تالار گفتمان مانشت
تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - pooyaa - 23 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اگه ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کنم دیگه امکان قبولی ندارم ؟
واقعا نمیدونم باید با این دو تا درس چیکار کنم Sad

سلام
ریاضی مهندسی بخاطر ضریبش و وقتگیر بودنش اکثرا حذف میکنن شماام حذف کنید اگر مایلید ولی مدار چون ضریبش شده ۴ دیگه نباید براحتی حذفش کرد حداقل نصفشو خوب بخونید

(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون امسال دوباره بخوام بخونم درس جدید اضافه کنم؟! پارسال ریاضی مهندسی، محاسبات، و مدار الکتریکی رو حذف کرده بودم (هوش مصنوعی) و الان هم وقتم محدوده خیلی !! ۳ روز آخر هفته میتونم بخونم! نمیدونم چی کار کنم؟!
سلام
ریاضی مهندسی بخاطر ضریبش و وقتگیر بودنش اکثرا حذف میکنن شماام حذف کنید اگر مایلید ولی مدار چون ضریبش شده ۴ دیگه نباید براحتی حذفش کرد حداقل نصفشو خوب بخونید
درمورد محاسبات:درس خیلی خیلی آسونیه زیاد وقت نمیگیره سریع میره جلو و جمع میشهBig Grin پس بخونیدش

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - mohammad.ardeshiri - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اگه ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کنم دیگه امکان قبولی ندارم ؟
واقعا نمیدونم باید با این دو تا درس چیکار کنم Sad

صدرصد امکان قبولی داری حتی با رتبه تک رقمی بستگی به باقی درسات داره

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - helena - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
به نظرتون امسال دوباره بخوام بخونم درس جدید اضافه کنم؟! پارسال ریاضی مهندسی، محاسبات، و مدار الکتریکی رو حذف کرده بودم (هوش مصنوعی) و الان هم وقتم محدوده خیلی !! ۳ روز آخر هفته میتونم بخونم! نمیدونم چی کار کنم؟!

سلام
درمورد محاسبات:درس خیلی خیلی آسونیه زیاد وقت نمیگیره سریع میره جلو و جمع میشهBig Grin پس بخونیدش

ما اصلا تو دانشگاه مدار پاس نکردیم. میشه گفت الان صفر صفرم...سوالای پارسال هم که خیلی سخت بوده یعنی بدون تسلط کافی نمیشد زد! برا همین حس می‌کنم وقتمو نذارم روش

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - shahin_cr7 - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

از دوستان ارشد نرم افزار اگر کسی تمایل داره با هم بخونیم من هستم البته از اول تابستون شروع کردم.

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - ana9940 - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)shahin_cr7 نوشته شده توسط:  از دوستان ارشد نرم افزار اگر کسی تمایل داره با هم بخونیم من هستم البته از اول تابستون شروع کردم.

منم واسه نرم دارم میخونم. نظریه رو خوندم، الان هم منطقی و داده دارم میخونم.
اینکه قرار بذاریم هر هفته چقدر بخونیم خیلی خوبه، حتی اگه یه کتاب رو نخونیم!!

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - fereshte_b - 25 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ

سلام بچه ها من عضو جدیدم
میشه کمکم کنید
ببینید من میخام از فردا پسفردا شروع کنم هم برا آزاد هم دولتی و غیر انتفاعی
خب حالا کتابایی رو که میگم بهترین منابعش که روانه و کامل واسه هردو دانشگاه بگید لطفا
محاسبات عددی
مدار منطقی
طراحی الگوریتم(می گن پارسه خوبه گویا)
سیستم عامل
هوش(فک کنم راهیان و مقسمی با هم خوب باشه)
نظریه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟
آمار
ساختمان داده (به نظرتون پارسه خوبه براش!)

من همین چن تا رو میخام بخونم چون وقتم کمه. منبع معرفی نکنید.کتابیرو بگید که هم توضیح باشه هم تست چون وقتم کمه. تاکید میکنم هم آزاد هم دولتی اما کتابا میخام مشترک باشه ها
خیلی حرف زدم. مرسی

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - mohammad.ardeshiri - 25 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من عضو جدیدم
میشه کمکم کنید
خب حالا کتابایی رو که میگم بهترین منابعش که روانه و کامل واسه هردو دانشگاه بگید لطفا
محاسبات عددی
مدار منطقی
سیستم عامل
نظریه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟
آمار

من همین چن تا رو میخام بخونم چون وقتم کمه. منبع معرفی نکنید.کتابیرو بگید که هم توضیح باشه هم تست چون وقتم کمه. تاکید میکنم هم آزاد هم دولتی اما کتابا میخام مشترک باشه ها
خیلی حرف زدم. مرسی

محاسبات عددی =پوران
مدار منطقی= هادی یوسفی پوران یا جمعدار گسترش
طراحی الگوریتم(می گن پارسه خوبه گویا)=پوران یا مدرسان
سیستم عامل=حقیقت پارسه یا پوران
هوش(فک کنم راهیان و مقسمی با هم خوب باشه)=راهیان
نظریه=لینز ترجمه صراف زاده خوبه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟ = کتاب زیاده ولی فکر نکنم آکسفورد بخواد
آمار=پارسه طورانی یا مدرسان
ساختمان داده (به نظرتون پارسه خوبه براش!) =آره خوبه براش

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - fereshte_b - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ق.ظ

ممنون دوست عزیز
دوستان دیگه نظری ندارن؟؟ همینا خوبه که تهیه کنم هم برا کنکور آزاد هم دولتی؟؟
زبان رو هم که گفتم مهمه نگفتین منبعشو !!؟؟!!

