تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - minami - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  یه سوال کوچیک از سیستم عامل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پاسخ دادم ..
ممنون یه چیزی یاد گرفتم
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  اساتید محترم ! شریفی های آینده!
این سوال رو یکی راهنمایی کنه لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پاسخ دادم
اگر چه یکم قاطعیتش کمه ولی فکر میکنم درست گفته باشم
===================================================
تازه امروز رسیدم کنکورهای سال قبل رو بزنم
اول سال ۸۸ :
مشترک : ۵۰
مدیریت : ۵۸/۳
تخصصی: ۶۲/۵
درصدای خوبیه .. ولی سوالات رو قبلا دیده بودم پس سنجش زیاد خوبی نبوده

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

چون هفته آخر هست و سبک سئوالات کنکور ۹۰ به بعد فرق کرده، من پیشنهاد میکنم از ۹۲ شروع کنید و به سال ها قبل برگردید، چون امکان داره روزا آخر ۹۲ رو بررسی کنید و در مقایسه با ۸۸ مثلا روحیتون خراب شه، این تجربه من بود،شاید به کار شما هم بیاد، موفق باشید Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

نظریه ۹۲ رو من خیلی بد زدم Sad همش یه جای کار میلنگید Sad

همه سوالا رو ازین به بعد ۲ تا ۳ بار حل میکنم سرِ آزمون. بی دقتی بی داد میکنه!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  از خدا بخاطر نامزدم ممنونم بخدا انقد بهم انرژی مثبت میده و امیدوارم میکنه همش دوسدارم رتبم خوبشه خوشحالش کنم یکی نامزدم براش مهمه یکی مامانم ایشالله بتونم جفتشونم خوشحال کنمHeartHeartHeart

دلمان نامزد خواست Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  نظریه ۹۲ رو من خیلی بد زدم Sad همش یه جای کار میلنگید Sad

همه سوالا رو ازین به بعد ۲ تا ۳ بار حل میکنم سرِ آزمون. بی دقتی بی داد میکنه!

نه بابا چه خبره ۲-۳ بارررررررر. سوال سخت اومد حل نکن اصن، بزار طراح پدر سوختش حل میکنه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آی اگه میشد یه چیزی پشت پاسخنامه نوشت برای طراحا چه خوب میشد، باید بزنیم تو کار تالیف کتاب که مثل دکتر حقیقت بیفتیم به جون طراحا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  از خدا بخاطر نامزدم ممنونم بخدا انقد بهم انرژی مثبت میده و امیدوارم میکنه همش دوسدارم رتبم خوبشه خوشحالش کنم یکی نامزدم براش مهمه یکی مامانم ایشالله بتونم جفتشونم خوشحال کنم

ما یکیو نداریم بهمون روحیه بده Big Grin

همون دوستم بود که دنبالِ کتاب هوش میگشت.... همون بهم زنگ زد گفت شنبه میاد پیشم تو ۲ ساعت کلِ معماری و بهش بگم واسه کنکور!!!!! میگم نمیشه میگه من معماری و ۱۶ شدم بلدم. هرچیم بگم اون معماری که تو پاس کردی ۳ فصل مانو بود درک نمیکنه!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

صرفا جهت تفریح و افزایش روحیه سر بزنید Big GrinBig Grin بد بود ببخشیدBlush

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tayebe68 - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)minami نوشته شده توسط:  چون هفته آخر هست و سبک سئوالات کنکور ۹۰ به بعد فرق کرده، من پیشنهاد میکنم از ۹۲ شروع کنید و به سال ها قبل برگردید، چون امکان داره روزا آخر ۹۲ رو بررسی کنید و در مقایسه با ۸۸ مثلا روحیتون خراب شه، این تجربه من بود،شاید به کار شما هم بیاد، موفق باشید Smile

به نظر منم از ۹۲ شروع کنید
فرصت کمه و کنکورهای نزدیکتر ، سوالخیزتر و دشوارترن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اینقدر اعصابم به هم ریخته است که سوالای معماری ۹۲ رو که چند روز قبل اکثرا درست حل کردم، همه اشو (دقیقا همه اشو) غلط حل کردم!!!
بعضی موقع ها معنی کلمه "بی چارگی" رو با تمام وجود درک می کنم!!!

