زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر شما در مورد درس مهندسی نرم افزار

ارسال:

aatwo پرسیده:

نظره شما در مورد مهندسیه نرم افزار چیست در کل چطور درسی می بینید و
سطح پاسخگویی به این درس در کنکور چطوره؟(میگن خیلی منفی میخورن)
چطور باید خوند؟
منبعش چی؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

neilabak پاسخ داده:

RE: نظره شما در مورد درس مهندسی نرم افزار

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  نظره شما در مورد مهندسیه نرم افزار چیست در کل چطور درسی می بینید و
سطح پاسخگویی به این درس در کنکور چطوره؟(میگن خیلی منفی میخورن)
چطور باید خوند؟
منبعش چی؟
باید بخونی به امید ثواب! Big Grin
اگه کسی توپ توپم خونده باشه تضمینی نیست که همه رو جواب بده .
یه مشکلی بچه‌ها دارن که فکر میکنن نرم افزار حفظیه .برای همینم الکی میخونن که خونده باشن !
ولی اگه دقیق خونده نشه فایده نداره اصلا .اگرم دقیق خونده بشه خیلی تضمینی نیست که ۱۰۰ بزنیدش .در کل در کنار درسا اگه دقیق حتی کم هم خونده بشه خوبه .ولی نه دیگه الان!۲۴ فصله .نمیشه هم پیش بینی کرد که از چه فصلی میاد.
این بود نظر من در مورد این درس Rolleyes

ارسال:

aatwo پاسخ داده:

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  باید بخونی به امید ثواب! Big Grin
اگه کسی توپ توپم خونده باشه تضمینی نیست که همه رو جواب بده .
یه مشکلی بچه‌ها دارن که فکر میکنن نرم افزار حفظیه .برای همینم الکی میخونن که خونده باشن !
ولی اگه دقیق خونده نشه فایده نداره اصلا .اگرم دقیق خونده بشه خیلی تضمینی نیست که ۱۰۰ بزنیدش .در کل در کنار درسا اگه دقیق حتی کم هم خونده بشه خوبه .ولی نه دیگه الان!۲۴ فصله .نمیشه هم پیش بینی کرد که از چه فصلی میاد.
این بود نظر من در مورد این درس Rolleyes
پس بنظره شما درسیه که روش حساب نمیشه کرد!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

vijay پاسخ داده:

نظره شما در مورد درس مهندسی نرم افزار

دوست دارم اتفاقا حفظی هم نمیخونم ولی تستاش خدایی روش حسابی نیست؟؟؟؟شاید تو فکر کنی جواب تو درسته در صورتیکه نیست.

۰
ارسال:

ra126 پاسخ داده:

کمک فوری ... لطفاً نظر بدید ....

این درس چرا اینجوری ؟Confused هر چی هم با دقت بخونی بازم نمی تونی تست بزنی !!!!! من کتاب پوران مال تیموری با دقت دارم میخونم ولی اصلاً نمی تونم تست بزنم . مشکل از منبع انتخابی منه ؟ یا اینکه کلاً این درس این مدلی ؟ واقعاً نمی دونم چه جوری باید تست هاشو بزنم ... لطفاً کمک ام کنید ....Huh

ارسال:

web132 پاسخ داده:

(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ra126 نوشته شده توسط:  کمک فوری ... لطفاً نظر بدید ....

این درس چرا اینجوری ؟Confused هر چی هم با دقت بخونی بازم نمی تونی تست بزنی !!!!! من کتاب پوران مال تیموری با دقت دارم میخونم ولی اصلاً نمی تونم تست بزنم . مشکل از منبع انتخابی منه ؟ یا اینکه کلاً این درس این مدلی ؟ واقعاً نمی دونم چه جوری باید تست هاشو بزنم ... لطفاً کمک ام کنید ....Huh

به نظر من اگر توی این درس کار عملی انجام داده باشید خیلی خوب درکش میکنین . در کل این درس رو باید فهمید و فکر میکنم نتیجه جالبی از حفظ کردنش (جز یکی دو تا تست بعضا تکراری)نشه بگیری در همین رابطه کتاب های دیباگران تهران با موضوع مهندسی نرم افزار شاید بتونه بهتون کمک کنه. موفق و سربلند باشید.Smile

ارسال:

aatwo پاسخ داده:

(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ra126 نوشته شده توسط:  کمک فوری ... لطفاً نظر بدید ....

چون این درس مفهومی است نه حفظی

۰
ارسال:

mr-sky پاسخ داده:

خب حالا مفهومی یکی روش خوندنش بگه..لطفا

۰
ارسال:

Happiness.72 پاسخ داده:

به نام خدا Smile

اول از همه یه نگاه به پرسمن بندازین

دوم از همه یه کتاب کنکوری هم موازی باهاش برید جلو

سوم از همه از اینترنت کمک بگیرین

چهارم از همه یه پروژه نرم افزاری پیاده سازی کنین تا مهندسی نرم افزار رو درک کنیم Smile

موفق باشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close