تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - SaMiRa.e - 26 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  پارسه متن هاش ترجمه نداره یه کتابی که ترجمه داشته باشه لطفا معرفی کنید

ولی بهتره برای یادگیری بیشتر همین کتابها و مقالات بدون ترجمه رو بخونید و خودتون ترجمش کنید اینطوری خیلی بیشتر لغات و گرامر یادمیگیرید ، البته بایدبخشید این نظر منه دیگه خودتون باید بسنجید .

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam.raz - 26 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  [پارسه متن هاش ترجمه نداره یه کتابی که ترجمه داشته باشه لطفا معرفی کنید

تو این زمان بهتره زبان عمومی پارسه رو بخونید که نکات گرامری هم داره
و فلش کارت تافل
واسه ریدینگ هم همون آزمونهای سالهای قبل رو بزنید
البته زبان تخصصی پارسه مهارتهای ریدینگ رو بصورت فارسی وخلاصه نوشته
میتونید اونارو هم یه نگاهی بندازید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jahani - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ

سلام به همه بچه های کنکوری مانشتی
من کنکوری نیستم ولی خوب دوستان کم و بیش باهام اشنا هستند. هر از چند گاهی یه چیزهایی تو مانشت میگم این پست رو کلا دوست دارم چون شهود خوبی به ادم میده که بقیه چه مشکلاتی دارند و چه دغدغه هایی دارند خیلی خوبه این گروه درسی ها لا اقل باعث میشه بچه هایی که دارند میخونند این طوری از فشار روی همدیگه کم کنند.
من فقط خواستم یه نکته کوچیک بگم شاید به درد کسی بخوره. الان که زمستون کم کم داره شروع میشه جدی جدی خیلی رعایت کنید. من یه سرماخوردگی مختصر داشتم رعایت نکردم تشدید شد طوری که الان دو سه روزه انداختتم و کلی کارهام موند و رسما بیچاره شدم.. حالا کاری به باقی مراحل زندگیتون ندارم ولی تو این فرصت باقیمانده تو کنکور مراعات خیلی زیاد کنید که مریض نشید یا اگه مریض شدید خیلی سریع برای بهتر شدن اقدام کنید. چون یه روزم واستون یه روزه. چشمام از شدت سوزش امون نمیده بیشتر از پشت کامپیوتر باشم. امیدوارم موفق باشید همتون

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mos_hos - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ

سلام بچه ها.یه پیشنهاد دارم واسه بیشتر شدن انگیزه اگه موافق باشین اجراش کنیم:
هر کی هر روز یا هر وقت که مانشت میاد کارنامه اعمالشو تو هر روز بذاره که چند ساعت مفید و چقدر از هر درسی خونده.اگه بدونیم رقبا چقد تلاش میکنن شاید اینجور انگیزه اونایی که کمتر میخونن بالا بره و تلاششون رو واسه رسیدن به بقیه بیشتر کنن.تازه اونایی هم که از بقیه جلوترند انگیزشون واسه ایجاد فاصله بیشتر از بقیه رقبا بیشتر میشه.در کل به نظر من این روش حتما جواب میده و واسه همه ایجاد انگیزه میکنه.

من کلی از برنام عقب افتادم وقرار بود که تا ۴ آذر دور اولم تموم بشه ولی فکر کنم تا آخرای آذر طول بکشه و حدودا ۲۰ روز از برنامم عقبم. امروز یه برنامه هفتگی واسه خودم تهیه کردم که ۶ روزه و اگه بهش درست عمل کنم به عنوان جایزه جمعه استراحت میکنم ولی اگه از برنامم عقب بمونم جمعه جریمه میشم و باید عقب افتادگی رو جبران کنم.از حالا به بعد هفتگی برنامه ریزی میکنم اینجور دقیقتره.بچه ها هرچی برنامتون دقیقتر باشه موفقیتتون بیشتره.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - white bird - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های کنکوری مانشتی
من کنکوری نیستم ولی خوب دوستان کم و بیش باهام اشنا هستند. هر از چند گاهی یه چیزهایی تو مانشت میگم این پست رو کلا دوست دارم چون شهود خوبی به ادم میده که بقیه چه مشکلاتی دارند و چه دغدغه هایی دارند خیلی خوبه این گروه درسی ها لا اقل باعث میشه بچه هایی که دارند میخونند این طوری از فشار روی همدیگه کم کنند.
من فقط خواستم یه نکته کوچیک بگم شاید به درد کسی بخوره. الان که زمستون کم کم داره شروع میشه جدی جدی خیلی رعایت کنید. من یه سرماخوردگی مختصر داشتم رعایت نکردم تشدید شد طوری که الان دو سه روزه انداختتم و کلی کارهام موند و رسما بیچاره شدم.. حالا کاری به باقی مراحل زندگیتون ندارم ولی تو این فرصت باقیمانده تو کنکور مراعات خیلی زیاد کنید که مریض نشید یا اگه مریض شدید خیلی سریع برای بهتر شدن اقدام کنید. چون یه روزم واستون یه روزه. چشمام از شدت سوزش امون نمیده بیشتر از پشت کامپیوتر باشم. امیدوارم موفق باشید همتون

من یه راهکار بگم برا سرما خوردگی
که کلا برام اثبات شده
برا جلوگیری از سرما خوردگی هر روز یا ۲ روز یه بار دم کرده گیاه اویشن بخورید
واقعا بشدت جلوگیری میکنه مخصوصا کسایی که زود به زود سرما میخورند حتما این کارو بکنند
این جوری دیگه تا دم کنکور در امانیدBig Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ

