تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - vida2012 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ

بچه ها این فصل مدیریت و برنامه ریزی و ساختار سازمانی شامل فصل ۳و۴ پارسه میشه؟

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - negar.v - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ

بچه ها من فعلا فقط پایگاه و تموم کردم با نصف مدار منطقی...زبان هم یکم...
به سراسری که اصلا امیدی ندارم خب :دی
ولی آزاد باید حتما قبول شم

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - calm boy - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ

بچه هایی که سیستم عامل فصل حافظه مجازی و مدیریت حافظه رو خوندن :
کدوم کتاب بهتره واسه این فصل ها
مقسمی یا پارسه؟
مسئله این است :دی

یه روش بگید که تو یه کمترین زمان ممکن معماری رو خوب یاد بگیرم :دی

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  بچه هایی که سیستم عامل فصل حافظه مجازی و مدیریت حافظه رو خوندن :
کدوم کتاب بهتره واسه این فصل ها
مقسمی یا پارسه؟
مسئله این است :دی

یه روش بگید که تو یه کمترین زمان ممکن معماری رو خوب یاد بگیرم :دی

پوران Big Grin فقط مثالاش کمه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - bahar1369 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ

تا آخر آذر : خلاصه نویسی سیستم و PL باید تموم بشن.
ساختمان و الگوریتم که دور اولشون تازه تموم شدهSad
از اول دی : تست و آزمون شروع میشه + مرور فرمولای محاسبات که پارسال خوندم و سر جلسه ضایع شدم! + خوندن reading های زبان کنکورای سالای قبل + خلاصه ساختمان و الگوریتم.
دو هفته ی بهمن هم ایشالا میمونه واسه کلا مرور خلاصه هاااااااااااااااااااااااااااااااا Smile
ایشالا که برنامه خوبی باشه و بتونم به بهترین شکل اجراش کنم.
واسه هممممممتون آرزوی موفقیت میکنم.ایشالا رتبه های عالیمون رو تو همین سایت ببینیم.
پر انرژی تر از همیشه ادامه بدید بچه هاHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Good! - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من اون اولا گاهی شبهای آزمون به صورت بازگشتی از خواب پا میشدم.البته میپریدم!بساطی بودUndecidedHuhBig Grin
برای تنظیم خواب:
صبحها ساعت ۶بیدار شید.(حتما هر ساعتی که تعیین میکنید بیدار شید ادامه ندید به خوابیدن)یعنی ۱طور شید اصن نتونید بخوابید.نخواهید بخوابید.ورزش.صبحانه.درس.عصر یه خواب کوتاه نهایتا ۱ساعت.شب ۱۰:۳۰ یا ۱۱ خواب.
درس خوندن من از ساعت ۱۲ شب شروع میشه
از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به هیچ وجه نمی تونم درس بخونم
مشکل اصلیم برا تنظیم خواب بیدار شدن نیست
نمی تونم بخوابم اکثر مواقع تا ۱۸ ساعت هر چقدر تلاش کنم خوابم نمی بره
البته خواب کمتر از ۸ ساعت رو نمی تونم تحمل کنم و کل روز گیجم
یعنی شبانه روزم حداقل ۲۶ ساعته
من الان متوجه نشدم.از ۱۲ ظهر تا ۱۲شب بیدارید و نمیتونید درس بخونید؟اگه بیدارید و نمیتونید که شاید سر و صداست یا نمیدونم دقیقا چه دلیلی داره چون خودتون شرایطتون رو میدونید.ولی اگه خواب هستید مساله اینجاس که تا حالا امتحان کردید ۶صبح بیدار شید و شب خوابتون نبرده؟؟

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - kati - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

منم یه اعلام وضعیت کنم Angel
تا الان به جز محاسبات و نظریه ۵۰ درصد اول بقیه درس ها رو مرور + تست کامل داشتم
تا دو هفته دیگه هم ۵۰ درصد دوم کتاب ها رو مرور + تست کامل خواهم داشت ( تا الان هم هیچی محاسبات نخوندم Big Grin اما فرمولاش کم و بیش از قبل یادمه ایشالا با یه مرور یادم میاد. )
یک هفته هم وقت میذارم تا تمامی تست هایی که علامت خوردند رو یک بار دیگه نگاه کنم.
و تو بهمن هم مرور خلاصه ها و آزمون .....
انشالا که منم به برنامه ام برسم Sleepy

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - izadan11 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ

