تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - diligent - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان. به نظرم این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سایت خوبیه. مطالبشو مطالعه کنین. به خصوص شروط ضمن عقدی که گفته.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - mcse2010 - 18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ)cyberitx نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من اگر تا آخر عمرمم شده مجرد بمونم نهایت ۲۰ تا سکه مهریه رو قبول می کنم.آخه آدم عاقل چرا باید خودشو وارد همچین ریسکی کنه ( مهریه) و یه عمری خودشو بدبخت کنه. حالا کاری به بعضی از شرایط استثنا که تعداد سال تولد میگیرن مهریه رو ندارم اما الان دیگه ۳۰۰-۴۰۰ تا سکه عرف بازاره.۳۰۰ تا سکه میشه ۳۰۰ میلیون من تا اخر عمرم هم کار کنم اینقدر در نمیارم

احسنت, کار درستو میکنی شما, منم همین کارا میکنم

چه خبره!!! ۲۰تا
من نهایتش۱۴ تاTongueTongue
شاید هم به عشق امام حسین۳ تا
بچه ها اصلا نظرتون درباره اشنائی از طریق همین سایت مانشت برای پیدا کردن همسر اینده چیه؟؟؟خوب نیست
فقط برای انهایی که شهرشون نزدیک هم هست میتونه خوب باشه؟؟؟
Big GrinBig GrinBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - kingmax - 18 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ

اووووووووووووووو این بحث هنوز ادامه داره Smile

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - Bahar_HS - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  اووووووووووووووو این بحث هنوز ادامه داره Smile

چرا ادامه نداشته باشه؟؟؟؟؟Angel
ازدواج که نمی تونیم بکنیم! در موردش صحبت که می تونیم بکنیم!Big Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - abji22 - 03 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

ههههههه خخخخخخخخخخ
ما ک رسیدیم!

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - Avril89 - 03 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  کی بدش میاد از پسر پولدار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی بدش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من !
حسودBig Grin
صداقتت مثال زدنیه Smile

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - abji22 - 04 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ

من من منBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - abji22 - 04 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

ما ک الافیم

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - m.teymourpour - 05 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ

من دو تا ازدواجی که دیدم و خیلی برام جالب بود اینان

یکی خاله دوستم بود که از اون ازدواجای قدیم محسوب میشد
زن و شوهر خیلی ساده ای بودن و فوق العاده همدیگه رو دوست داشتن، امکان نداشت جایی بشه اونارو تنها پیدا کرد، هر جا بودن و هر جا میرفتن، با هم بودن و با هم میرفتن
عشقشون زبون زد عام و خاص بود
اوایل که دوستم تعریف میکرد، فک میکردم داره اغراق میکنه. ولی بعد که خودم دیدم خیلی واسم جالب بود
با اینکه پول و تحصیلات و خیلی چیزای دیگه ای که واسه جوونای امروزی شده اصل رو نداشتن، ولی واقعا از با هم بودن لذت میبردن
وقتی هم شوهره فوت کرد، خانمش اونقد گریه کرد که چهلم شوهرش نشده بود، اونم فوت کرد

اون یکی، هم محله ای بودیم
اون زمان جاهلیت که ما مسجد میرفتیم و یه سری اراجیف به خورد ما میدادن(خدای ناکرده قصد توهین به چیزی نیست، واقعا آخوندای محله ما بعضیاشون هیچی حالیشون نبود و معلوم بود اونارو هیچ کی قبول نداشته که فرستاده بودنشون اونجا، اگه کسی یه ذره انصاف داشت یا بلند میشد آخونده رو خفه میکرد یا فرار میکرد.)
بگذریم
یه پسره مذهبی بود و تو محله همه قبولش داشتن، واقعا پسر خوبی بود
خلاصه زد و عاشق یه دختر خانمی شد که زمین تا آسمون با هم فرق داشتن، تو هر چی که بگین با هم فرق داشتن
خانواده آقا پسر اونارو قبول نداشتن، دلیلشون هم این بود که دختر خانم چمی دونم سوسول و بی دین و .... است
خانواده دختر خانم هم قبولشون نداشتن و دلیلشون هم این بود که آقا پسر امل و عقب افتاده و عاشق پول پدر دختر خانمه و ...
خلاصه اینکه هیچ چیز بر وفق مرادشون نبود
ولی در عوض هم آقا پسر و هم دختر خانم آدمای فهمیده ای بودن
با تموم این حرفا با هم ازدواج کردن
آقا پسر همه چیشون از دست داد. خانواده، اعتباری که تو محل داشت و ....

