تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - avril22 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ

سلام بچه ها خسته نباشید Smile از بچه های IT ، کسی میدونه واسه آزمون پارسه ۲۵% سوم،درس هوش مصنوعی چه فصل هایی رو باید خوند؟ آخه فقط تیتر رو گفتن..من دقیفا نمیدونم کجاهاش میشه.مرسی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 08 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ

گسسته پوران = حفظ کردن یه سری فرمول مزخرف. آخه اینا که اینجوری یادمون نمیمونه Big Grin یعنی تو فصل گراف دیگه ترکونده. خسته نباشه مولف گرامی!!!
راستی من کتاب حل تمرین نظریم تا فصل ۹ داره فقط.کسی اون ۳ فصل دیگرو pdf نداره ازش لطف کنه بزاره ؟؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ۸Operation - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  گسسته پوران = حفظ کردن یه سری فرمول مزخرف. آخه اینا که اینجوری یادمون نمیمونه Big Grin یعنی تو فصل گراف دیگه ترکونده. خسته نباشه مولف گرامی!!!
راستی من کتاب حل تمرین نظریم تا فصل ۹ داره فقط.کسی اون ۳ فصل دیگرو pdf نداره ازش لطف کنه بزاره ؟؟

کاملا موافقم...یکی این فصل یکی هم فصل آخر اعداد....ته فرموله....یاد جزوات المپیادی افتادم....

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  گسسته پوران = حفظ کردن یه سری فرمول مزخرف. آخه اینا که اینجوری یادمون نمیمونه Big Grin یعنی تو فصل گراف دیگه ترکونده. خسته نباشه مولف گرامی!!!

کاملا موافقم...یکی این فصل یکی هم فصل آخر اعداد....ته فرموله....یاد جزوات المپیادی افتادم....
'

گسسته پوران واقعا مزخرفه!!!منم هیچی ازش نفهمیدم
یه کتاب که گراف و درخت خوب گفته باشه سراغ دارین؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sheyda - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

جمله روز صفحه برایان تریسی،
از مولانا!

[تصویر:  146031_1_1379087641.jpg]

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشید Smile از بچه های IT ، کسی میدونه واسه آزمون پارسه ۲۵% سوم،درس هوش مصنوعی چه فصل هایی رو باید خوند؟ آخه فقط تیتر رو گفتن..من دقیفا نمیدونم کجاهاش میشه.مرسی
سلام.

از رو چه کتابی؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali123321 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ

سلام
من یک پیشنهادی رو برای سایت پارسه ارسال کردم دوست دارم بدونم نظر برو بچ چیه؟! کسی هست با نظر من موافق باشه؟

"در کارنامه ها قسمتی با عنوان کارنامه ۵ نفر برتر وجود دارد در صورتی که بسیاری از شرکت کنندگان بیشتر مایل به این هستند که کارنامه نفراتی که از خود تا حدودی بهتر هستند را مشاهده و مقایسه کنند نه الزاما ۵ نفر برتر. به فرض اگر من رتبه ۳۲ را کسب کرده ام مایلم بدانم رتبه ۲۰ چه درصد ها و ترازی را کسب کرده تا بتوانم خود را تقویت کنم. یا مثلا کسی که رتبه ۱۰۰۰ را کسب کرده با چقدر تلاش به رتبه ۵۰۰ خواهد رسید چون رتبه ۱۰۰۰ هیچگاه به فکر کسب رتبه ۵ نیست! لطفا این مورد را در کارنامه های خود لحاظ کنید. با تشکر."

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - hosnieh - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  فقط نکته آخر رو بگم که یه مقوله ای جدیدا کشف کردم به اسم procrastination مقوله ی بسیار بسیار جالبیه که هممون کم و بیش درگیرش هستیم. متاسفانه نمونه فارسی خوبی برایش نداریم ولی مضمونش میشه تنبلی به بهانه مشغول بودن. یا همون به تعویق انداختن کارها...
مضمون این مقوله اینه که به جای این که اون کار اصلی را بکنید یه سری کار دیگری انجام میدهید. مصداقهایش زیاده
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای درس خوندن بشینیم ساعتها برنامه ریزی کنیم..
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای تست حل کردن بشینیم ساعتها درس بخونیم و کمتر تست حل کنیم.
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای خوندن یه سری درسها که نخوندیم و علاقه ای بهشون نداریم بشینیم یه سری درسهایی که خوندیم و دوباره بخونیم
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای درس خوندن روازنه وقت خود را کلی صرف مانشت چک کردن کنیم.
مثلا مصداقش میتونه این باشه که ساعتها وقت خود را برای پاکنویس کردن مطالب هزینه کنیم.
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای خوندن از رو یه کتاب هی جزوه کپی بگیریم و هی دنبال منابع جدید باشیم و هی بخواهیم یه مطلبی که یه بار خوندیمو نستبا فهمیدیم رو از یه جای دیگه بخونیم
مثلا مصداقش میتونه این باشه که سوالات همه ازمونها را نگاه کنیم و بخواهیم همرو حل کنیم به جای اینکه وقت خودمون رو بگذاریم برای مطالب جدیدتر
مثلا مصداقش میتونه این باشه که خوندن یه مطلبی که ازمون یک ساعت زمان میبره رو چهار ساعت کش بدهیم...
به خودتون که نگاه کنید میبینید جقدر بهونه برای به تعویق انداختن کارهامون داریم و چه قدر کارهای الکی و بیثمر برای خودمون میتراشیم...
یکی از دلایلی که میخواهم یه مدت کمتر مانشت بیام همینه که حس میکنم منو از خیلی چیزهای دیگه باز میداره...
این انیمیشن رو ببینید خیلی خوب عمق این فاجعه رو نشون داده...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون از مطلب خوبتون، مثل همیشه. آقای جهانی من بشخصه درگیر این مشکل هستم، ساعت ها از وقتم رو در طول روز صرف گشتن تو اینتذنت میکنم بذون هدف خاصی، باوجود کلی درس. ولی نمیدونم چطور میشه باهاش مقابله کرد، میشه در زمینه راهکار هم کمی راهنمایی بفرمایید؟
سپاسگزار از راهنمایی های ارزشمندتون