دیروز هیچی نخوندم پس برنامه ای که برای دیروز داشتم امروز پیاده اش می کنم
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  امروز باید هوش و پایگاه رو تموم کنم فردا هم نرم افزار و مدیریت و گسسته . خخخخخخ وقتی کتابا رو خریدم با خودم گفتم جدی میخوای اینا رو بخونی کامل؟!! Big Grin
منم باور نمی شه گریمالدی رو کامل خوندمTongue
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من الان متوجه نشدم.از ۱۲ ظهر تا ۱۲شب بیدارید و نمیتونید درس بخونید؟اگه بیدارید و نمیتونید که شاید سر و صداست یا نمیدونم دقیقا چه دلیلی داره چون خودتون شرایطتون رو میدونید.ولی اگه خواب هستید مساله اینجاس که تا حالا امتحان کردید ۶صبح بیدار شید و شب خوابتون نبرده؟؟

اتفاقا چند روز پیش ساعت ۶ بیدار شدم تا ساعت ۳ صبح بیدار موندم بعد خوابیم ۱۲ ظهر بیدار شدم بعد ساعت ۷ صبح خوابیدم ساعت ۲ و ربع بیدار شدم
درمورد اینکه روزا نمی تونم یخونم انرژی ندارم احتمالا مثلا بیکار نشستم سر و صدا هم نیست(مخصوصا ساعت ۳ تا ۸ شب) ولی باز نمی شه

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Good! - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  دیروز هیچی نخوندم پس برنامه ای که برای دیروز داشتم امروز پیاده اش می کنم
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  امروز باید هوش و پایگاه رو تموم کنم فردا هم نرم افزار و مدیریت و گسسته . خخخخخخ وقتی کتابا رو خریدم با خودم گفتم جدی میخوای اینا رو بخونی کامل؟!! Big Grin
منم باور نمی شه گریمالدی رو کامل خوندمTongue
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من الان متوجه نشدم.از ۱۲ ظهر تا ۱۲شب بیدارید و نمیتونید درس بخونید؟اگه بیدارید و نمیتونید که شاید سر و صداست یا نمیدونم دقیقا چه دلیلی داره چون خودتون شرایطتون رو میدونید.ولی اگه خواب هستید مساله اینجاس که تا حالا امتحان کردید ۶صبح بیدار شید و شب خوابتون نبرده؟؟

اتفاقا چند روز پیش ساعت ۶ بیدار شدم تا ساعت ۳ صبح بیدار موندم بعد خوابیم ۱۲ ظهر بیدار شدم بعد ساعت ۷ صبح خوابیدم ساعت ۲ و ربع بیدار شدم
درمورد اینکه روزا نمی تونم یخونم انرژی ندارم احتمالا مثلا بیکار نشستم سر و صدا هم نیست(مخصوصا ساعت ۳ تا ۸ شب) ولی باز نمی شه
من فکر میکنم روز جمعه که میرید ازمون میدید و اونشب خسته اید.شب رو زود بخوابید و از اون روز به بعد ۶ بیدار شید.زیاد نخوابید.۶:۳۰ تا ۷:۳۰ ساعت
امیدوارم درست شه

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - هانی الرضا - ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها پیش نویس اولیه فصل آخر کتاب شبکه دکتر حقیقت رو میتونید از سایت خود ایشون به این آدرس بگیرین. البته خیلی خلاصه است ولی برای کسایی که وقت خوندن کتاب راس ندارن خوبه .فقط لایه کاربردی .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی، اطلاع رسانی خیلی مفیدی بود.

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - virtual girl - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ

دوستان آی تی یه سوال خیلی تکراری ولی برای اطمینان میپرسم !
الان درس مدیریت مبانی رابینز کافیه یا باید رفتار سازمانی اش رو هم بخونیم ؟

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستان آی تی یه سوال خیلی تکراری ولی برای اطمینان میپرسم !
الان درس مدیریت مبانی رابینز کافیه یا باید رفتار سازمانی اش رو هم بخونیم ؟

اگه وقت داری بخون

هوش هم تموم شد Big Grin بریم جنگ فصل آخر پایگاه داده x) Smile

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - eh3an2010 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

چرا من فک میکردم ۲۵%-۴ از همه آسونتره!!!!
۴ روز OS طول کشید
۳ روز DB
۲ روزم نرم و نصف هوش !!
حالا معماری مونده فک کنم حداقل ۲ روز بشه!!
بقیه رو چه کنیم!!!!!!!!!!!

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Saoshiyant - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

کلا درسو بیخیال . با اوضاع پیش امده پیش به سوی ارسال دفترچه خدمت

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - izadan11 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  کلا درسو بیخیال . با اوضاع پیش امده پیش به سوی ارسال دفترچه خدمت

چرا؟
همیشه کاری رو انجام بده که بیشتر ازش لذت می بری چون یه بار بیشتر زندگی نمی کنی