تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Hamed92 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ

خسته نباشید دوستان.می خواستم بدونم از فصل ۴ امار مستقیما سوال میاد.(توزیع ها(
می خواستم زودتر از این فصل ردشم که براورد ها رو بیشتر کار کنم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - kati - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ

سلام دوستان من یه مشکلی دارم راستش من هر وقت ریاضی مهندسی می خونم کلی از انرژیم گرفته می شه خیلی برام سنگینه اصلا نمی دونم باید چی کار کنم می خواستم بدونم شما هم همین طوری هستین یا اینکه همه پایه قوی دارین؟
راستش من پایم تو این درس زیادقوی نیست.و از روی کتاب پارسه دارم می خونم.دوست هم ندارم این درسو حذفش کنم.
می شه راهنماییم کنید به نظرتون همین وضع رو ادامه بدم؟؟؟یا.......Confused
مرسی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  خسته نباشید دوستان.می خواستم بدونم از فصل ۴ امار مستقیما سوال میاد.(توزیع ها(
می خواستم زودتر از این فصل ردشم که براورد ها رو بیشتر کار کنم

مستقیما؟ یعنی چه؟
فصل هلی ۴و۵ فصل هایی هستند که بچه ها معمولا تو یادگیری و حفظ فرمولاش مشکل دارن اگه از روی پارسه میخونی اول تستا و مثالاشو کار کن

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه مشکلی دارم راستش من هر وقت ریاضی مهندسی می خونم کلی از انرژیم گرفته می شه خیلی برام سنگینه اصلا نمی دونم باید چی کار کنم می خواستم بدونم شما هم همین طوری هستین یا اینکه همه پایه قوی دارین؟
راستش من پایم تو این درس زیادقوی نیست.و از روی کتاب پارسه دارم می خونم.دوست هم ندارم این درسو حذفش کنم.
مرسی

تستا و مثالاشو کار کن بهتر یاد میگیری بعد برو مطلبشو بخون

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeinab - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ

سلام بچه ها. امیدوارم خوش باشین من دو تا سوال از شبکه داشتم که تو تالار مربوطش پرسیدم اما کسی جواب نداده!!
اینجا میذارم اگر کسی بلده لطفا جواب بده!!
یه سوال هم از گسسته هست!

مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - anita_66 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

من که اصلا نمیتونم بخونم. مهرماه رو خوب خوندم ولی زود پنچر شدم. آخه همش میام تو مانشت میچرخم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ

امروز روز گسسته است..!!!
انقدر گسسته میخونم تا مثل گسسته بشم!! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - anita_66 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز روز گسسته است..!!!

وای خدای من!!! من آواتار شمارو میبینم استرس میگیرم و وقتی به امضاتون نگاه میکنم سریع از نت میام بیرون و میرم پی درسم. خدا خیرت بده

Re: RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز روز گسسته است..!!!

متنفرم از گسسته.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - anita_66 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز روز گسسته است..!!!

متنفرم از گسسته.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

شدیدا لایکBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mehrdad372 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ

گسسته که تعدای از سرفصل هاش با مدار منطقی و ساختمان داده و طراحی الگوریتم مشترکه که

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

امروز فصل ۲ پورانو خوندم معجزه شده این فصلو درست متوجه نمیشدم ولی اجلالی قسمت CU رو که گوش داده بودم این فصل واسم آب خوردن شد خدا رو شکر Rolleyes

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ

این قایلا که باز نمیشن؟!!! من فقط ساختمان داده رو تونستم باز کنم؟!
قضیه چیه؟ بچه ها لینک دیگه ای هست؟ یعنی همه تونستن دانلود کنن؟؟!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - skygirl_00 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ

نمیدونم کدوم دیوانه ایه جدیدا یکی دو روزه ،هر پیغامی میزارم چه مستقیما خودم و چه حتی جواب به دیگر تایپیکا منفی میده!! طرف پرسیده کتاب اهو واس کامپایلر خوندین یا نه! جواب میدم نه ... پوران خوندم... به مزاجش خوش نیومده . فرهنگ استفاده از یک محیط مجازی تو یه محیط درسی با این همه قشر تحصیل کرده و حتی آماده ورود به تحصیلات عالی خیلی بده انقدر بی ظرفیت باشه ! حالا اگه حرفای بی ربط تو تایپیک زده بشه منفی بخوریم درسته ...اما واس مسائلی که حتی جوابشو باید بدیم و دوستامون ازمون پرسیده چرا.نمیدونم والله .تو محیط مجازی هم آدما از یه شخصیت بدشون بیاد مجبورن حتما....... چقد آدم نچسبی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - anita_66 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  نمیدونم کدوم دیوانه ایه جدیدا یکی دو روزه ،هر پیغامی میزارم چه مستقیما خودم و چه حتی جواب به دیگر تایپیکا منفی میده!! طرف پرسیده کتاب اهو واس کامپایلر خوندین یا نه! جواب میدم نه ... پوران خوندم... به مزاجش خوش نیومده . فرهنگ استفاده از یک محیط مجازی تو یه محیط درسی با این همه قشر تحصیل کرده و حتی آماده ورود به تحصیلات عالی خیلی بده انقدر بی ظرفیت باشه ! حالا اگه حرفای بی ربط تو تایپیک زده بشه منفی بخوریم درسته ...اما واس مسائلی که حتی جوابشو باید بدیم و دوستامون ازمون پرسیده چرا.نمیدونم والله .تو محیط مجازی هم آدما از یه شخصیت بدشون بیاد مجبورن حتما....... چقد آدم نچسبی

منم همینطور دارم منفی میگیرمHuhHuhHuh

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - amir.svr - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه مشکلی دارم راستش من هر وقت ریاضی مهندسی می خونم کلی از انرژیم گرفته می شه خیلی برام سنگینه اصلا نمی دونم باید چی کار کنم می خواستم بدونم شما هم همین طوری هستین یا اینکه همه پایه قوی دارین؟
مرسی
سلام
گه می خوایین ریاضی مهندسی بزنین ریاضی مهندسی کریمی + ویس فک کنم دیگه کلاسش تموم شده
کتابش انتشارات نصیر جزوشو هم تو اینترنت میتونی دانلود کنی