تالار گفتمان مانشت
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - mohammadali1990 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  نتایج که نیومده! پس پاشو جمع و جور کن
cool
like

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Amir V - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ق.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  ازطرفی اگه دولتی قبول نشم وبخوام مهر آزادبرم این یک ترم جزو سنوات تحصیلم حساب میشه...نمیدونم چیکارکنم!!
خب جزو سنوات بشه! که چی؟؟ میگن طرف ۵ ترمه ارشد گرفت؟
اصلا باهات موافق نیستم. به نظرم آزاد رو برو. اگه دولتی قبول شدی انصراف بده.
نقد رو ول نکن. سنوات هم هیچ تاثیری روی زندگیت نخواهد داشت.

بچه های نرم خسته نباشید - p.daliri - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  خوب مصاحبه که نمی‌شه کرد باهاشون. اما حرف‌ها رو می‌شه رسوند. ولی فایده خاصی هم احتمالاً نداره Big Grin

سوالی که واسه من پیش اومده اینه یعنی ازاساتید هستن یا از دانشجوهای مثلا ترم آخر دکترا ؟؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدیدSmile

بچه های نرم خسته نباشید - ayubes - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)hewa نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  خوشحالم نمیدونم
امیدوارم این شادی ادامه داشته باشه
شاید این دفعه بشه SmileBig Grin

ایشاله.... Angel
چطور دادین؟؟؟ درصدا و نظرتون راجع به سطح سؤالا...
جواب میشد ۳۹/۳۳

جواب چی؟ زمان بندی؟

راهتونو میشه بگین؟

از هر درس جند تا زدین؟؟

من

زبان :۲

ریاضی: ۶

مشترک:۱۷

تخصصی: ۹

شما چی؟

می خوام یه تخمینی داشته باشم. مرسی

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ)mehdi3254 نوشته شده توسط:  با سلام
کسی دفترچه سوالات رو نداره برا دانلود بذاره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بالای ۲۰/۰۰۰ رتبه ات میشه

RE: بچه های نرم خسته نباشید - somaye_tex - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)hewa نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  خوشحالم نمیدونم
امیدوارم این شادی ادامه داشته باشه
شاید این دفعه بشه SmileBig Grin

ایشاله.... Angel
چطور دادین؟؟؟ درصدا و نظرتون راجع به سطح سؤالا...
جواب میشد ۳۹/۳۳

جواب چی؟ زمان بندی؟

راهتونو میشه بگین؟

از هر درس جند تا زدین؟؟

من

زبان :۲

ریاضی: ۶

مشترک:۱۷

تخصصی: ۹

شما چی؟

می خوام یه تخمینی داشته باشم. مرسی

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ)mehdi3254 نوشته شده توسط:  با سلام
کسی دفترچه سوالات رو نداره برا دانلود بذاره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Smile)

اینا درصد نبود که! تعداد سؤالایی بود که جواب دادم.

درصدام حدوداً این میشه:

زبان: ۶/۶۷

ریاضی: ۳۷/۵

مشترک: ۶۲

تخصصی: ۵۶

بازم مرسی از توجهتون.... Tongue

هنوز سؤالی پیدا نکردم که غلط زده باشم. و محاسباتم بر حسب اینه که غلط نزده باشم.........
سر کنکور حتی بین ۲ گزینه هم شک داشتم نزدم. فقط اونایی که ۹۰ درصد مطمئن بودم زدم. ببینیم به امید خدا نتیجه چی میشه.