واس چی بهم ریختس ؟؟
بهتره چند ساعت به خودتون استراحت بدید...شاید مفید باشه !

جو خونه به شدت بر علیه منه!
ذره ای تمرکز ندارم...
کاش...
التماس دعا

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اینقدر اعصابم به هم ریخته است که سوالای معماری ۹۲ رو که چند روز قبل اکثرا درست حل کردم، همه اشو (دقیقا همه اشو) غلط حل کردم!!!

اعصابتون خورد نباشه برای همه پیش میاد برای منم پیش اومد کنکور ۸۹ رو خیلی بد زدم و درصد دوستام که اون سال قبول شدن خیلی بهتر بود مهم اینه شما الان فهمیدین تو این مباحث مشکل دارین و یا این که کم دقتی می کنین مرور همین مباحث تقریبا نصف کتاب رو پوشش میده و تسلطتون رو زیاد میکنه Shy

بعضی موقع ها آدم میگه کاش همه مشکلاتم فقط قبولیِ ارشد بود!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ

امروز با چندتا از دوستام حرف میزدم میگفتن ازمون فردا پارسه نریم :| میگم چرا ؟ میگن اخه این ازمون خیلی سخته چون جز بیمه ارشد پارسه!!
میگم خوب اگه سخت باشه واسه همه این طوریه:| میگن نه !
الان واقعا شما فکر می کنین نباید بریم؟
من واسه آیتی پیشنهادمی کنم حداقل برید سره جلسه فقط در حد تست ساختمان و الگوریتم ..حیفه واقعا..بعدا پشیمون میشید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ

بچه ها استاد عزیزم جواد یساری یه موزیک ویدئو به اسم "بی خیال" داده بیرون ، اینو نگاه کنین باور کنین روزی ۱۸ ساعت مطالعه کنین بازم انرژی دارین Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ای خدا این خوشیا رو از ما نگیر Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  الان واقعا شما فکر می کنین نباید بریم؟
من واسه آیتی پیشنهادمی کنم حداقل برید سره جلسه فقط در حد تست ساختمان و الگوریتم ..حیفه واقعا..بعدا پشیمون میشید
من اتفاقن بهم الهام شده که فردا ۱ رقمی میشم، امیدوارم الهام درست گفته باشه.

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  نظریه ۹۲ رو من خیلی بد زدم Sad همش یه جای کار میلنگید Sad
نظریه ۹۲ خیلی بد قلق بود، دوتا سوالش فکر کنم مشکل داشت.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  بعضی موقع ها معنی کلمه "بی چارگی" رو با تمام وجود درک می کنم!!!

واس چی بهم ریختس ؟؟

ذره ای تمرکز ندارم...
کاش...
التماس دعا

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  

اعصابتون خورد نباشه برای همه پیش میاد برای منم پیش اومد کنکور ۸۹ رو خیلی بد زدم و درصد دوستام که اون سال قبول شدن خیلی بهتر بود مهم اینه شما الان فهمیدین تو این مباحث مشکل دارین و یا این که کم دقتی می کنین مرور همین مباحث تقریبا نصف کتاب رو پوشش میده و تسلطتون رو زیاد میکنه Shy

بعضی موقع ها آدم میگه کاش همه مشکلاتم فقط قبولیِ ارشد بود!

نگید مشکل...مسئله ای بوجود اومده و به امید خدا به زودی حلش میکنید...دیگه شرایط گاهی سخت میشه اما بی حکمت نیس... کار خدا...

خدا خدا خدایا اگر به کام من جهان نگردانی جهان بسوزانم .....اگر خدا خدایا مرا بگریانی من آسمانت را زغم بگریانم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sand - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  امروز با چندتا از دوستام حرف میزدم میگفتن ازمون فردا پارسه نریم :| میگم چرا ؟ میگن اخه این ازمون خیلی سخته چون جز بیمه ارشد پارسه!!
میگم خوب اگه سخت باشه واسه همه این طوریه:| میگن نه !
الان واقعا شما فکر می کنین نباید بریم؟

