زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه های کامپیوتری

ارسال: #۴۶
۱۸ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۵۴ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
سلام نظرتون راجع به شبکه مقسمس چیه؟
بهتر نیست از مقسمی + جزوه پارسه استفاده کنم هرجا مشکل داشتم به استالینگز رجوع کنم؟
لطفا زودتر جواب بدید مهمه ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۳۶ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
من چاپ اول مقسمی رو دارم خیلی اشتباه داره اما از کتابای موجود بهتره البته بازم روش نباید حساب باز کنی

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۴۸
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط bijibuji.)
RE: شبکه های کامپیوتری
(۱۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

کسی کتاب انتقال داده فروزان رو خونده؟؟چطور کتابیه؟؟

میشه کتاب فروزان و گارسیا رو با هم مقایسه کنید؟؟

کتاب فروزان رو من خوندم
فوق العاده است واسه درک دقیق
اگر مشکل مفهومی دارید و جایی رو از کتابی خوندید و نفهمیدید حتما سراغ اش برید.
کتاب فروزان به دقت همه چیز رو دسته بندی کرده.
واقعا دسته بندی و شیوه و نظم ارائه مطالب اش عالیه و کتاب مثلا تننباوم با اون قابل قیاس نیست از این لحاظ. همینطور گارسیا هم طبقه بندی خیلی بدی داره.
فروزان به جای پریدن از این شاخه به اون شاخه خیلی دقیق همه چیز رو کنار هم چیده.
دوستان خوب مانشتی
می شه لطفا یکی از دوستان بزرگواری کنه و وویس (صدای) کلاس دکتر حقیقت رو بذاره واسه دانلود؟
ینی اگه این کارو بکنی‌ها ایشالا که رتبه ات یک شه.

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
 سپاس‌گزاری شده توسط: friendchp , kimidoonekekie
ارسال: #۴۹
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۵۱ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
سلام دوست عزیز

توی شهرمون فروزان پیدا نمیشه میشه آدرس یه سایتی یا یه جایی رو بهم بدی تا کتابو تهیه کنم.
ممنون
ارسال: #۵۰
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
اسم کتاب فروزان دقیقا چی هست؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۵۱
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
نظر رتبه ۲۱ آی تی ۸۹:
شبکه: اول پوران رو بخون ولی کافی نیست باید کتاب پارسه شبکه رو هم پیدا کنی تو اون فرمول‌ها رو خوب نوشته ولی کتاب پارسه شبکه خیلی زیاده و تو لازم نیست همش رو نگاه کنی کنی فقط فرمولهای مربوط به خطایابی و پنچرها‌ی Selective رو بخون و بخش های حفظی مربوط به باس و آی پی و لایه شبکه رو بخون( تاکید میکنم اون فرمولهای مربوط به لایه فیزنیک که تو یکی د و سه فصل اول پارسه هست و مربوط به الکترونیک میشه رو نخون‌، به درد ما نمی خوره)+اگر کتاب ۳۰۰۰ مسئله در شکبه فتحی رو پیدا کردی پیدا کن بخون البته اگر وقت کرید
ارسال: #۵۲
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: کتاب شبکه پوران پژوهش!
چرا شبکه این همه تاپیک داره؟
پوران لازمه ولی کافی نیست
پارسه هم باید مطالعه بشه بعد از اون ۳۰۰۰ مساله،فکر نکنم خوندن منبع تو این وقت کم صلاح باشه چون کتابهای کنکوری خلاصه همین منابع هستند
ارسال: #۵۳
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

توی شهرمون فروزان پیدا نمیشه میشه آدرس یه سایتی یا یه جایی رو بهم بدی تا کتابو تهیه کنم.
ممنون

چشم می گردم لینک دانلود می ذارم براتون اگر پیدا کردم

(۲۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۵۳ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  اسم کتاب فروزان دقیقا چی هست؟

Data Communications and Networking
Publisher: Mc Graw Hill
ISBN: 0071254420

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
ارسال: #۵۴
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۵
۲۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۱۸ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
دوستان دیگه اگر کسی صدای Voice استاد حقیقت رو داره (شبکه های کامپیوتری) یه لینک دانلود بذاره

خیلی بش نیاز دارم خواهشا
یا اگر کسی می دونه جزوه پارسه کجاهاش غلط عمده و تعیین کننده داره راهنمایی کنه

ارسال: #۵۶
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۵۶ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
کتاب فروزان
Data Communications and Networking (4th Edition) - Forouzan
فرمت :PDF
حجم فایل: ۱۱ مگابایت

HeartHeartHeartHeartHeart

HeartHeartHeartHeartHeart

سپاس‌گزاری شده توسط: alavinejad , M.R.Y
ارسال: #۵۷
۲۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۲۱ ب.ظ
شبکه تننباوم برای پیام نور
fazelian درخواست جزوه یا کتاب کرده بود که من شبکه تننباوم ترجمه فارسی برای دانشجویان پیام نور (۳۱۱ صفحه - ۲/۳۰ مگابایت) آپ کردم که می تونید از صفحه ذیل دانلود کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: fazelian
ارسال: #۵۸
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: شبکه تننباوم برای پیام نور
(۲۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۲۱ ب.ظ)alavinejad نوشته شده توسط:  fazelian درخواست جزوه یا کتاب کرده بود که من شبکه تننباوم ترجمه فارسی برای دانشجویان پیام نور (۳۱۱ صفحه - ۲/۳۰ مگابایت) آپ کردم که می تونید از صفحه ذیل دانلود کنید

سلام دوست عزیز

دستت درد نکنه.اگه یه کتاب باشه غیر تننبام خیلی خوب میشه مخصوصا اگه قسمت های انتقال داده در ارشد میاد رو داشته باشه.
ارسال: #۵۹
۱۶ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام میخواستم بدونم نظر تون در مورد این کتاب چیه ؟؟یا اگه کسی خونده بگه چه جوریه ؟؟؟

تئوری و مسایل شبکه های کامپیوتری
اد تایتل، فرشاد صفایی (مترجم)

قیمت پشت جلد: ۸۰۰۰۰ ریال

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: ۳۰۴
* نشر: نوپردازان (۱۴ دی، ۱۳۸۷)

HuhHuhHuhHuhHuh
ارسال: #۶۰
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بدونم نظر تون در مورد این کتاب چیه ؟؟یا اگه کسی خونده بگه چه جوریه ؟؟؟

تئوری و مسایل شبکه های کامپیوتری
اد تایتل، فرشاد صفایی (مترجم)

قیمت پشت جلد: ۸۰۰۰۰ ریال

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: ۳۰۴
* نشر: نوپردازان (۱۴ دی، ۱۳۸۷)

HuhHuhHuhHuhHuh

اگه همون کتابه قهوه ای (قد کتاب بلند) منظورتونه من این کتابو داشتم به نظرم کتابه خیلی خوبی بود و مطلبم خیلی خوب گفته کتاب کاملی‌ام بود اما انگار چاپش متوقف شده.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۷۵۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۶۹۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۰۲ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۱۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۵۱ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close