoud05 - 17 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  من اولویت زندگیم و گذاشته بودم رو دکترا.... ولی دیگه چه فایده!! سال بعد هم فوقش بتونم یک یا دو مقاله isi دیگه بدم، که تو دید اساتید فرق زیادی نمیکنه

خب چرا نمیری علم و صنعت یا بهشتی اونجا که باید براتون خیلی راحت تر باشه. از دست دادن امید و انگیزه نداره که دوست عزیز!

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - hani89 - 17 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  من اولویت زندگیم و گذاشته بودم رو دکترا.... ولی دیگه چه فایده!! سال بعد هم فوقش بتونم یک یا دو مقاله isi دیگه بدم، که تو دید اساتید فرق زیادی نمیکنه

خب چرا نمیری علم و صنعت یا بهشتی اونجا که باید براتون خیلی راحت تر باشه. از دست دادن امید و انگیزه نداره که دوست عزیز!

من فقط میخوام شریف و امیرکبیر و تهران بخونم. نمیتونم قبول کنم دانشگاه دیگه ای برم Undecided اینم یه جور مرضه دیگهBig Grin
هیچکدومم فکر کنم من و قبول نمیکننSad

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - zarisa - 17 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  من اولویت زندگیم و گذاشته بودم رو دکترا.... ولی دیگه چه فایده!! سال بعد هم فوقش بتونم یک یا دو مقاله isi دیگه بدم، که تو دید اساتید فرق زیادی نمیکنه

من فقط میخوام شریف و امیرکبیر و تهران بخونم. نمیتونم قبول کنم دانشگاه دیگه ای برم Undecided اینم یه جور مرضه دیگهBig Grin
خیلی دوستانه بهتون بگم که دارید بسیار اشتباه میکنید. شما اگه یکسال زودتر دکتراتون رو بگیرید به نفعتونه. با توجه به اعلام نیاز دانشگاهها برای جذب هیات علمی کامپیوتر مطمین باشید تو یه دانشگاه هیات علمی میشید. دکتری یه دانشگاه معمولی برای تقریبا اکثر دانشگاههای شهرستان حتی بسیاری مرکز استان ها یه گزینه ی عالی هست.

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - خانه سبز - ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ

هرکس زودتر دکتری بگیره زودتر به پول و پله میرسه زودتر ترقی مترقه میشه زودتر با دختر و پسر پولدار ازدواج می کنه...
خدای نکرده کسی بفکر چاپ کردن PAMI ,JMLR نیست که فقط منم رستم و اسم دکتری بخوره حله...

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - gaslakh - 18 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  هرکس زودتر دکتری بگیره زودتر به پول و پله میرسه زودتر ترقی مترقه میشه زودتر با دختر و پسر پولدار ازدواج می کنه...
خدای نکرده کسی بفکر چاپ کردن PAMI ,JMLR نیست که فقط منم رستم و اسم دکتری بخوره حله...

یه سوال ، آیا آدم با دکتری گرفتن پولدار میشه ؟ رو چه منطقی میشه این حرفا زد ؟
به این باور رسیدم که باید برای دل خودت درست بخونی تا این که به فکر آینده شغلیش باشی.نهایت استاد دانشگاهی هیئت علمی که اونم تو وضعیت جامعه امروز جزو درآمدای متوسط محسوب میشه نه پولدار.

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

خیلی دوستانه بهتون بگم که دارید بسیار اشتباه میکنید. شما اگه یکسال زودتر دکتراتون رو بگیرید به نفعتونه. با توجه به اعلام نیاز دانشگاهها برای جذب هیات علمی کامپیوتر مطمین باشید تو یه دانشگاه هیات علمی میشید. دکتری یه دانشگاه معمولی برای تقریبا اکثر دانشگاههای شهرستان حتی بسیاری مرکز استان ها یه گزینه ی عالی هست.

درسته ، اقدام زودتر بهتر ، متاسفانه هر سال روند بی ارزش شدن مدارک دانشگاهی سیر صعودی میگیره و شانس هیئت علمی شدن کمتر .