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - software94 - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  

سلام

ما اصلا تو دانشگاه مدار پاس نکردیم. میشه گفت الان صفر صفرم...سوالای پارسال هم که خیلی سخت بوده یعنی بدون تسلط کافی نمیشد زد! برا همین حس می‌کنم وقتمو نذارم روش

به هیچ وجه مدارو حذف نکن بخونی میفهمی خیلی درس خوبیه ازش ۶تا هم سوال میدن که خیلی زیاده واکثر بچه ها میخوننش واگه شما نتونی بزنی خیلی عقب میفتی.
اکثر اساتید میگن واسه روزانه قبول شدن حتما مدارو ۶تا بزنید چون درسی که اگه خیلی تست بزنی واقعا به اون مرحله میرسی با کتاب پوران بخون انشالله که میزنی
کتاب نلسون ومانو هم مرجعش اگه جایی رو نفهمیدی از اونا کمک بگیر

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - A V A - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ

بچه ها این پی دی اف توزیع موضوعی سوالات کنکور، برای سال ٩٣ اضافه نشده بهش هنوز؟Smile

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - pezhman.m-AI - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  

سلام

به هیچ وجه مدارو حذف نکن بخونی میفهمی خیلی درس خوبیه ازش ۶تا هم سوال میدن که خیلی زیاده واکثر بچه ها میخوننش واگه شما نتونی بزنی خیلی عقب میفتی.
اکثر اساتید میگن واسه روزانه قبول شدن حتما مدارو ۶تا بزنید چون درسی که اگه خیلی تست بزنی واقعا به اون مرحله میرسی با کتاب پوران بخون انشالله که میزنی
کتاب نلسون ومانو هم مرجعش اگه جایی رو نفهمیدی از اونا کمک بگیر

ایشون منظورش مدار الکتریکیه نه منطقیShy

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - sanahin - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا به اینجا هم یه نگاهی بندازین. مرسی

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - fereshte_b - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ق.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من عضو جدیدم
میشه کمکم کنید
محاسبات عددی
مدار منطقی
سیستم عامل
نظریه
آمار

خیلی حرف زدم. مرسی

محاسبات عددی =پوران
مدار منطقی= هادی یوسفی پوران یا جمعدار گسترش
طراحی الگوریتم(می گن پارسه خوبه گویا)=پوران یا مدرسان
سیستم عامل=حقیقت پارسه یا پوران
هوش(فک کنم راهیان و مقسمی با هم خوب باشه)=راهیان
نظریه=لینز ترجمه صراف زاده خوبه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟ = کتاب زیاده ولی فکر نکنم آکسفورد بخواد
آمار=پارسه طورانی یا مدرسان
ساختمان داده (به نظرتون پارسه خوبه براش!) =آره خوبه براش

دوستان دیگه کسی نظری چیزی نداشت کمکم کنه؟؟
همین منابع خوبه دیگه آیا
تاکید میکنم هم برا آزاد هم دولتی
منبع خوب زبان هم میخام
یه منبع خوب برای پایگاه داده
کمپایلر
زبان های برنامه نویسی هم میخام

RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - software94 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ

سلام
واسه پایگاه حمید مقسمی کتاب خوبی داره.من شنیدم بچه ها خیلی ازش تعریف کردن.کتاب پارسه نوشته کیوانپور هم حرف نداره.
من جزوه های دکتر خلیلی فرو میخونم اونام عالیه.باید از خودشون بگیری گیر اوردن جزوه هاش چون هر جلسه میده سخته.
کامپایلر من کتاب فردین شاپوری رو خوندم انتشارات کانون نشر علوم.مطمئن باش بهترین کتاب واسه کامپایلر با درسنامه عالی وجامع وتست وتمرین.
واسه زبان برنامه نویسی هم کتاب خیلی توپی وجود نداره.من خودم مدرسان وحمید مقسمی خوندم.به نظرم کتابهای خوبی هستن.
واسه نظریه اقای فردین شاپوری کتاب جدیدی با انتشارات کانون نشر علوم داده که تست هارو خیلی قشنگ حل کرده درسنامه اش هم خوبه به نظر من بهترین کتاب تست نظریه است البته تازه منتشر شده.اما پیتر لینز ترجمه صراف زاده حتما همراه تمرین هاش باید خونده شه.
مدار منطقی هم فقط هادی یوسفی(پوران)
محاسبات هم هادی یوسفی(پوران)
معماری هم هادی یوسفی(پوران)

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴ - fereshte_b - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ

ممنون عزیزم
زبان عمومی و تخصصی رو شما چی استفاده میکنید؟؟؟