تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آذر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 20 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان شما نرم افزارو از روی مدرسان خوندین؟؟
سوالای ۹۳ اون قسمت انواع انسجام ها تقسیم بندی مدرسان با اون چیزی که توی گزینه ها هست متفاوته!!!!!...چ کتاب دیگ ای خوبه بخونیم؟؟؟؟کسی چیزی غیر مدرسان خونده که قسمتای شی گرایی رو بهترو کاملتر توضیح داده باشه؟!!
پیشاپیش تشکرSmile---♡[BLACK HEART SUIT]

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینو ببینید مبحث انسجام هس...واسه کتاب پارسه...

گروه درسی آذر ماه - mina.h - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

سلام دوستان_
من جزوه جدید شبکه دکتر حقیقت رو یه هفته پیش از انتشارات پارسه خریدم ، دو فصل پروتکل اینترنت و لایه کاربرد رو داره ، قراره تا اول دی هم دو فصل دیگرو بزاره انتشارات پارسه ،
اگر کسی این جزوه رو خونده به نظرش کافی هست ؟
آیا خیلی دیر نیست برای خوندن این جزوه ؟
ممنون

گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان شما نرم افزارو از روی مدرسان خوندین؟؟
سوالای ۹۳ اون قسمت انواع انسجام ها تقسیم بندی مدرسان با اون چیزی که توی گزینه ها هست متفاوته!!!!!...چ کتاب دیگ ای خوبه بخونیم؟؟؟؟کسی چیزی غیر مدرسان خونده که قسمتای شی گرایی رو بهترو کاملتر توضیح داده باشه؟!!
پیشاپیش تشکرSmile---♡[BLACK HEART SUIT]

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینو ببینید مبحث انسجام هس...واسه کتاب پارسه...

مرسی عزیزمممممممم

این کتابو امسال پارسه زده؟؟
پارسال ک بمن همون کتاب ناظمی رو دادن!!!خود پارسه کتاب نرم نداشت!!!!

گروه درسی آذر ماه - flowerirani - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ

یکی نیست محبت کنه به من بگه کدوم فصلهای سیستم عامل مهمتره واسه ایتی؟

RE: گروه درسی آذر ماه - saeidkhan - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  یکی نیست محبت کنه به من بگه کدوم فصلهای سیستم عامل مهمتره واسه ایتی؟

فصل حافظه . و همگام ساری. که البته سخت ترین فصل ها هم هستن
البته تعاریف فرایند و فصل زمانبندی هم میتونی به جای اینا بخونی که به نسبت راحت تره

RE: گروه درسی آذر ماه - flowerirani - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ

فصل حافظه . و همگام ساری. که البته سخت ترین فصل ها هم هستن
البته تعاریف فرایند و فصل زمانبندی هم میتونی به جای اینا بخونی که به نسبت راحت تره
[/quote]
================
خیلی ممنونم من تازه میخام واسه سیستم استارت بزنم پس با تفاسیر شما من فصلهای پارسه زمانبندی و مفاهیم پایه و هم روندی وبن بست بخونم بهتر نیست؟

گروه درسی آذر ماه - barabox - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ

دوستان بنظرتون واسه منی که زبانم خوبه بهتره وقت بزارم و خوب بخونم و نتیجه عالی بگیرم

یا نه ، وقتشو بزارم برای درسهایی دیگه

گروه درسی آذر ماه - abji22 - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ

نیازمند یاری شما هستم
سوالات طراحی

RE: گروه درسی آذر ماه - saeidkhan - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم من تازه میخام واسه سیستم استارت بزنم پس با تفاسیر شما من فصلهای پارسه زمانبندی و مفاهیم پایه و هم روندی وبن بست بخونم بهتر نیست؟
بله همین کارو بکن

RE: گروه درسی آذر ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  دوستان بنظرتون واسه منی که زبانم خوبه بهتره وقت بزارم و خوب بخونم و نتیجه عالی بگیرم

یا نه ، وقتشو بزارم برای درسهایی دیگه

بنظرم وقت بذارید ضرر نمیکنید

گروه درسی آذر ماه - newuser - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ

دوستان واسه لایه های بالای شبکه که حقیقت چیزی نگفته به نظرتون مدرسان کفایت میکنه؟یا منبع دیگه ای؟

RE: گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  دوستان واسه لایه های بالای شبکه که حقیقت چیزی نگفته به نظرتون مدرسان کفایت میکنه؟یا منبع دیگه ای؟

این سواله منم هست Huh

RE: گروه درسی آذر ماه - explorer - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  دوستان واسه لایه های بالای شبکه که حقیقت چیزی نگفته به نظرتون مدرسان کفایت میکنه؟یا منبع دیگه ای؟

این سواله منم هست Huh

در حال حاضر کراس بهترین منبع هست.

گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

دووووستان کمک Sad لطفا اگه کسی سرفصل آزمونای پارسه رو داره بفرسته آخه لینکش تو سایت خرابه
من واسه آزمون ۲۵ درصد چهارم طبق سرفصل پارسال واسه مدیریت مبحث کنترل خوندم ولی یه چی دیگه اومده بود Sad میشه کمکم کنید؟

RE: گروه درسی آذر ماه - mina.h - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  دوستان واسه لایه های بالای شبکه که حقیقت چیزی نگفته به نظرتون مدرسان کفایت میکنه؟یا منبع دیگه ای؟

این سواله منم هست Huh

سلام ، دکتر حقیقت جزوه ی پروتکل اینترنت و لایه کاربرد رو داخل انتشارات پارسه گذاشته ، قراره تا اول دی هم دو لایه دیگرو بده ، جزوه به نظر کامل میاد ولی حجم مطالبش خیلی زیاده ، کاش یکی با خود دکتر حقیقت صحبت میکرد تا در موردش یکم توضیح بده و اینکه بهمون اطمینان بده که کامله _