تالار گفتمان مانشت
منبع ساختمان داده - نسخه‌ی قابل چاپ

منبع ساختمان داده - RASPINA - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ

با سلام لطفا یه کتاب ساختمان داده به من معرفی کنید
به جز c l r s
البته باکتابای پوران و مقسمی هم راحت نبودم
هدفم کنکور امسال نیست می خوام خوب و اصولی یاد بگیرم

البته اگر سوالم تکراری هست ببخشید

RE: منبع ساختمان داده - mehna - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ

با سلام دوست عزیز
به نظرم اگر می خواهید اصولی یاد بگیرید از کتاب طراح الگوریتم ها نوشته دکتر محمود نقیب زاده شروع کنید چون واقعا خیلی خوب و روان توضیح داده، بعد کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم های دکتر قدسی رو بخونید و در نهایت حتما CLRS، زبان اصلی رو مطالعه کنید. وقت زیادی می خواد ولی نتیجه بخشه.
موفق باشید.

RE: منبع ساختمان داده - RASPINA - 03 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ

با تشکر از راهنمایی اتون آیا منظورتون از کتاب دکتر نقیب زاده این کتابی هست که در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست

منبع ساختمان داده - marvelous - 09 آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱ ب.ظ

از CRLS جدید تر نیست؟
البته درسته برای اصولی یاد گرفتن یه کتاب فوق العاده هست، میخوام بدونم دیگه چه کتابهایی به روز داریم زبان اصلی حتی در مورد ساختمان داده که خوب توضیح داده باشن.
کنکور هم مد نظرم نیست، من میخوام ساختمان داده رو درک کنم و میخوام باهاش ارتباط بگیرم. خیلی با این درس حال کردم و میخوام این شاخه از علم کامپیوتر رو بهتر بشناسم.

ممنون میشم راهنمایی بیشتر بکنین

RE: منبع ساختمان داده - Masoud05 - 10 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  از CRLS جدید تر نیست؟
البته درسته برای اصولی یاد گرفتن یه کتاب فوق العاده هست، میخوام بدونم دیگه چه کتابهایی به روز داریم زبان اصلی حتی در مورد ساختمان داده که خوب توضیح داده باشن.
کنکور هم مد نظرم نیست، من میخوام ساختمان داده رو درک کنم و میخوام باهاش ارتباط بگیرم. خیلی با این درس حال کردم و میخوام این شاخه از علم کامپیوتر رو بهتر بشناسم.

ممنون میشم راهنمایی بیشتر بکنین

برای یادگیری مفاهیم اولیه مرور سریع لیپ شوتز و بعدش مطالعه عمقی CLRS. اگر دیدتون کاربردی هست می توانید کتاب ساختمان و طراحی الگوریتم در زبان برنامه نویسی ... رو سرچ کنید که فراوان هست. غالب کتاب های برنامه نویسی پیشرفته به هر زبانی حداقل ۱-۲ فصل به ساختمان داده و الگوریتم اختصاص دادند که اون هم خوب و کاربردیه.

منبع ساختمان داده - marvelous - 10 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ

ممنونم استاد، دقیقا دید کاربردی دارم بهش و میخوام درکش کنم.
من اگه میگم باهاش ارتباط نمیگیرم یا میخوام درکش کنم با توجه به اینه که از یه عالم هنری میام، کار برنامه نویسی رو هم به اندازه ی طراحی یه وبسایت میدونم. میخوام علم کامپیوتر رو با تمام وجودم درک کنم. واقعا ممنونم که اینطور سریع و عالی راهنمایی میکنی.
ارادت Smile

منبع ساختمان داده - RASPINA - 15 آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۶ ب.ظ

ممنون که منبع معرفی می کنید ولی این پست را من ۵ سال پیش گذاشتم و جالب اینکه من ارشد تغییر رشته دادم Smile
چقدر زود ۵ سال گذشت

منبع ساختمان داده - Behnam‌ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون که منبع معرفی می کنید ولی این پست را من ۵ سال پیش گذاشتم و جالب اینکه من ارشد تغییر رشته دادم [تصویر:  smile.gif]
چه تغییر رشته‌ای؟ کارشناسی و ارشد جفتش نرم‌افزار بودید که.