بچه های نرم خسته نباشید - angize13 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ق.ظ

سلام بچه ها
اگه زبان سفید باشه
ریاضی ۳۵
مشترک ۲۰
هوش ۲۰
رتبم حدودا چند میشه؟

RE: بچه های نرم خسته نباشید - elham joon - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)ho_arm نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید
منابعی را که خوندید و خوب بود ، بیویسید تا ماهم استفاده کنیم
من سال بعد(برا ۹۳) میخوام شرکت کنم.
ممنون
زبان اگه پایت خوبه که هیچی کتاب پارسه زبان عمومیش فقط لغت جدیدارو حفظ کن وگرنه کلا اینو با تخصصی و بخون اما وقت گیره بت توصیه میکنم از بعد عید تا تابستون نم نم بخونی
ریاضی ها
من که ریاضی مهندسی نخوندم اما پارسه معروفه
محاسبات پوران کافیه بعد تست بزن تمرین کن فقط
امار پارسه بهترینه
گسسته پوران
مشترک
داده پوران
نظریه : باید کتاب مرجع لینزو حل تمرینش و تو تابستون بشینی بخونی حل کنی تنها درسیه که باید مرجع بخنونی بعد کتاب پارسه که فقط نکته داره ۲ ۳ ماهه به کنکور بخون
معماری پوران البته بعضی ها میگن مقسی هم خوبه
سیستم عامل فقطط پارسه زیاد به نظر میاد اما اونقدی که به چم میاد نیست تابستون باید بخونیش ..
درس شیرین مدار منطقی هم پوران

تخصصی
طراحی اگوریتم پوران البته این یک درس داستانیه نه اینکه فک کنی باید فرمول حفظ کنی اگه کتاب دیگه ای دیدی خوبه بخون
کامپایلر : این درس عجیبه !! من پوران خوندم اما ۷۰ درصد کتاب بیخود بود جزوه کارگهی خوبه تنوع سوال نداره کلا چند تا مبحثه که بدرد سوال دادن کنکورم نیمخوره
نظریه زبانها : اینم از اون درساست .. مرجع داره اما زیاد خیلی اصن معلوم نیست سوال چطور بدن با یک کتاب مقسمی که خلاصه داره تا حدی مارت راه میفته نصف سوالارو میتونی بزنی دیگه اون نصفه دیگه مرجع هم بخونی معلوم نیست بتونی بزنی وقتتم سر مرجع تلف نمیکنی
پایگاه : مقسمی

گرایش هوش :راهیان ارشد

سلام سلام
میشه بفرمایید برای زبان های برنامه نویسی چه کتابی پیشنهاد میکنید؟
سپاس

از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش - m@hboobe - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  به ما هابای دادن، با یه آب معدنی....
:دی

خوشا به سعادتتون من بهد از سوالات ریاضی که حسابی مشعوف شده بودم کیکی که داده بودن باز کردم تا یه تیکه ازش خوردم گیر کرد ته گلوم نزدیک بود خفه بشم !!

فکر میکردم کم کاری از من بوده ولی الان میبنم نه ... اکثرا شبیه همیم ۶ ماه یعنی خوندم البته اینم بگم از آذر که باید سفت و سخت میخوندم همینطور روند کاهشی داشتم Sad یه ماه اخر باز کمی بهتر شدم ولی جبران نشد!

RE: بچه های نرم خسته نباشید - hosseini2012 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ق.ظ

[/quote]
[/quote]
البته دوستمون تعداد سوالاتی رو که از هر درس زدن فرمودن و نه درصدشون رو، که من فکر میکنم اگر واقعا درست زده باشی همه رو خصوصا اون ۶ تای ریاضی رو حتی یک رقمی هم دور از انتظار نیست!! امسال تفاوت رتبه ها رو ریاضی مشخص میکنه، زبان، مشترک و تخصصی در حدی نبود که بخواد تراز آور اونجوری باشه

بچه های نرم خسته نباشید - esi - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ق.ظ

