تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - lvlina_r - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ

بچه ها، تو رو خدا نا امید نشید!Exclamation
توکلتون به خدا باشه و این یه ماه را با انگیزه تر ادامه بدید، سال دیگه هیچ فرقی با امسال نداره، به جز اینکه خسته ترید...Dodgy
شرایطتون خیلی عالیه، به خدا حیفه، من خیلی ناراحت می شم از بعضی پست هاتون، یه نگاهی به چند ماه گذشته تون بکنید و با انرژی ادامه بدید.Smile
من واقعا خیلی امیدوار بودم، ولی شرایط اصلا نمی ذاره بخونم، واسه اینکه خودم تو این شرایطم، اصلا دلم نمی خواد شما هم مثل من شید.Huh
اولا که کمتر از یک ماه بود که شروع کرده بودم بخونم، البته طبیعتا چون متاهلم، مثل شما وقت آزاد ندارم، مامان بابام کارامو نمی کنند....! ولی با این حال امیدوار بودم، تا اینکه هفته گذشته پدر بزرگمم فوت کرد...Sad، فقط همین شوک را کم داشتم، یه ده روزی هیچی درس نخوندم، ولی دوباره از دیروز تصمیم گرفتم بخونم، خیلی دور از انتظاره که قبول شم ...، ولی تا اونجایی که توانم می رسه تلاش می کنم، به امید خدااااا....!!RolleyesRolleyes
هیچ کدومتون وضعتون بدتر از من نیست! پس امیدوار باشید....Big GrinHeartShy

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - nina69 - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  من متغیرهای توام آمارو حذف کردم.شما چطور؟!

نه اسون بخون Smile

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  من متغیرهای توام آمارو حذف کردم.شما چطور؟!

نه اسون بخون Smile

عمرا بخونم.اصرار نکنTongue

نه جدی ....بخشای COV و ضریب همبستگی اش تو تستای دو فصل بعد کاربرد داره که خوندم.

از آخر شاید یک نگاهی به خلاصه پارسه کردم.تاحالا فقط سال ۹۰ سوال ازش اومده

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)phantomfu2014 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه رشته ی IT که شناوره تا چه رتبه ای دانشگاه دولتی پذیرش داره؟

تمام قبولی های مهندسی آی تی ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - tayebe68 - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)phantomfu2014 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه رشته ی IT که شناوره تا چه رتبه ای دانشگاه دولتی پذیرش داره؟

پارسال دوست من با ۲۹۵ شبانه قم(تجارت) قبول شد؛ فکر کنم همین حدودا باشه

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - nina69 - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  من متغیرهای توام آمارو حذف کردم.شما چطور؟!

نه اسون بخون Smile

عمرا بخونم.اصرار نکنTongue

نه جدی ....بخشای COV و ضریب همبستگی اش تو تستای دو فصل بعد کاربرد داره که خوندم.

از آخر شاید یک نگاهی به خلاصه پارسه کردم.تاحالا فقط سال ۹۰ سوال ازش اومده

تمام قبولی های مهندسی آی تی ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نخون Tongue

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - majidpersian - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

ای خدا از دست بعضی کاربرا .

آخه این جاییه که شما این مطلب رو میزاری . آخه این بنده خداها دارن واسه کنکور میخونن چه ربطی به این جا داره و مطلب بی ربط میزارید

اینو باید توی یه تاپیک جدا بنویسی که عمومی هستش

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ

سوال ۵۸ پارسه گزینه ۳ صحیحه نه گزینه ۴.
رشته مهندسی کامپیوتر
از چه طریقی باید بهشون پیام بدیم؟ گزینه ای واسه گزارش نداره

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - nader618 - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ

خدایا این ۳۰ روز کی میگذره؟؟؟؟؟به خدا خسته شدم.خداوکیلی خسته شدم دیگه.دقیقا ساعت درس خوندنم کمتر و کمتر میشه.واقعا نمیدونم چیکار کنم.ماهی یه درس رو حذف کردم.امروز هم به این نتیجه رسیدم که وقتی که برای گسسته گذاشتم تلف شده.از ریاضی فقط امیدم به گسسته بود اونم نا امید شدم.میدونم این مشکل خیلی از بچه هاس همه تقریبا سردرگم هستیم.آقای جهانی هم که خبری ازش نیست راهنمایی کنه.
از دکتر تنهایی خواهش میکنم با توجه به علاقه و اعتمادی که بچه های مانشت نسبت بهشون دارن اگه وقت دارن بچه های مانشت رو در مورد این شرایط راهنمایی کنند و تو همین بخش چند خطی برامون بنویسن.البته میدونم درست نیست این درخواست رو بکنم و وقت ایشون هم بسیار گرانبهاست

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 17 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  خدایا این ۳۰ روز کی میگذره؟؟؟؟؟به خدا خسته شدم.خداوکیلی خسته شدم دیگه.دقیقا ساعت درس خوندنم کمتر و کمتر میشه.واقعا نمیدونم چیکار کنم.ماهی یه درس رو حذف کردم.امروز هم به این نتیجه رسیدم که وقتی که برای گسسته گذاشتم .............
من هنوز جمع بندیم مونمده...کجا تموم بشه
از هر دقیقش باید استفاده کنیم که اگه بره دیگه برنمیگرده..

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - tayebe68 - 17 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ

بچه های مشهد کتابخونه ای که هر روز برای خانوما دایر باشه سراغ دارید؟
یا حداقل روزای زوج (یعنی فردا) دخترانه باشه؟؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 17 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ

واااااااااااااای...بدبختی ها تمومی نداره..!!..
از یه طرف این پروژه ی شبیه سازی هی زیاد میشه!!!...تا فردا باید تحویلش بدم..!!!
از یه طرف دیگه نمیدونم چرا همش خوابم میگیره؟؟...سرمو یه لحظه میزارم رو میز خوابم میبره تاااااا ۲ ساعت دیگه!!
باید برم برم به جنگ روزگار...بلکه از این وضعیت در بیام!!
امروز تونستم فقط ۲ فصل از گسسته رو مرور کنم ( از روی خلاصه نویسی هام ) و تستا ی اون دو فصل رو بزنم...همین!!!
تا فردا دیگه نباید درس بخونم...فقط باید این پروژه ی لعنتی رو تموم کنم!!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fatima1537 - 17 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز تونستم فقط ۲ فصل از گسسته رو مرور کنم ( از روی خلاصه نویسی هام ) و تستا ی اون دو فصل رو بزنم...همین!!!
فصل گراف و بازگشتیش رو از دست ندید.حتما مرور کنید.

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که این هفته آزمون مهستان دارند، لطفا بگن که الگوریتم که تو بودجه بندی گفته مباحثی از درخت ها، دقیقا
کدوم مباحث باید خونده بشه؟
کل فصل درختهای کتاب پوران.خیلی زیاد نیست.درحد یک چهارم پایانی هست.مبحث bst و هیپ و جستجوهای مربوط به هرکدوم

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  قسمتی از نوشته های ایشون:
سلام.متنی که نوشتید ارتباطی باموضوع تاپیک نداره.این مطالب رو توی جاهای مناسبتر دیگه بذارید بهتره.تاپیک هم جریان عادی خودش رو خواهد داشت.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ali123321 - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های مشهد کتابخونه ای که هر روز برای خانوما دایر باشه سراغ دارید؟
کتابخونه استان قدس هر روز واسه خانوما و اقایون بازه.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های مشهد کتابخونه ای که هر روز برای خانوما دایر باشه سراغ دارید؟
کتابخونه استان قدس هر روز واسه خانوما و اقایون بازه.
کتابخونه پارک ملت هم شنیدم بازه.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های مشهد کتابخونه ای که هر روز برای خانوما دایر باشه سراغ دارید؟

کتابخونه مسجد قبا توی خیام صبحا تا ۱.۳۰ برا خانوماس.
کتابخونه پارک ملت روزای زوج خانوما.
کتابخونه مسجد هجرت توی خیابون بیستون(همون کوچه که مجتمع تک سر نبشه شه) دقیقا نمیدونم زوج یا فرد.
کتابخونه رضا آخر خیابون رضا تو احمد آباد بازم دقیق نمیدونم.
کتابخونه ارشاد تو خیابون آب و برق.این جدیده نرفتم