بعد از حدود ۵ سال خانواده ها کوتاه اومدن و همه چی واسه شون عالی شد
تو این ۵ سال آقا پسر واقعا سختی کشید، واقعا سختی کشید. یه چیزی میگم، یه چیزی میشنوین
یه بنده خدایی میگفت ازش پرسیدم که واقعا همسرت ارزش این همه سختی رو داشت
میگفت جواب داده: با یه نگاه بهش، همه سختیارو فراموش میکنم

واقعا این عاشقا دیوونه انا

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - neda_software - 05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  من دو تا ازدواجی که دیدم و خیلی برام جالب بود اینان

یکی خاله دوستم بود که از اون ازدواجای قدیم محسوب میشد
زن و شوهر خیلی ساده ای بودن و فوق العاده همدیگه رو دوست داشتن، امکان نداشت جایی بشه اونارو تنها پیدا کرد، هر جا بودن و هر جا میرفتن، با هم بودن و با هم میرفتن
عشقشون زبون زد عام و خاص بود
اوایل که دوستم تعریف میکرد، فک میکردم داره اغراق میکنه. ولی بعد که خودم دیدم خیلی واسم جالب بود
با اینکه پول و تحصیلات و خیلی چیزای دیگه ای که واسه جوونای امروزی شده اصل رو نداشتن، ولی واقعا از با هم بودن لذت میبردن
وقتی هم شوهره فوت کرد، خانمش اونقد گریه کرد که چهلم شوهرش نشده بود، اونم فوت کرد

اون یکی، هم محله ای بودیم
اون زمان جاهلیت که ما مسجد میرفتیم و یه سری اراجیف به خورد ما میدادن(خدای ناکرده قصد توهین به چیزی نیست، واقعا آخوندای محله ما بعضیاشون هیچی حالیشون نبود و معلوم بود اونارو هیچ کی قبول نداشته که فرستاده بودنشون اونجا، اگه کسی یه ذره انصاف داشت یا بلند میشد آخونده رو خفه میکرد یا فرار میکرد.)
بگذریم
یه پسره مذهبی بود و تو محله همه قبولش داشتن، واقعا پسر خوبی بود
خلاصه زد و عاشق یه دختر خانمی شد که زمین تا آسمون با هم فرق داشتن، تو هر چی که بگین با هم فرق داشتن
خانواده آقا پسر اونارو قبول نداشتن، دلیلشون هم این بود که دختر خانم چمی دونم سوسول و بی دین و .... است
خانواده دختر خانم هم قبولشون نداشتن و دلیلشون هم این بود که آقا پسر امل و عقب افتاده و عاشق پول پدر دختر خانمه و ...
خلاصه اینکه هیچ چیز بر وفق مرادشون نبود
ولی در عوض هم آقا پسر و هم دختر خانم آدمای فهمیده ای بودن
با تموم این حرفا با هم ازدواج کردن
آقا پسر همه چیشون از دست داد. خانواده، اعتباری که تو محل داشت و ....

بعد از حدود ۵ سال خانواده ها کوتاه اومدن و همه چی واسه شون عالی شد
تو این ۵ سال آقا پسر واقعا سختی کشید، واقعا سختی کشید. یه چیزی میگم، یه چیزی میشنوین
یه بنده خدایی میگفت ازش پرسیدم که واقعا همسرت ارزش این همه سختی رو داشت
میگفت جواب داده: با یه نگاه بهش، همه سختیارو فراموش میکنم

واقعا این عاشقا دیوونه انا

میشه بپرسم دختر خوشگل بوده؟ چون فقط خوشگلی میتونه یه پسر رو تا این مرز عاشق نگه داره

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - explorer - 05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  میشه بپرسم دختر خوشگل بوده؟ چون فقط خوشگلی میتونه یه پسر رو تا این مرز عاشق نگه داره

:| :| :| :|

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - blackhalo1989 - 05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  میشه بپرسم دختر خوشگل بوده؟ چون فقط خوشگلی میتونه یه پسر رو تا این مرز عاشق نگه داره
این حرف شما به نوعی اهانته.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - blackhalo1989 - 06 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  میشه بپرسم دختر خوشگل بوده؟ چون فقط خوشگلی میتونه یه پسر رو تا این مرز عاشق نگه داره
این حرف شما به نوعی اهانته.
حتی به نوعی اهانت به هر دو جنسه.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - RASPINA - 06 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  فقـــــط دو تــا آدم میخــــواد...
تاکیــــد میکنــــم : آدمــــــــ
۱۰۰%

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - parisa.raad - 06 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ

ندا جان شک نکن که جواب سوالت آره هستش. دوستانی که میگن خوشگلی اولویت اول نیست فیلم زیاد دیدن!
شما براساس تجربیات خودت، و مواردی که دیدی نگا کن ببین توی عشق هایی که اتفاق افتادن، چندتاشون دختره زیباییش کم بوده ؟
من خودم از ۱۰۰ یکی یا کمتر دیدم.
برای آقایون خوشگلی ملاک اول است. هرکی هم انکار کنه داره تظاهر میکنه که خیلی آدم فهمیده ایه.
من بارها و بارها دیدم، که پسرهای عاقلی هم بودن، اما وقتی دوتا دختر یکی با زیبایی متوسط به پایین و خوش اخلاق، و اون یکی با زیبایی شدید و ولی بداخلاق بهش معرفی کردن، خوشگله رو انتخاب کرده. این مردها رو من می شناسم فقط :دی Tongue