تالار گفتمان مانشت
تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - Bache Mosbat - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ

متاسفانه دکتر سید مهدی فخرایی عزیز امروز به رحمت خدا رفتند.

اطلاعیه دانشکده برق کامپیوتر دانشگاه تهران:
با ابراز تألم خاطر درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی، استاد محترم دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر را تسلیت عرض می نماید.به همین مناسبت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر روز دوشنبه ۱۷ ام آذر را عزای عمومی اعلام می نماید.کلیه کلاسهای درس ساعت ۹ تشکیل نخواهد شد. مراسم تشییع پیکر ایشان ساعت ۹:۳۰ از مقابل مسجد دانشگاه تهران انجام خواهد گردید.

انجمن مانشت برای بازماندگان و دوستداران ایشون طلب شکیبایی و برای ایشون طلب رحمت الهی میکنه.

[تصویر:  4]

RE: تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - explorer - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ

خدایش بیامرزد.
توی قسمت فعالیت ها علمی ایشون هرچی اسکرول موس و میچرخوندم به آخر صفحه نمیرسیدم از بس که زیاد.
واقعا حیف هست که اینطور انسانها از بین ما برن....

Sent from my cell

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - Bache Mosbat - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

با اختلاف ایشون بهترین استاد گروهمون بودن. هم اخلاقی هم علمی. Sad .

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - ezra - 16 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ

مولا علی (ع) :
"هرگاه عالمی بمیرد رخنه ای جبران ناپذیر در اسلام ایجاد می شود که تا یوم القیامة چیزی آن را پر نخواهد کرد ! "

تسلیت می گم به جامعه ی علمی کشور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - Farzamm - 16 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ

واقعاً دوستشون داشتم / ایشون یکی از باعلم ترین، با اخلاق ترین، کوشاترین و بهترین استادهایی بودند که من میشناختم و خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم / بسیار جای تأسف و اندوه داره که دیگه ایشونو تو جامعه علمی برق و کامپیوتر نداریم / این یکی دو سال به خاطر بیماری سرطانی که داشتند خیلی اذیت شدند / خدا بیامرزدشون

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - RASPINA - 16 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ

خدا رحمتشون کنه

RE: تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - star1371 - 16 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ

خدا بیامرزدشون:-(

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - Happiness.72 - 16 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

خیلی دوست داشتم سر کلاس ایشون باشم قسمت نشد ایشالا ادامه دهنده سیره علمی و اخلاقی شون باشیم استادی که بیش از ۱۹۰ مقاله علمی داشت و جزء اساتید با اخلاق دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر بود.حیف این اساتید که از میان ما میرن , شاید یه هشداری واسه ما باشه تا بیشتر قدر این اساتید رو بدونیم و تا هستن ازشون استفاده کنیم.

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - nina69 - 16 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ

باز هم سرطان؟؟؟؟؟
روحشون شاد

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - sorlin - 17 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ

روحش شاد و یادش گرامی ..

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - M.Amin.M - 17 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ق.ظ

بنده هم وظیفه ی خودم میدونم تسلیت بگم.واقعا ناراحت شدم.ان شا الله ما وشما راهشون رو ادامه بدیم.

یادش جاویدان و روحش شادمان.

RE: تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - Bahar_HS - 17 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)رهی نوشته شده توسط:  آیا وقتی ما هم از این دنیا بریم کسی از خوبیهای ما خواهد گفت؟
ما کجای این عالم هستی ایستاده ایم ؟
و آیا باری از زمین برداشته ایم؟

من خودمم رو می گم،
هنوز نمی دونم جای من کجاست توی این دنیا،نمی دونم و نمی تونم پیداش کنم...
من هنوز نمی تونم باری از دوش خودم بردارم چه برسه به زمین...
کی میرسه که بشه؟؟؟؟

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - S_Mehrjoyan - 17 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ق.ظ

با عرض تسلیت
یک نکته رو من بگم، کسانی که راه کسب دانش رو در پیش گرفتند قطعا دنبال شهرت نبودند، چون بسیار راههای سریع تر و آسانتر و بهتر برای رسیدن به شهرت وجود دارد، دنبال قدرت هم نبودند چون در این راه هم راههای سریع تری وجود دارد، مهم ترین دلیل انتخاب این راه برای این افراد تنها این است که کسب علم و دانش رو بسیار ارزشمند تر از شهرت و قدرت میدانند در واقع انسان دانشمند رو بسیار بسیار توانا تر از انسان مشهور و صاحب قدرت میدانند، به همین دلیل هدف خود رو کسب دانش قرار داده اند و ز گهواره تا گور دانش جوییدند، پس نباید اینکه جمعیت زیادی در مراسم تشیع جنازه ایشان شرکت نکرده اند رو دلیل بر بزرگ نبودن ایشان و کم اهمییت بودن این راه دانست و این راه را بی ارزش جلوه داد، ارزش واقعی همیشه مورد پسند اکثریت جامعه نیست

RE: تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - ehsansjs - 17 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ

ضمن عرض تسلیت
واقعیتش من که رشته ام کامپیوتره متاسفانه اسم ایشونو نشنیده بودم!!!
چه بسا آدمایی که نه نوآم چامسکی رو میشناسن،نه آلن تورینگ ،نه .... ولی Enrique,Rihanna,.. رو چطور؟ بیل گیتس هم که میبینید اگه معروفه خودتون میدونید واسه چی معروفه.
مردم عادی الآن باید فکرشون گرون شدن نون باشه یا بزرگداشت این و اون؟ بیخودی هم خواهشا همه چیو سیاسی نکنین و به هم ربط ندین

تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی - aminhy68 - 17 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ

منم این مسیبت بزرگ رو به دوست و همکلاسی خوبم محمد فخرایی تسلیت میگم.....