تا کلیدا و حتی تا کارنامه ها نیاد واقعا چیزه نمیشه گفت، پس نگران نباشید فعلا
برید تا ۳و۴ ماه زندگی کنید و از فکر کنکور بیایید بیرون
اما نظر خودم در مورد کنکور امسال:
ای تی انصافا سخت تر از مهندسی بود. من ای تی نیستم و فقط در مورد کامپیوتر نظرمو می گم.
به نظر من که مهندسی سوالاش خیلی استاندارد بود و زیاد ابهام توش نیست . ریاضی سخت اومده ، مشترک واقعا نسبت به سالای پیش خیلی راحت تره. نرم افزارش واقعا آسونه، سوالای کامپایلر و زبان های برنامه سازیش خیلی آسون بود، الگوریتمش خوب بود و پایگاهم آسون بود. زبان هم مثل همیشه اما سخت تر از پارسال.
در کل به نظر من که امسال نسبتا آسون تر بود از سالای پیش به جز ریاضیش.
مطمئنا هر کسی مزد زحماتشو خواهد گرفت، نگران نباشید و برید فعلا خوش باشید

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Masoud05 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ق.ظ

امسال دروس معماری و سیستمش خیلی بهتر از سال قبل بود
مدار و نظریه اش تقریبا همون سطح سال قبل ( یکم پیچیده تر )
ساختمان تا حدی سخت تر از سال قبل
دروس تخصصی هوش واقعا سوالات مناسبی بود . مدارالکتریکیش که مثل همیشه ، هوش هم عالیو راحت میشد ازش امتیاز خوبی کسب کرد، الگوریتمش هم برای درسی به این سنگینی مناسب داده بودن که میشد چندتاش رو زد اما الگوریتم بچه های نرم افزار سنگین تر بود سایر دروس نرم هم نمی تونم نظری بدم (در یه نگاه بنظرم رسید سوالات زبان برنامه سازی امسال از سایر دروس تخصصی شاید ساده تر داده باشن )
ریاضیا خصوصا محاسبات عددیش جالب نبود . درس آمارش بنظرم بهتر از سایر ریاضیاش بود ( ریاضی مهندسی رو نمی تونم نظر بدم )

من باشم حداقلیه هفته فقط تفریح و گردش میکنم بعدش تا مثلا ۱۵ فرودین هم تفریح و در کنارش یه چیزی که دوس دارم شروع به یاد گیری میکنم چیزی مثل یه زبان برنامه نویسی یا طراحی وب یا هر چی که یادگیریش هم مفید باشه و هم لذت بخش Smile

RE: بچه های نرم خسته نباشید - adele_69 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ق.ظ)angize13 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
اگه زبان سفید باشه
ریاضی ۳۵
مشترک ۲۰
هوش ۲۰
رتبم حدودا چند میشه؟

من فکر می کنم الان که نمیشه تخمین زد باید ببینی بقیه چیکار کردن مثلا پارسال ریاضی راحت ۵۰ % میشه زد اما امسال!!!

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  امسال دروس معماری و سیستمش خیلی بهتر از سال قبل بود
مدار و نظریه اش تقریبا همون سطح سال قبل ( یکم پیچیده تر )
ساختمان تا حدی سخت تر از سال قبل
دروس تخصصی هوش واقعا سوالات مناسبی بود . مدارالکتریکیش که مثل همیشه ، هوش هم عالیو راحت میشد ازش امتیاز خوبی کسب کرد، الگوریتمش هم برای درسی به این سنگینی مناسب داده بودن که میشد چندتاش رو زد اما الگوریتم بچه های نرم افزار سنگین تر بود سایر دروس نرم هم نمی تونم نظری بدم (در یه نگاه بنظرم رسید سوالات زبان برنامه سازی امسال از سایر دروس تخصصی شاید ساده تر داده باشن )
ریاضیا خصوصا محاسبات عددیش جالب نبود . درس آمارش بنظرم بهتر از سایر ریاضیاش بود ( ریاضی مهندسی رو نمی تونم نظر بدم )

من باشم حداقلیه هفته فقط تفریح و گردش میکنم بعدش تا مثلا ۱۵ فرودین هم تفریح و در کنارش یه چیزی که دوس دارم شروع به یاد گیری میکنم چیزی مثل یه زبان برنامه نویسی یا طراحی وب یا هر چی که یادگیریش هم مفید باشه و هم لذت بخش Smile
ساختمان صد در صد نسبت به پارسال سخت تر بود

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Bahar_t - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه های کامپیوتر خوش به حالتون .کاش سوالای ما هم مثل شما بود حداقل هر کس به اندازه ای که زحمت کشیده نتیجشو دیده ولی ما آی تی ها خیلی به ضررمون بود

سلام . من هم آیتی شرکت کردم و هم کامپیوتر و بنظرم سوالای ایتی خیلی بهتر بود!!!

