زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۹۹۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من امروز رفتم وزارت گفتن شاید تبصره بدن
پاشید بوید همگی نزارید زندگیمون تباه شه

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi , okok , kingmax , Mänu
ارسال: #۹۹۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من امروز رفتم وزارت گفتن شاید تبصره بدن
ممنون...بچهاااااا یه دست صدا نداره ها اونایی که تهرانین میتونین برین لطف کنین برین اونام که نمیتونین زنگ بزنین...
نصر من الله فتح غریبWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok , kingmax , سارا رجب زاده , omidah
ارسال: #۹۹۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من امروز رفتم وزارت گفتن شاید تبصره بدن

ممنون هر کی کاری از دستش بر میاد انجام بده با کمک همه ایشالا درست میشه

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۹۹۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط itplus.)
گروه درسی آبان ماه
باو تو رو خدا بزارید به یه چیزی حداقل عادت کنیم دیگه. استرس سنجش از یه طرف استرس کارای شمام از طرف دیگه. این سنجش دیوونست بی خیالش بشید. الان میبینی نشستیم ۳ ماه مدار و نظریه و محاسبات خوندیم باز یه هفته مونده به کنکور می گن که تبصره زدیم به همون حالت اول برگرده بازم بدبخت میشیم

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , sahar_rostami2
ارسال: #۹۹۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  باو تو رو خدا بزارید به یه چیزی حداقل عادت کنیم دیگه. استرس سنجش از یه طرف استرس کارای شمام از طرف دیگه. این سنجش دیوونست بی خیالش بشید. الان میبینی نشستیم ۳ ماه مدار و نظریه و محاسبات خوندیم باز یه هفته مونده به کنکور می گن که تبصره زدیم به همون حالت اول برگرده بازم بدبخت میشیم
داداشه من در اصل یک ماه و نیم وقت داریم باقیش میشه تست و رفع اشکال تا شب کنکور که نمیشه هی متن درس خوند
ارسال: #۹۹۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  اما الان تو این آشفته بازار،
مدارمنطقی
محاسبات
آمار
معماری
خدایی شمایی که کامپیوتری هستی،مرد و مردونه،اگ وقتت کم بود،برا بار اولتم بود،آمار میخوندی یا محاسبات?

محاسبات اونقدا هم که میگن آبکی و اسون نیستااا

دستتون که رفت تو کار می فهمین ، ماشین حساب تو محاسبات معنی نداره و اصلا نمیشه برد !! و طراحای مریض معمولا ی سوالایی میدن ک انقد اعشار حساب میکنی تا چشمات عددا رو دوتایی ببینهCoolCoolCoolبعد این شکل میشی Confused
والا من پوران خوندم برا کنکور ازمایشی هم اونقد جواب نمیداد!! (گریدی ما نداشتیم تو پوران؟)

پیشنهاد این حقیر به دوستان ای تی اینه : وقت زیادی برا محاسبات نذارید ، یه خلاصه ازفرمولای کتاب پوران جمع کنید باهاش حداقل ۲تا از سوالا رو میشه زد
اونایی هم که میخوان تووپ بزنن بابلیان انتشارات پیام نور
امار هم همینطور

((مخاطب خاااااااااصصصص : اون دوست ای تی مون که فرمودن ما کامپیوتریا ابزاریم برا رسیدن به اهدافشون حق دارن!! ایشالا از تجربیات دوستان استفاده کنن و به نتیجه برسن Shy ))
معذرت خدا خیرت بده شما که اینقدر خوبی (راستشو گفتما تیکه ننداختم)به نظرت مدار مدرسان بهتره یا پوران ؟پوران یه جوری گفته برا حرفه ای ها(کامپیوتری ها)گفته نه ما که چند وقته ولش کرده بودیممدرسان هم تستاش که اشتباه حل کرده و خیلی هم طولش داده انگار با بچه پیش دبستانی طرفه.حلال کن.ممنونBlush

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۹۹۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه ها چند تا سوال داشتم
انتقال داده چیه؟ همون لایه های فیزیکی و پیوند داده شبکه ست؟
من کتاب شبکه پارسه (چاپ ۹۲ دکتر حقیقت) رو دیدم تو فصل های اولش تست های انتقال داده هم اورده بود در مورد این مباحث خیلی هم توضیح داده بود.
اگر این حرفم درست بود کتاب پارسه بسه برای انتقال داده؟
ارسال: #۹۹۸
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  اما الان تو این آشفته بازار،
مدارمنطقی
محاسبات
آمار
معماری
خدایی شمایی که کامپیوتری هستی،مرد و مردونه،اگ وقتت کم بود،برا بار اولتم بود،آمار میخوندی یا محاسبات?