منم اینقدر که نگران امتحان فردا هستم برای کنکور هفته بعد نگران نیستم. برام سواله امتحان فردا اصلا فایده داره . منم نمیدونم فردا امتحان بدم یا نه؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  توجه کردید اگه سوتیها و غلطهایی که به اشتباه غلط میزنیم را اصلاح کنیم خودش میتونه ۲۰ یا ۳۰ درصد به درصدهامون اضافه کنه
امروز دارم بررسی آزمونهای قبلی پارسه و غلطهایی که داشتم و نکاتی که از آزمونها نوشته بودم را مرور میکنم. واقعا چقدر سوتی میدم تو آزمونها

آره من که مینیموم سوتی هام ۳ یا ۴ تا مشترکه. سوالو درست حل میکنم ولی گزینه رو یه چی دیگه میزنم Big Grin

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  از خدا بخاطر نامزدم ممنونم بخدا انقد بهم انرژی مثبت میده و امیدوارم میکنه همش دوسدارم رتبم خوبشه خوشحالش کنم یکی نامزدم براش مهمه یکی مامانم ایشالله بتونم جفتشونم خوشحال کنمHeartHeartHeart

چون نامزد هستین قضیه اینجوریه. ازدواج کنید نمیذارن برین دانشگاه Big Grin

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  همون دوستم بود که دنبالِ کتاب هوش میگشت.... همون بهم زنگ زد گفت شنبه میاد پیشم تو ۲ ساعت کلِ معماری و بهش بگم واسه کنکور!!!!! میگم نمیشه میگه من معماری و ۱۶ شدم بلدم. هرچیم بگم اون معماری که تو پاس کردی ۳ فصل مانو بود درک نمیکنه!

به دلم افتاده این رفیقت یه رتبه مشتی میاره امسال Big Grin

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  الان واقعا شما فکر می کنین نباید بریم؟

من که پارسه نیستم ولی این حرف ببخشیدا ولی خداییش مسخره ست. خب سخت باشه مگه چیه؟
امتحان پایان ترم نیست که بگی حتما باید بالای ۱۰ بشم فقط باید از بقیه بهتر باشی
برو نری ناراحت میشم Big Grin

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  نظریه ۹۲ رو من خیلی بد زدم Sad همش یه جای کار میلنگید Sad
نظریه ۹۲ خیلی بد قلق بود، دوتا سوالش فکر کنم مشکل داشت.
آره نظریه که مسلما دو تا سوالش ایراد داشت Wink
ولی خدایی کنکور ۹۲ خیلی اشتباه داشت
سیستمشم دو تا اشتباه که دقیقا من موقع حل میدونستم طراح اشتباه حل کرده سوالو و میخندیدم
کلا داغون بود. بیشتر اشکالات هم تو رسم شکل ها بود اکثرشون اشتباه کشیده شده بودن

خلاصه که مشترک ها رو گند زدم ولی تخصصیاش آسون بود

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  

واس چی بهم ریختس ؟؟

ذره ای تمرکز ندارم...
کاش...
التماس دعا

دوست عزیز درسته بعضی وقتا ی مشکلاتی گریبان آدم رو میگیره که نمیشه تحملشون کرد ولی به این فکر کنید که شاید خدا داره شما رو امتحان میکنه تا ببینه انگیزه ی این بنده ای که ۷-۸ ماهه داره با جدیت تمام درس میخونه تا آخرش قوی میمونه یا نه ، و اینکه خدا خیلی مهربونه و در تمام مشکلات با بنده هاشه فقط شرط داره اونم اینه که نباید از یادش غاقل بشیم ...
اگرم الان تمرکز ندارید چند آیه از کلام خدا رو بخونید که فوق العاده س و معجزه میکنه...
با آرزوی موفقیت...:)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ

این سولایی که سنجش داده و حذف کرده رو جدی بگیرید اصلاح میکنه سالای بعد میده

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  بچه ها استاد عزیزم جواد یساری یه موزیک ویدئو به اسم "بی خیال" داده بیرون ، اینو نگاه کنین باور کنین روزی ۱۸ ساعت مطالعه کنین بازم انرژی دارین Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ای خدا این خوشیا رو از ما نگیر Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

قصه ی گذشته ها رو بیخیال
اشتباه من و ما رو بیخیال

توی این شب های سرد میدونم فردایی هست
توی تقویم خوشی واسه ما هم جایی هست

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
دن دن ددری دن.....دن دن ددری دنTongue Tongue Tongue

خدا خیرت بده خیلی باحال بود