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - teacherpc - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...
نباید ناراحت باشید چون شما تلاشتون کردین و اینکه فرم سوالات عوض شده بود یا براتون مشکل بوده تقصیر شما نیست باید قوی باشید و به خودتون بگید من میتونم و هرجور شده موفق میشم یکی از دوستام بهم گفت من میخام برنامه ریزی دوساله کنم واسه قبولی ارشد .شما نباید ناامید بشید و از اشتباهاتتون درس بگیرید مثلن من محاسبات پارسال صفر زدم ولی نشستم کامل خوندم و فهمیدم تمام تستهای این درس از ۷۹ تا ۹۱ زدم یکسری تست هم از رشته های دیگه زده بوذم گفتم تستاشو میزنم اما سر جلسه نوع تستها عوض شده بود و اون طور نبود که من بتونم بزنم بزور یکیشو زدم اونم به لطف پارسه
یکم ناراحت شدم چون خیلی تلاش کرده بودم فکر کنم شما هم اینجوری واستون پیش اومده این شانس ما بوده نمیشه خودمون رو سرزنش کنیم پاراسل که دروس ریاضی نخونده بودم خیلی ریاضیات اسون داده بودند امسال که خوندم اینجوری شد!

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Engineer - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ق.ظ

سلام بچه ها برای همتون که تو این مدت زحمت کشیدید و این همه درس خوندید آرزوی موفقیت میکنم.
راستش من وقتی اومدم دروس مشترک رو بزنم دیدم خیلی سوالا آسونه و هر کسی میتونه حل کنه و همین حس رو تا آخر کنکور داشتم حتی سر ریاضیا فکر میکردم امسال خیلی راحت درآوردن و آمار هم احتمالات داده بودن که من نخونده بودمConfused وقتی دیدم کم زدم با خودم گفتم اینجوری قبول نمیشم برا همین تو دور بعد به هر زوری بود تعداد سوالای بیشتری زدم و شانسی هم زدم وای خدای من تو ریاضی که با خودم عهد بسته بودم شانسی نزنم نصف بیشترش رو شانسی زدم خدا بهم رحم کنه.الان اومدم دیدم همه گفتن ریاضی یا نزدن یا خیلی کم زدن، حالا شاید با این خرابکاریم رتبه ام از بقیه دوستام که تو این مدت نخونده بودن هم کمتر بشهHuh
من از قبل کنکور به فکر خوندن برای سال بعد افتادم حالا هم که با این وضع فقط امیدوارم کسانی که از وقت و عمرشون مایه گذاشته بودن حتماحتما یه جای خوب قبول بشن و نتیجه زحماتشون رو ببینن. منم باید از این به بعد بیشتر و مفهومی تر بخونم. دیروز به نظرم همه چیز برای دادن یه کنکور خوب برام فراهم بود،خیلی راحت و بی دغدغه و به موقع رسیدم سر جلسه کنکور ، استرس نداشتم، جایی که نشسته بودم عالی بود، مراقبا خوب بودن، سوالات راحتAngel بودن حداقل خیلی بهتر از سوالات سال قبل بودن، درنهایت میتونم بگم همه چیز برای یه کنکورخوب آماده بود ولی من خوب نبودم و همه چیزرو خراب کردمSad
ولی برا سال بعد حتما جبران میکنم میخوام سال بعد اگه همه چیز هم برای کنکور دادن بد بود من خوب باشم و بعد از کنکور از خودم راضی باشم. به امید خدا از هفته بعد شروع میکنم به خوندن مفهومی و لذت بخش برای کنکور سال بعد.Smile