زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعاتی در مورد اساتید ازاد مشهد(فوری)

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
کسی هست که شناختی در مورد اساتید نرم افزار داشته باشه؟ مهمتر از همه وفایی جهان و مهرداد جللالی؟ اخه من دروس ارزیابی و مدلسازی رو با وفایی و مهندسی نرمافزار پیشرفتته رو با جلالی برداشتم و چون شرایط خیلی بدی دارم و نمیتونم این ترم رو برم مشهد میخوام دروسی رو بردارم که هم بتونم خودم بخونم و هم استادش مشکلی با کلاس نرفتنم نداشته باشه؟(اخه ما یه نی نی کوچولو داریم که هنوز ۱۰ روز نیست دنیا اومده)اگه کسی اطلاعاتی داره یا پیشنهادی داره ممنون میشم قبل از شروع حذف و اضافه کمک کنه تا بتونم واحد هام رو جابجا کنم.

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ
RE: اطلاعاتی در مورد اساتید ازاد مشهد(فوری)
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  کسی هست که شناختی در مورد اساتید نرم افزار داشته باشه؟ مهمتر از همه وفایی جهان و مهرداد جللالی؟ اخه من دروس ارزیابی و مدلسازی رو با وفایی و مهندسی نرمافزار پیشرفتته رو با جلالی برداشتم و چون شرایط خیلی بدی دارم و نمیتونم این ترم رو برم مشهد میخوام دروسی رو بردارم که هم بتونم خودم بخونم و هم استادش مشکلی با کلاس نرفتنم نداشته باشه؟(اخه ما یه نی نی کوچولو داریم که هنوز ۱۰ روز نیست دنیا اومده)اگه کسی اطلاعاتی داره یا پیشنهادی داره ممنون میشم قبل از شروع حذف و اضافه کمک کنه تا بتونم واحد هام رو جابجا کنم.

پیام خصوصی و یا ایمیلتون رو چک کنید

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
لطفا در مورد سطح علمی و اساتید و جو دانشگاهی دانشگاه ازاد مشهد بویژه رشته نرم افزار اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط javadjj.)
با سلام این دانشگاه در رشته کامپیوتر و ای تی (سخت افزار و نرم افزار) و در مقطع ارشد رشته های هوش مصنوعی و نرم افزار پذیرش داره
دوره کارشناسی اساتید خوبی دارند و فک میکنم بچه ها راضی هستند
اما در مقطع ارشد رشته هوش مصنوعی خیلی قوی هستش و اساتید مخلوطی از هیئت علمی داخل(گروه برق کنترلی) و دانشگاه فردوسی(مثل دکتر اکبر زاده یا دکتر پوررضا) هستش و هر استاد درس تخصص مربوط به خودش رو تدریس میکنه و ظرفیت کلاس ها نهایتا ۱۵ نفر هستش
اما در مورد ارشد نرم افزار من اولین مورد نه چندان دلچسبی که دیدم متاسفانه پذیرش زیاد در این رشته هستش که بعضی کلاسا به ۵۰ نفر هم رسیده و همین انگیزه دانشجو هارو خیلی کم میکنه در مورد هیئت علمی باید بگم نرم افزار از نظر هیئت علمی داخلی کامل هستش و تقریبا ۵ ۶ نفر هیئت علمی تمام وقت داره و نیازش به دانشگاه فردوسی و اساتید خارجی خیلی کمتر هستش اما اساتیدی چون پروفسور نقیب زاده و دکتر یغمایی هم از دانشگاه فردو.سی برا تدریس تشریف می اورند،طبق اخرین امار از سال دیگه دکترای سیستم های نرم افزاری رو هم میخوان بیارن

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , maryami , navid-p
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ
قبولی نرم ازاد مشهد خیلی سخته؟یا با این با ظرفیتی که میگین باید اسون باشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ
در هر حال سخته ببینید مثلا ۲۵ نفر پذیرش داره ۳ تا ۴ هزار نفر میان اگه رقابت بین همون ۳۰۰ نفر اول هم باشه بازم شما باید درصد هاتونو خوب بزنید تا رتبه بین ۱ تا ۲۴ بیارید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۷,۵۸۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۴۲ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۸۹۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۴۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بهترین آموزشگاه زبان در مشهد EMAD.F ۹ ۲۴,۴۵۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: EhsanChess
  ۴۴۶ نرم افزار فردوسی مشهد یا علوم تحقیقات تهران benyamint ۵ ۳,۴۷۲ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sedimah
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۱۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
  منابع ازاد و سراسری یکیه؟!! ali97 ۰ ۱,۴۲۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ali97

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close