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esisonic - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ

امروز دانشگاه رو پیچوندم....( خدا رحم کنه )
...
نوبت سیستم عامله...۳ فصل آخر!!!
امیدوارم به نظریه هم برسم که خیلی عبقم!!!
راستی...میخوام امروز رکورد بگیرم ببینم میتونم بیشتر از ۲ ساعت یه جا بشینم یا نه؟؟
(الآن میفهمم چرا خانوم معلم ازم میپرسید پونز داره ؟؟؟ Big Grin )

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sara1983 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ

سلام
خواهش می کنم زود جواب بدید
خیلی به کمک نیاز کنم
کتاب کنکورهای سالهای قبل مدرسان شریف بهتره یا مقسمی ؟
کدامیک تست ها را بهتر جواب داده ؟
برای آزاد از مقسمی استفاده کردم خیلی خوب تست ها را توضیح داده بود و نکته ها را گفته بود الان برای سراسری مدرسان را دیدم به شک افتادم لطفا راهنمایی کنید .
آمار طورانی پارسه چاپ ۸۶ با ۸۷ تفاوتی داره ؟
چاپ های بعد از سال ۸۷ چطور ؟
به امید رتبه خیلی خوب

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali123321 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  سلام
خواهش می کنم زود جواب بدید
خیلی به کمک نیاز کنم
کتاب کنکورهای سالهای قبل مدرسان شریف بهتره یا مقسمی ؟
کدامیک تست ها را بهتر جواب داده ؟
برای آزاد از مقسمی استفاده کردم خیلی خوب تست ها را توضیح داده بود و نکته ها را گفته بود الان برای سراسری مدرسان را دیدم به شک افتادم لطفا راهنمایی کنید .
آمار طورانی پارسه چاپ ۸۶ با ۸۷ تفاوتی داره ؟
چاپ های بعد از سال ۸۷ چطور ؟
به امید رتبه خیلی خوب

مقسمی رو ندارم ولی چند وقت پیش مدرسان شریف رشته IT رو گرفتم. به نظر من که خیلی خوبه. جواباش کامل و واضحه. فقط من یه گیج بازی در اووردم چاپ یه سال قدیمشو گرفتم. کنکور اخرو نداره!! Confused اگه گرفتی اگه دوست داشتی از قسمت پاسخ های کنکور ۹۱ با گوشیت یه عکس بگیر بذار تو همین سایت تا من و بقیه هم استفاده کنیم. خیلی ممنون میشم.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ

چه قدر این درسا زیادن . هر چی میرم جلو تموم نمی شه Smile امروز ۲ساعت فقط تونستم فصل کیفیت مهندسی نرم رو بخونم تازه رسیدم روش های اماری تضمین کیفیت از رو پرسمن . سرعتم تو نرم افزار خوندن کم به نظرتون ؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  چه قدر این درسا زیادن . هر چی میرم جلو تموم نمی شه Smile امروز ۲ساعت فقط تونستم فصل کیفیت مهندسی نرم رو بخونم تازه رسیدم روش های اماری تضمین کیفیت از رو پرسمن . سرعتم تو نرم افزار خوندن کم به نظرتون ؟؟؟؟؟

واسه هر فصل پرسمن حداقل دو ساعت لازمه. تازه اگه خیلی سریع بخونی. الکی نیست که ضریبش چهاره

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - anita_66 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  یه راهکار واسه کمتر خوابیدن بگید... من نمیتونم کمتر از ده ساعت نخوابم
۱-خوابیدنتو خرد کن...مثلا ً ۲ تا ۵ ساعت یا یه ۷ ساعت و ۳ ساعت بعد از ظهر
۲-زود بلند شو بعدش ۲ تا کافی میکس رو تو یه لیوان کوچیک بزن و برو بالا...(امتحان شده...۱۰۰% کارساز Big Grin )
۳-یه مدت زود بیدار شو و به خودت تلقین کن که هر روز سر اون ساعت بیدار میشی
در کل سعی کنید کلاک مغز رو به هم نریزید...مغز ساعت خواب و بیداریشو عادت میکنه...قضیه هم طبیعیه!!
چورت بعد از ظهر هم خوبه ... به شرطی که بیشتر از ۲ ساعت نشه...بیشتر بشه کسل میشین!! Big Grin

مرسی بابت راهکارهای تضمین شده اتون. از همین امروز شروع میکنم. زنده باد کافی میکس.........Big GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - tayebe68 - 08 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

سلام
آیا کسی توزیع سوالات دروس رشته آیتی در سال ۹۱ رو داره؟