تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - lvlina_r - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

کامپیوتر نیست، الان دو هفته ای هست، من هی می رم تو ایم صفحه، هی ctrl+f می زنم، ولی نیســـــــــــــــــــــت، فکر کنم مجبور شم همون مقسمی بخرم Sad

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  کامپیوتر نیست، الان دو هفته ای هست، من هی می رم تو ایم صفحه، هی ctrl+f می زنم، ولی نیســـــــــــــــــــــت، فکر کنم مجبور شم همون مقسمی بخرم Sad

با این شماره ای که دادم یه تماس بگیر بپرس ببین هست یا نه؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - virtual girl - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشین

میگم شوماها الان روزی چن ساعت درس میخونین ؟؟

والا از اول هفته من روزی نیم ساعت خوندم.
از امروز جدی تر میخوام شروع کنم...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

ای ول ! چه خوب ! عذاب وجدانم خوابید ! مرسی .... کار خوبی کردی Smile)))

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - IT.setareh91 - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام مجدد. بابت لینک ممنونم. این کتاب فقط شامل کنکور ۹۱ میشه؟ روی جلد اینطور نوشته؟ اگر نه چه سالهایی را شامل میشه؟
مرسی.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - neda_Network - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ

بچه ها انتشارات پوران پژوهش اون کتاب تست ۸۵ تا ۹۱ سنجش را داره من از اونجا تهیه کردم میتونید اگه هست تهیه کنید دوستایی که آژمون سنجش میدن جواب سوالما ندادیداBig Grinکمتر بخونید بیاید جواب منا بدید منتظرمBig Grinمنم که میخونم ساعتش بسته به حوصله و ظرفیت آدمه یروز فول تایم میخونی یروز کم نگران نباشید داشنجوها این امتحاناشون برنامشونا خراب کرده درست میشه خدا بزرگه ایشالله هم امتحانا را خوب میدید هم کنکورا و حسابی خستگیتون در میرهSmile

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ

دوستانی که دیروز و امروز آزمون اینترنتی دادن چطور بود؟
آسون بود یا من خوب دادم؟؟!! Confused
سوالات متوسط و آسون بودن به نظر من.البته فکر کنم استانداردتر بود، هرچند سوال تکراریش کم نبود.
موفق باشید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mahsa.tsi - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان
امیدوارررررم همه پرنشاط و پر انرژی باشیییین:دی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - zer0ne - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستانی که دیروز و امروز آزمون اینترنتی دادن چطور بود؟
آسون بود یا من خوب دادم؟؟!!
سوالات متوسط و آسون بودن به نظر من.البته فکر کنم استانداردتر بود، هرچند سوال تکراریش کم نبود.
موفق باشید.
شما تو آزمون های حضوری هم شرکت کردین؟
چون قبلا هم دیده بودم که شما گفته بودین سوال های تکراری تو آزمون دیدین.
میشه بگید تو کدوم آزمونا شرکت کردین؟
به نظر دوستان من تو آزمون اینترنتی ثبت نام کنم یا حضوری؟
می خوام مال تسلط رو شرکت کنم.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ana_12345 - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ

سلام دوستان یه سر اینجا بزنین . ۲ تا تست نرم افزار . ممنونم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستانی که دیروز و امروز آزمون اینترنتی دادن چطور بود؟
موفق باشید.

ازمون سنحش تسلط خوب . اما دقت کن اخریش یه هفته قبل کنکور. اما یکی مونده به اخریش خوب ثبت نام کنی . زمانشم مهلت داره نگاه کن که تمام نشه مهلتش چون ازمون یکی مونده به اخرش هفته دیگس .

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Mänu - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ

بچه های آی تی که شبکه میخونید.این فصل کنترل جریان چطوری فرمولاشو حفظ کردین؟؟خیلی سخته مسئله هاش برام،فرمولاشو خیلی خوب نمیفهمم

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستانی که دیروز و امروز آزمون اینترنتی دادن چطور بود؟
موفق باشید.

Big Grin خوب سوال تکراری ندن منم نگم دیگه!!! Big Grin
به نظر من حضوری ثبت نام کن! اینترنتی چیه؟! نه رتبه و ترازت درست از آب در میاد نه جامعه آماریش به درد بخوره.
هرکجا ثبت نام میکنی حضوری ثبت نام کن به نظر من. Smile

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه های آی تی که شبکه میخونید.این فصل کنترل جریان چطوری فرمولاشو حفظ کردین؟؟خیلی سخته مسئله هاش برام،فرمولاشو خیلی خوب نمیفهمم

من شخصاً اون فصل ها رو گذاشتم کنار! الان وقت حفظ کردن فرمولهای جدید نیست! اگه نمیتونی باهاشون کنار بیای خیلی شیک بزارشون کنار!
موفق باشی

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - pani_pani - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  کامپیوتر نیست، الان دو هفته ای هست، من هی می رم تو ایم صفحه، هی ctrl+f می زنم، ولی نیســـــــــــــــــــــت، فکر کنم مجبور شم همون مقسمی بخرم Sad

با این شماره ای که دادم یه تماس بگیر بپرس ببین هست یا نه؟

سلام ، مقسمی برای مهندسی کامپیوتر ۹۱ را چاپ کرده؟
سنجش رو زنگ زدم گفت نداره برای کامپیوتر را!
شنیدم کتاب اطلس کامپیوتر را داره اما راستش خودم نمی دونم این اطلس چیه! تو نت هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم!

موفق باشی کتابی پیدا کردی لطفا به من هم بگو

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kati - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

امروز نتونستم درست درس بخونم مثلا امروز روز آمار بود اما همش دورخودم چرخیدم!!! Undecided از صبح بی حال و خسته ام!! از بس که این ریاضی درس نچسبیه!!
منم که سرعت خوندنم در حد لاک پشت..... اصلا یه وضعیا Confused

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - asiehmohammadian - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ

بچه هایی که کامپایلر خوندن یک سوال؟
من رشته کارشناسیم آی تی بوده ماکامپایلرنداشتیم
تاالانم که دارم این پیام ومیذارم تونستم ۷۰ صفحه ازکتاب کامپایلرپوران وبخونم
بنظرتون ادامه بدم؟؟؟
حساب کردم اگر شبی ۲۰ صفحه بخونم تا کنکور ۲ دور میشه
ولی یک خورده وقت گیره چون تاحالا همچین درسی نداشتم
بخونمش بنظرتون ؟؟؟؟ یا حذفش کنم ؟؟؟
میشه توکنکورزد ؟ چجوری تستاش؟؟؟
مرسی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
نقل قول: مفاهیم کلیشو بدونید بدک نیست!من یه نگاه روی RUP مقسمی انداختم....
مرسی بابت پاسختون.اما اون که خودش یه فصله.....
نه منظورم این بود که این فصل بیشتر واسه آزاد میاد!
من در همین حد که توی فصلای قبل مقسمی گفته بود و ویژگیاش و تفاوتاش با SSADM و آبشاری...همین
سایر دوستان خوندن این فصل رو؟!