تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ

بچه ها شماره پروندتونو حفظید؟ConfusedConfused

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ

حالا فرض کنید هی اطلاعاتتونو وارد می کنید هی میگه "داوطلب مورد نظر موجود نمی باشد". چه لحظه پر اضطرابیه. به به.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دار
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  واااقعا انقد شریف خواستنیه ؟! :دی
اوهوم
عشق منه Big Grin حالا ببینم سال بعد قسمته به عشقمون برسیم یا نه باید عشقم رو تا آخر عمرم تو دلم نگه دارم Big Grin

+بچه ها اینایی که تو تاپیک های دیگه دارن سر امیرکبیرو تهران و شریف و غیره چونه میزنن یعنی از نتایج خبر دارن؟
یعنی میشه کسی اشنایی داشته باشه تو سنجش از حالا خبر داشته باشه که قبوله یا نه؟
چون یه جوری جدی بحث میکنن من شک کردم نکنه سنجش نتایج رو داده من خبر ندارم ! :/
ایشالا که به عشقت برسی Big Grin
هیچی اینجا بعید نیس! کاش یکی هم رتبه ما رو بهمون میگف Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  بچه ها شماره پروندتونو حفظید؟ConfusedConfused

نه باابااااااااا
دیگه کی شماره پرونده شو حفظ میکنه!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......
واااااااااااااااااااای شماها دیگ زیادی دارین فضا رو برای خودتون سنگین می کنینTongue

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا فرض کنید هی اطلاعاتتونو وارد می کنید هی میگه "داوطلب مورد نظر موجود نمی باشد". چه لحظه پر اضطرابیه. به به.

اون "به به" آخری کشت منووووووووو اصن Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  +بچه ها اینایی که تو تاپیک های دیگه دارن سر امیرکبیرو تهران و شریف و غیره چونه میزنن یعنی از نتایج خبر دارن؟
اونارو به حال خودشون بزارید Big Grin
تاپیک ما استرسیا بهتره Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  بچه ها شماره پروندتونو حفظید؟ConfusedConfused
چه انتظاراتی Big Grin
برچسب صندلیمون هس دیگه :دی

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......

ووووووووووووااای کدوم پرینت؟؟؟ ConfusedConfusedConfused مگه باید پرینت میزدیم چیزی؟؟؟ چرا من نمیدوونستم ConfusedConfusedConfusedConfused
الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfusedHuh TongueBig Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ

بچه ها ماهایی که ۲ تا گرایش امتحان دادیم! فرض کنین رتبمون تو اون یکی گرایشه اونقدی خوب شه که روزانه تهران بیاریم ولی گرایش خودمونو خراب کردیم :|
چه حسی بهتون دس میده؟ خوشحال یا ناراحت؟!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا فرض کنید هی اطلاعاتتونو وارد می کنید هی میگه "داوطلب مورد نظر موجود نمی باشد". چه لحظه پر اضطرابیه. به به.

اینو گفتین یاد پارسال افتادم!!
پارسال نتایج رو عصر اعلام کرده بودن من اصلا نت نداشتم(البته پارسال من نخونده بودم الکی امتحان دادم منتظر نتایجم نبودم)!واسه همین صب روز بعد توو دانشگاه میخواستم نیگا کنم!!...فقطم شماره داوطلبی برداشته بودم!!Big Grin
اقا من هرچی این شماره داوطلبی رو میزدممممم میگفت داوطلب موجود نیست!!!!!!!!!!!!Tongueهم خندم گرفته بود هم یکمم دلم شور میزد!!..هزار تا فکر اومد توو سرم گفتم نکنه منو محروم کرده باشنBig Grin

خلاصه یکی اونجا بود میدید من مرتب شماره میزنم و اون پیغام میده گفت:با شماره پرونده باز میشه...خلاصه به ی بدبختی زنگ زدم خونه هزار جا ادرس دادم تا شماره پرونده رو پیدا کردنBig Grin

خلاصه خواستم بگم با شماره داوطلب اصولا جواب نمیده!!یبار هول نکنینBig Grin

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......

ووووووووووووااای کدوم پرینت؟؟؟ ConfusedConfusedConfused مگه باید پرینت میزدیم چیزی؟؟؟ چرا من نمیدوونستم ConfusedConfusedConfusedConfused
الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfusedHuh

اووووخ اوووخ دیگگه هیچیییییییییی اقا سعدی...باید بری سال دیگه بیای امتحان بدی!!Confused..

اگ پرینت نباشه اصلا نمیتونی نتایجو ببینییییییییییییییییییییی....چطور تو پرینت ندارییییییییییییییییHuh................................................................................​................................................................................​.............................Big Grin

Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  وووووووووووااای کدوم پرینت؟؟؟ ConfusedConfusedConfused مگه باید پرینت میزدیم چیزی؟؟؟ چرا من نمیدوونستم ConfusedConfusedConfusedConfused
الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfused
نگران نباشید
با نام و نام خانوادگی وشماره ملی هم میتونید نتایج رو ببینید. : )

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......

الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfusedHuh
یا شماره پرونده یا داوطلبی یه چیزی باید باشه دیگه! برچسب صندلیتون مثلا!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - software94 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ

من طفلک شماره پرونده نمیدونم دارم یا نه,Huh,اصلا یادم نیست موقع ثبت نام ذخیره کردم یا نه؟Undecided

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - احسان مومنی - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ

نمیدونم چرا یک حسی بهم میگه که من امسال آی تی ارومیه قبول میشم Big Grin Big Grin Big Grin
حس خوبی نیست اما باور کنید چند مــــــــاه شده که این حس در من ریشه دوانده Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

خدایا خودت هوای مارو داشته باش که وقت دیدن نتیجه شاد باشیم

فکر کنم این روزا و شبا خدا حسابی سرش شلوغه با دعاهای این همه کنکوری Smile

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ

دوووووووستان شوخی کردم بخندیم TongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
آخه میدونی قبلا امتحان دادنی همیشه یکی یه چیزی یادش میرفت،الکی بهش میگفتیم وای به حالت شد TongueTongueBig GrinBig Grin
اینم از اون مدل ها بووووود Shy