محاسبات اونقدا هم که میگن آبکی و اسون نیستااا

دستتون که رفت تو کار می فهمین ، ماشین حساب تو محاسبات معنی نداره و اصلا نمیشه برد !! و طراحای مریض معمولا ی سوالایی میدن ک انقد اعشار حساب میکنی تا چشمات عددا رو دوتایی ببینهCoolCoolCoolبعد این شکل میشی Confused
والا من پوران خوندم برا کنکور ازمایشی هم اونقد جواب نمیداد!! (گریدی ما نداشتیم تو پوران؟)

پیشنهاد این حقیر به دوستان ای تی اینه : وقت زیادی برا محاسبات نذارید ، یه خلاصه ازفرمولای کتاب پوران جمع کنید باهاش حداقل ۲تا از سوالا رو میشه زد
اونایی هم که میخوان تووپ بزنن بابلیان انتشارات پیام نور
امار هم همینطور

((مخاطب خاااااااااصصصص : اون دوست ای تی مون که فرمودن ما کامپیوتریا ابزاریم برا رسیدن به اهدافشون حق دارن!! ایشالا از تجربیات دوستان استفاده کنن و به نتیجه برسن Shy ))
معذرت خدا خیرت بده شما که اینقدر خوبی (راستشو گفتما تیکه ننداختم)به نظرت مدار مدرسان بهتره یا پوران ؟پوران یه جوری گفته برا حرفه ای ها(کامپیوتری ها)گفته نه ما که چند وقته ولش کرده بودیممدرسان هم تستاش که اشتباه حل کرده و خیلی هم طولش داده انگار با بچه پیش دبستانی طرفه.حلال کن.ممنونBlush

په بالاخره چی شد?
من واقعا نفهمیدم واسه محاسبات و مدار منطقی چی بگیرمSad
حتی یکی نیس بگه یه کتاب کم حجم واسه مدیریت چیه?
چه بدبختی گیر کردیمااا خدا

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۹۹۹
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من امروز رفتم وزارت گفتن شاید تبصره بدن
خدا وکیلی راست میگی یا میخوای روحیه بدی؟!در هر دو حالت دمت گرم.دقیق بگو به کی چی گفتی و چی شنیدی؟

ارسال: #۱۰۰۰
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ)moha2002 نوشته شده توسط:  بچه ها چند تا سوال داشتم
انتقال داده چیه؟ همون لایه های فیزیکی و پیوند داده شبکه ست؟
من کتاب شبکه پارسه (چاپ ۹۲ دکتر حقیقت) رو دیدم تو فصل های اولش تست های انتقال داده هم اورده بود در مورد این مباحث خیلی هم توضیح داده بود.
اگر این حرفم درست بود کتاب پارسه بسه برای انتقال داده؟
اره منم همینو میخونم فک کنم کافی باشه
ارسال: #۱۰۰۱
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
خانم ها و آقایون محترم:
تلفن روابط عمومی سازمان سنجش ۹ الی ۸۸۹۲۳۵۹۵ - (۰۲۱)
مرکز تلفن ساختمان تهران ۳ الی ۸۸۹۲۳۹۵۰ - (۰۲۱)
کودوم رو زنگ بزنیم که همش یه جا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngelHuh

ارسال: #۱۰۰۲
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  خانم ها و آقایون محترم:
فقط وزارت علوم سازمان سنجشه تابعه اونه
ارسال: #۱۰۰۳
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  خانم ها و آقایون محترم:
شمارشو یه بار دیگه بذار.ممنون.هر چند وزارتی که بی صاحبه بخاری ازش بلند نمیشه!Big Grin

ارسال: #۱۰۰۴
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  باو تو رو خدا بزارید به یه چیزی حداقل عادت کنیم دیگه. استرس سنجش از یه طرف استرس کارای شمام از طرف دیگه. این سنجش دیوونست بی خیالش بشید. الان میبینی نشستیم ۳ ماه مدار و نظریه و محاسبات خوندیم باز یه هفته مونده به کنکور می گن که تبصره زدیم به همون حالت اول برگرده بازم بدبخت میشیم
داداشه من در اصل یک ماه و نیم وقت داریم باقیش میشه تست و رفع اشکال تا شب کنکور که نمیشه هی متن درس خوند
خوب برادر من اولاً روش خوندن همه یکی نیست ثانیاً تو همون به قول شما یک و نیم ماه آخر فقط تستای درسای قدیمی رو نمیزنیم که یه مقدار از وقتمون رو هم باید صرف تستای همین درسای جدید نرم افزار بکنیم

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
ارسال: #۱۰۰۵
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط Mahyar.ghi.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  خانم ها و آقایون محترم:
شمارشو یه بار دیگه بذار.ممنون.هر چند وزارتی که بی صاحبه بخاری ازش بلند نمیشه!Big Grin
اینه۸۲۲۳۳۹۷۵ اما امروز هرچی زنگ زدم کسی برنداشت ولی شاید فردا باشن دیگه
اینم شماره مرکزیشه( گویا)۸۲۲۳۱۰۰۰

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  باو تو...
خوب برادر من اولاً روش خوندن همه یکی نیست ثانیاً تو همون به قول شما یک و نیم ماه آخر فقط تستای درسای قدیمی رو نمیزنیم که یه مقدار از وقتمون رو هم باید صرف تستای همین درسای جدید نرم افزار بکنیم
باشه به مام یاد بده تروخدا!!!!Big Grin
پست اقای جهانی رو بخون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۰۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۳۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close