جهانی عزیز...بسی دمت گرم بابت راهنماییات
منم همچنان سرماخورده ام...الآن یه هفته گذشته...هنوز خوب نشدم...
سرفه هام انقده شدیده که چرک نویسام پخش میشه !!!
...
امروز تونستم به سختی فقط ۳ ساعت و نیم آمار بخونم...خیلی کم میخونم...دارم میمیرم...سرفه امونمو بریده

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
من کلی از برنام عقب افتادم وقرار بود که تا ۴ آذر دور اولم تموم بشه ولی فکر کنم تا آخرای آذر طول بکشه و حدودا ۲۰ روز از برنامم عقبم. امروز یه برنامه هفتگی واسه خودم تهیه کردم که ۶ روزه و اگه بهش درست عمل کنم به عنوان جایزه جمعه استراحت میکنم ولی اگه از برنامم عقب بمونم جمعه جریمه میشم و باید عقب افتادگی رو جبران کنم.از حالا به بعد هفتگی برنامه ریزی میکنم اینجور دقیقتره.بچه ها هرچی برنامتون دقیقتر باشه موفقیتتون بیشتره.

Big Grinآخه مشکل همین جاست دیگه! من برنامه ریزی میکنم واسه یه هفته! یه هفته میشه ۱۰ روز!!!!!!
Tongue دیگه شروع کردم فله ای میخونم! البته تا حدی بصورت ذهنی برنامه ریزی میکنم! راستش تست بعضی درسا وقت و انرژی زیادی از آدم میگیره مثل سیستم عامل و شبکه و ....
ولی کلاً منم از برنامه عقبم!!! این آزمون ۵۰% اول رو هم بدیم دیگه بعدش شروع کنیم واسه اتمام دورهای اول تلاش کنیمShy
همین ۴ آذری که میگید فکر کنم برای من بشه ۲۰آذر ماه!!!!! Tongue
موفق باشی....

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mis masi - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  

Big Grinآخه مشکل همین جاست دیگه! من برنامه ریزی میکنم واسه یه هفته! یه هفته میشه ۱۰ روز!!!!!!
Tongue دیگه شروع کردم فله ای میخونم! البته تا حدی بصورت ذهنی برنامه ریزی میکنم! راستش تست بعضی درسا وقت و انرژی زیادی از آدم میگیره مثل سیستم عامل و شبکه و ....
ولی کلاً منم از برنامه عقبم!!! این آزمون ۵۰% اول رو هم بدیم دیگه بعدش شروع کنیم واسه اتمام دورهای اول تلاش کنیمShy
همین ۴ آذری که میگید فکر کنم برای من بشه ۲۰آذر ماه!!!!! Tongue
موفق باشی....
۲۰آذر تموم میکنید آخه روز تولد منBig GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahsa_a3moon - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ق.ظ

سلام رقبا. Big Grinهمگی خسته نباشید.
ببخشید چند روز پیش یکی داشت در مورد یه جدول صحبت میکرد که میزان تسلط وتست زدن و نقاط ضعف و قدرت و... رو توش بنویسیم. یادم نمیاد کجا بود. کسی یادش هست؟ لطف میکنید لینکش رو بدین؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - samaneh_aftab - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ

بچه ها من ۱ سوال رفتم تو این قسمت پرسیدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هیچکس جوابمو نداد
یعنی همه کسایی که آزمونای مدرسان را شرکت میکنن ، یا همه کسایی که از اینجا آزموناشو دانلود میکنن، این سوالو بلد نبودن حل کنن؟!!!!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - armin_b00ter - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

سلام دوستان. یه سوالی داشتم. می خواستم بدونم واسه تست نظریه چی کار می کنید ؟؟؟ و اینکه آیا همه ی سوالات لینزو حل می کنید ؟؟ من تا فصل ۶ همشو حل کردم. ولی واقعا الان دیگه خارج از حوصلمه. چی کار کنم به نظرتون ؟؟ راستی کسی از نظریه پارسه نمی خونه ؟؟ به نظر کتاب خوبی میاد.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alireza6660 - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

دوستان ایا مهندسی نرم افزار پوران پژوهش کافی و کامل هست ؟؟؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ

خیر . . .

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  ۲۰آذر تموم میکنید آخه روز تولد منBig GrinBig GrinBig Grin
ینی میخوای دعوت کنی دیگه..؟؟؟؟....Big Grin
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  سلام دوستان. یه سوالی داشتم. می خواستم بدونم واسه تست نظریه چی کار می کنید ؟؟؟
واسه نظریه سوأل زیاد پیدا میشه...یه کتاب تست با پاسخ های کاملا ً تشریحی (دقت کن...کاملا ً تشریحی ) بخر و حسابی تست هاشو کار کن...چون خیلی از مطالب بیهودس...از تمرین های کتاب لینز هم فقط ۳،۴ تا از هر بخش رو حل کن تا دستت بیاد موضوع درس چیه...همین...!!!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - svk7 - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  سلام دوستان. یه سوالی داشتم. می خواستم بدونم واسه تست نظریه چی کار می کنید ؟؟؟ و اینکه آیا همه ی سوالات لینزو حل می کنید ؟؟ من تا فصل ۶ همشو حل کردم. ولی واقعا الان دیگه خارج از حوصلمه. چی کار کنم به نظرتون ؟؟ راستی کسی از نظریه پارسه نمی خونه ؟؟ به نظر کتاب خوبی میاد.

سلام
من پارسه (نورالله +افتخاری) رو تازه شروع کردم میخونم به شدت اشتباه داره ،ولی چه میشه کرد. در کل بعد از خوندن کتاب لینز کتاب خوبیه برا تست و مرور.