تالار گفتمان مانشت
[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
Re: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - crevice - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ق.ظ

FarhudS خیلی کارت درسته Big Grin

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - farhud - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  FarhudS خیلی کارت درسته Big Grin[تصویر:  366283_emoji1.png]
آقا rival قدرتمند و کاردرست انگیزه میده به آدم. Wink

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - nlp@2015 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ

منم عضو شدم.
mahnazp
خیلی خوبه Smile

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - pasargad7788 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ

بچه ها یه چیز دیگه ..
. اپلیکیشنش چرا هر چند تا کلمه که جلو می ره، هنگ می کنه؟ باید کلا session مربوطه رو ببندم

Re: RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - farhud - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)pasargad7788 نوشته شده توسط:  بچه ها یه چیز دیگه ..
. اپلیکیشنش چرا هر چند تا کلمه که جلو می ره، هنگ می کنه؟ باید کلا session مربوطه رو ببندم

برای من هم پیش اومده ولی خیلی کم شاید سه دفعه. شما کورسها رو دانلود که نکردین؟

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - pasargad7788 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ

نه دانلود نکردم. اگه دانلود کنیم کار نمی کنه؟ نمی شه آفلاین هم کار کرد؟

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - farhud - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ

من امتحان نکردم. ولی یکی از دوستان گفتن درست کار نمیکنه بعد دانلود.

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - shayesteNEY - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ ب.ظ

اینم منمSmile
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تازه عضو شدم اخه برای چی زبان سایت تغییر نمیکنه
نمیگن ما اگه انگلیسیمون خوب بود که ۵۰۴ رو کروس نمیزاشتیمTongue
یه سوال معادل فارسی لغات رو بهمون نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟//

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ

یه تاپیکی سال گذشته توسط یکی از کاربرا ایجاد شده بود ولی با استقبال مواجه نشد, تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
, شاید جاش اینجا نباشه ولی چون اکثریت بچه های این تاپیک پیگیر زبان هستن, و فکر میکنم همشونم به این دلیل دنبال یادگیری هستن که بتونن مهارت اسپیکینگ شون رو تقویت کنن, میخواستم پیشنهاد بدم این تاپیک مورد عنایت قرار بگیره , هرکدوممون اصطلاخات(و یا جملات پر کاربرد محاوره ای ) رو که میدونیم یا یجایی بهش برخورد میکنیم با هم به اشتراک بذاریم!
البته باید عرض کنم این مدل که یهویی بیایم کلی جمله بذاریم نه تنها در ذهن خودمون نمیمونه , بلکه سایرین هم حوصلشون نخواهد کشید بخونن و یاد بگیرن , اگه یه جمله/اصطلاح احیانا با مثال کاربردیش در قالب یک کثال یا یک تصویر قرار بگیره ,فکر میکنم خیلی مفیدتر باشه.
خلاصه اینکه اگه دوستان موافق بودند یک قانونی براش ترتیب بدیم و راه بندازیم فکر میکنم مفیدتر باشه.

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - ziba.O - 18 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ

منم اومدم

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - shahab47 - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ق.ظ

سلام
منم هستم فقط یه گروه درست کنه یکی فکر کنم بهتر باشه

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - NP-Cσмρℓєтє - ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ق.ظ)shahab47 نوشته شده توسط:  سلام
منم هستم فقط یه گروه درست کنه یکی فکر کنم بهتر باشه

گروه قبلاً درست شده

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - codin - 25 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ

چه جالبه
منم ثبت نام کردم

codincodin

نامردا codin رو گرفته بودن Smile

دو سه روز دیگه امتحانام تموم شه رغیب می طلبم Smile

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - afrooz-OMD - 05 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ق.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینم پروفایل من، سعی کردم همه دوستان رو فالو کنم تقریباً

شما چقد زود زود پیش میرین!!!

+من بضی از هم دانشکده ایهامو پیدا کردم..

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - Morza - 07 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ

دوره خوبی واسه گرامر هست که کسی کار کرده باشه؟