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - zarisa - 18 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ

با توجه به درامدهای جامعه شغل هیات علمی با توجه به زحمتش و اینکه استاد موظفه فقط سه روز در دانشگاه باشه و موظفی اش هم فقط ۱۰ واحد تدریس در طول ترم هست و محیط شغلیش که خیلی امن و ارومه باید بگم که جزو مرفه ترین شغل ها محسوب میشه( البته به جز درامدهای رشته ی پزشکی). کافیه چند تا دانشجوی ارشد داشته باشند اونوقت درامدشون قطعا بالای ۴ تومن میاد. تازه این جدا از هزینه ی کارهای علمی-پژوهشی اساتید هست. بهترین رشته ها مثل فوق لیسانس مهندسی نفت الان داره تو شرکت خصوصی تو گرمای ۶۰ درجه کار کارگر رو انجام میده با حقوق ۷۰۰ هزارتومن که اونم چند ماه یکبار بهش میدن.

و اما روند جذب هیات علمی برای همه ی رشته ها لزوما نزولی نیست و بلعکس بعضی دانشگاهها بسیار خواهان جذب نیرو هستن ولی فارغ التحصیل نیست.
در مورد علوم کامپیوتر که وضع بسیار عالی هست. شما یه حساب سرانگشتی هم بکنید تعداد دانشگاههایی که این رشته رو دارن خیلی کمه و اطلاع دارم که خیلی از دانشگاهها به دنبال جذب نیرو تو این رشته هستن ولی چون فارغ التحصیل نداره این رشته نتونستن نیرو جذب کنن.

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - zsh - 18 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)cendrinoe نوشته شده توسط:  سلام

والا من از بچه ها شنیدم
یکی میگفت که یه استاد شریف بهش ایمیل داده و یکی دیگه هم میگفت که از شریف بهش زنگ زدن و اون گفته با این استاد نمیخوام باشم

همون لینکی که توش نتیجه قبولی مصاحبه رو دیدید میتونید نتیجه قبولیتون رو هم ببینین

من قبول نشدم Sad
من تا الان هرکسی و که شنیدم امیرکبیر برداشته لیسانس و فوق دانشگاه شریف درس خونده. مقاله هم نداشتن به اونصورت. یک یا دو تا مقاله کنفرانسی..

اصلا اولویتشون دانشگاهه، من ۱۰۰ تا مقاله هم بدم باز هم براشون مهم نیست. بنظرتون چکار کنم؟؟؟ Sad((
من اولویت زندگیم و گذاشته بودم رو دکترا.... ولی دیگه چه فایده!! سال بعد هم فوقش بتونم یک یا دو مقاله isi دیگه بدم، که تو دید اساتید فرق زیادی نمیکنه
اا من اون لینک رو قبلا چک کرده بودم نزده بودن. شاید زودتر از موعد چک کردم پس.
دانشگاه تهران و شریف فکر نکنم محدود کرده باشه که فقط از شریف بردارن! از قبلش اگر با یکی از اساتید صحبت کنید و استاد راهنمای ارشدتون هم از شما راضی بوده باشه امید بیشتری میشه داشت.

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)cendrinoe نوشته شده توسط:  سلام

والا من از بچه ها شنیدم

من قبول نشدم Sad

اا من اون لینک رو قبلا چک کرده بودم نزده بودن. شاید زودتر از موعد چک کردم پس.
دانشگاه تهران و شریف فکر نکنم محدود کرده باشه که فقط از شریف بردارن! از قبلش اگر با یکی از اساتید صحبت کنید و استاد راهنمای ارشدتون هم از شما راضی بوده باشه امید بیشتری میشه داشت.

از این جهت میگم با یکی از اساتید صحبت بفرمایید که بیشتر با علایق و استعداد شما و حیطه ی کاری شما آشنا بشوند و مفصل تر بتونید صحبت کنید. شاید بعضی اساتید هم این کار رو بزارن به حساب اینکه شما آدم پیگیری هستید، چون تو مصاحبه هم حتی از من پرسیدن که با کدوم اساتید صحبت کردی ؟

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - ghamar - 20 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ

سلام
خبری نشد؟ از قبولیها
حالا زنگ می زنن یا توی سایتشون اعلام می کنن؟

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - Masoud05 - 20 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام
خبری نشد؟ از قبولیها

تقریبا همه جا مشخص شده. جاهای محدودی هست که اعلام نشده که همونجا هم جواب رو میشه ازشون پرسید.

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - ghamar - 20 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام
خبری نشد؟ از قبولیها

تقریبا همه جا مشخص شده. جاهای محدودی هست که اعلام نشده که همونجا هم جواب رو میشه ازشون پرسید.

میشه لطفا بگید همه جا یعنی کجا؟

اصفهان مثلا؟
صنعتی شیراز؟