تالار گفتمان مانشت
به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - virtual girl - 06 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ

خو من شوخییییی کرررررردم Smile

هدف سربه سر گذاشتن آق امیر بود فخط ! خودش میگیره شوخیارو ! Tongue

همین که به فکر بودن خودش کلیه طلبکار که نیسدم خو !
لطف میکنه تازه خیلی با این فشار کاریش...

به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - Mehrdad7soft - 06 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

الان که این نظر سنجی دیدم یکم چشام باز شد دوستان که در نظر سنجی شرکت کردن آیا به طور عملی‌ هم دنبال
Cisco Routing and Switching رفتن یا فقط علاقست
البته متن نظر سنجی میزان علاقه رو مدّ نظر داشته ،می‌خوام بدونم بچها آیا کسی‌ دنبالش رفته از این ۴۰ رای

این سوال فقط محض اینه که بدونم رقابت تو این گرایش از شبکه انقدر بیشتر از گرایش‌های دیگست???

RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - vojoudi - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ

این موضوع به تاریخ پیوست ؟

RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - x86 - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)vojoudi نوشته شده توسط:  این موضوع به تاریخ پیوست ؟

فعلا که تاریخ به این موضوع پیوسته!Big Grin

به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - Amir V - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ

شاید این جمعه بیاید شاید. شرمنده همتونم. به زودی سری اول و دوم میاد Smile

RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - good-wishes - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به زودی سری اول و دوم میاد Smile

هع ع Confused
یبار تو عمرمون گفتیم شبکه یاد بگیریم !
من می ترسم این زودی شما مصادف بشه با رفتنتون به دانشگاه و دیگه اون موقع خدانگهدار برای همیشه بشه

من به شخصه از همکاری شما با سازمان سنجش جهت معلق نگه داشتن داوطلبین کنکور ۹۲ تا زمان اعلام نتایج تشکر ویژه دارم . اجرکم عندالله

اینجا رو ببینید من رو حساب اقدامات شما به بقیه هم اطلاع رسانی کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - Amir V - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ

من کارو تموم میکنم نگران نباش همشهری.

باور کن من ۷ صبح میرم سر کار ۷ شب میام خونه. دیگه نا ندارم. ولی سری ۱ و ۲ به زودی قول میدم.

RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - sanar.m - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ

منو باش یه ماه نیومدم مانشت گفتم حتما تا الان همه مباحثو یاد دادین همه هم یاد گرفتن، زهی خیال باطلConfused

به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - Breeze - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ

یه سوال چند وقته ذهن منو خیلی مشغول کرده .
شرمنده هااا ... ولی این مانشت Ctrl +z هم داره؟ Big Grin Big Grin Big Grin

RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - x86 - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من قبلا" هم برای آقای amirV گفته ام که مباحث کاربردی همیشه این اشکال را داشته که قبل از اینکه بجایی برسه متوقف شده....

حقا که خوب گفتی آقا فرداد ولی به نظرم بعد از این جمله ی "... قبل از اینکه بجایی برسه متوقف شده..." رو به جمله ی "...قبل از اینکه شروع بشه متوقف شده...." تغییر بدید Big Grin. البته من به آقا امیر واقعا حق میدم ، قبل از اینکه دانشگاه شروع بشه به قول خودشون ۱۲ ساعت میرفتن سر کار ۷تا۷ Big Grin ، حالا هم که شریف مگه میذاره آدم سرشو بخارونه؟؟؟ آقا امیر میخوایید حالا اگه قسمتی از فیلم ها آماده هست رو بذارید بقیشم بعد سر فرصت آماده می کنید.... منم یه تصمیم هایی داشتم درمورد آموزش LINQ و Entity Framework ، ولی خوب شد که تصمیم گرفتم اول ویدیو ها رو آماده کنم بعد فراخوان بزنم ، امیدوارم که وقت کنم و این کار رو انجام بدم... موفق باشید همگی

به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟ - Fardad-A - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

لازمه که من از همه بچه هایی که در اینجا اعلام علاقمندی کردند عذرخواهی کنم . و این تاپیک را ببندم. بخصوص از اونهایی که چند بار از خود من سوال کردند که کی این کار شروع میشه. خیلی بعیده که دیگه در اینمورد کاری انجام بشه.