زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اینجور مسایل چطوری حل می شن؟(پیدا کردن میانه از مرتبه بیگ اوی n )

ارسال:

پشتکار پرسیده:

اینجور مسایل چطوری حل می شن؟(پیدا کردن میانه از مرتبه بیگ اوی n )

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

mfXpert پاسخ داده:

اینجور مسایل چطوری حل می شن؟

این نوع از سوالات همون مسائل کلاسیک در طراحی الگوریتم رو دارن به زبان دیگه ای بیان می کنن.مثلا فکر می کنم این سوال منظورش همون پیدا کردن میانه هستش که از مرتبه بیگ اوی n هستش

ارسال:

پشتکار پاسخ داده:

RE: اینجور مسایل چطوری حل می شن؟

(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  این نوع از سوالات همون مسائل کلاسیک در طراحی الگوریتم رو دارن به زبان دیگه ای بیان می کنن.مثلا فکر می کنم این سوال منظورش همون پیدا کردن میانه هستش که از مرتبه بیگ اوی n هستش

میشه بیشتر توضیح بدید؟
مسائل کلاسیک در طراحی الگوریتم چیه دیگه؟
پیدا کردن میانه؟؟؟Huh
اینهایی که گفتید دیگه چین؟Huh
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  

سلام راستشو بخواین من حل دقیق این تست رو بلد نیستم ولی ایده حلش رو میدونم امیدوارم کمکی بشه
تو این تست هر ماهواره یک مختصات xi,yi داره و ما دنبال یک X,Y هستیم که فاصلش با ماهواره های موجود حداقل باشه از فاصله اقلیدسی استفاده میکنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
باید رابطه بالا رو منیمم کنیم(دقیقا نمیدونم چه جوری)

من که نفهمیدم چی گفتیدRolleyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

bitbit پاسخ داده:

RE: اینجور مسایل چطوری حل می شن؟

سلام راستشو بخواین من حل دقیق این تست رو بلد نیستم ولی ایده حلش رو میدونم امیدوارم کمکی بشه
تو این تست هر ماهواره یک مختصات xi,yi داره و ما دنبال یک X,Y هستیم که فاصلش با ماهواره های موجود حداقل باشه از فاصله اقلیدسی استفاده میکنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
باید رابطه بالا رو منیمم کنیم(دقیقا نمیدونم چه جوری)

۰
ارسال:

ahmadnouri پاسخ داده:

اینجور مسایل چطوری حل می شن؟

من فکر می کنم
مجموع فاصله از n نقطه زمانی مینیمم است که اون نقطه میانه باشه( در آمار داشتیم که مجموع فاصله‌ها از میانه مینیمم است)
برای بدست آوردن میانه این n نقطه باید مختصات اونا رو بدونیم و چون سرویس دهنده مختصات نقطه‌ها رو نمی دونه پس مرتبه زمانی پیدا کردن مختصات این n نقطه از اوی n اه می مونه بدست آوردن میانه که اون هم از مرتبه‌ی ۱ اه پس بدست آوردن محل مناسب سرویس دهنده هم باید متناسب با اوی n باشه

لطفا دوستان در مورد استدلالم نظر بدین
راستی جواب کدوم گزینه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۲۳ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  مرتبه شبه کد rad.bahar ۱ ۲,۰۴۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۶۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close