زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۴۶۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  چرا هیشکی جواب نمیدهSad

جواب سوال شما توی همه تایپیک ها می تونم ۱۰ بار داده شده
طبق اون چیزهای که از سالهای قبل مشخص در تکمیل ظرفیت حداقل به تعداد مرحله اول قبول میشن
پس شانس قبولی شما بالاست
بعدشم امسال با این کاری که انجام دادن فقط قبولی در شهر همون کسایی هستن که توی اون شهر امتحان دادن

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۶۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سلام,من نجف آباد زدم .رتبه ام ۴۱ شده و ترازم ۶۶۹۳ که ۲۲ نفر تا تراز ۶۹۰۰ نجف آباد در مرحله اول گرفته,به نظرتون من نجف آباد تو تکمیل ظرفیت میارم یا نه؟ بچه ها خواهشا نظر بدبد...

چرا هیشکی جواب نمیدهSad

سلام دوست عزیز، احتمال اینکه طبق شزایط جدید شما تو انتخاب اولت (نجف آباد) پذیرفته بشی بالای ۹۵% هستش.
انشاالله قبولی. تراز شما تو این رشته و شهر بسیار خوبه
شیرینی هم یادت نره
مرسی بابت اینکه نظرتونو گفتین,اگه قبول بشم نجف آباد حتما شیرینیتون محفوظه
۲
۰
ارسال: #۴۶۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سلام,من نجف آباد زدم .رتبه ام ۴۱ شده و ترازم ۶۶۹۳ که ۲۲ نفر تا تراز ۶۹۰۰ نجف آباد در مرحله اول گرفته,به نظرتون من نجف آباد تو تکمیل ظرفیت میارم یا نه؟ بچه ها خواهشا نظر بدبد...

چرا هیشکی جواب نمیدهSad

سلام دوست عزیز، احتمال اینکه طبق شزایط جدید شما تو انتخاب اولت (نجف آباد) پذیرفته بشی بالای ۹۵% هستش.
انشاالله قبولی. تراز شما تو این رشته و شهر بسیار خوبه
شیرینی هم یادت نره
مرسی بابت اینکه نظرتونو گفتین,اگه قبول بشم نجف آباد حتما شیرینیتون محفوظه

زهرا جان پیشاپیش تبریک. شیرینی ما هم فراموش نشه لطفاShy
۰
۱
ارسال: #۴۶۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
دوستان یکی راهنمایی کنه نحوه گزینش به چه صورته؟
طبق نمره کل تو کل انتخاب ها می گردن انتخاب می کنن؟ یا اولویت با کسیه که با تراز پایین تر واحدی رو بالاتر (جلوتر) انتخاب کرده باشه؟
مثل سیستم پذیرش دانشکاه آزاد واسه کارشناسی؟ یا سیستم پذیرش کارشناسی دانشکاههای سراسری؟
و

این که تشکیل کلاس ها کسی اطلاع داره به چه صورته؟ ۲ هفته در میون شنیدم و اونم آخر هفته؟ درسته؟
۰
۰
ارسال: #۴۷۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  رشته / محل های انتخابی :

ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات لرستان - کد: ۶۵۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ایلام - کد: ۶۳۹
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲

هر چی خدا بخدا...البته فکر کنم انتخاب ۱۰ رو بیارم چون تراز هوش ۶۳۶۵ شدم ولی نرم افزار ۵۲۲۵

واسه دلخوشی ۹ تا نرم افزار زدم و آخری رو هوش.
انتخاباتون عین منه!!!!! اConfusedAngelDodgyWinkلبته به جز ایلام.
موفق باشیدRolleyes

سلام بچه ها(mahi_24 ، arman405 ). شما ترازتون چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۴۷۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  

چرا هیشکی جواب نمیدهSad

من که میگم قبولی
من جای تو بودم الان شیرینی میدادم
۴۱ حتما قبولی
۰
۰
ارسال: #۴۷۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
نمره کل نرم من ۴۷۷۰ و نمره معماری من ۵۶۹۵ شده
ایا جایی قبول میشم ؟
نرم خوزستان امتحان داده بودم

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۴۷۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت :تراز من هوش مصنوعی ۶۱۱۹ شده .تکمیل ظرفییت کجا قبول میشم؟نرم افزار شبستر امتحان دادم ترازم ۵۰۳۸ شده.
۰
۰
ارسال: #۴۷۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  دوستان منم از استرس در بیارید
لطفا نظر بدین
من ۶۵۳۱ نرم افزار علوم تحقیقاتم
رتبم ۲۳۵
پارسال مرحله اول ۸۲ تو تکمیل تا ۲۳۰ گرفتن تهران گرفته
یعنی امسال که تهران تا ۹۸ گرفته تو تکمیل تا ۲۳۵ که من باشم میگیره؟
خواهش می کنم نظر بدین
من هم مثل شمام تقریبا ایشا که قبول بشیم
ولی باز ۱۰ تا انتخابم رو پر میکنم چون نمیتونم ۱ سال دیگه بمونم پشت کنکور

مطمئنی شما تا ۲۳۰ قبول شدند پارسال؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۷۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
واحدهای علوم و تحقیقات بدون مجوز دانشگاه آزاد به پردیس تبدیل شدند
رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از ادامه فعالیت واحدهای علوم و تحقیقات بدون مجوز این دانشگاه در قالب پردیس های دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، 'خسرو دانشجو' روز شنبه در نشست مطبوعاتی ضمن تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته درمورد ساماندهی واحدهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد سراسر کشور طی سه ماه گذشته، اظهار داشت: در ابتدای قبول مسوولیت در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات به چند مشکل عمده در این مجموعه برخوردیم که نداشتن مجوز فعالیت تعداد زیادی از این واحدها مهم ترین این مشکلات بود.

وی با بیان اینکه به جز واحد علوم و تحقیقات تهران ، تعداد ۴۲ واحد علوم و تحقیقات در استان های سراسر کشور وجود داشته است، خاطرنشان کرد: اغلب این واحدها در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ طبق یک دستورالعمل داخلی در دانشگاه آزاد فعالیت خود را آغاز و نسبت به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف اقدام کردند درحالیکه ۳۴ واحد علوم و تحقیقات هیچگونه مجوزی از شورای گسترش آموزش عالی نداشتند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می شد.

دانشجو ادامه داد: با توجه به اینکه مدرک فارغ التحصیلی دانش آموختگان واحدهای دانشگاهی بدون مجوز، مورد تایید شورای گسترش و وزارت علوم قرار نمی‌گیرد به منظور رفع همین مشکل، رایزنی هایی با مسوولان وزارت علوم آغاز شد و خوشبختانه به نتایج مطلوبی رسید.

وی یادآور شد: در گذشته از مجموع ۴۲ واحد علوم و تحقیقات، ۸ واحد نسبت به گرفتن موافقت اصولی از شورای گسترش آموزش عالی اقدام کرده بودند که با توافق مسوولان وزارت علوم و دانشگاه آزاد، مقرر شد این واحدهای دارای مجوز به صورت مستقل از واحد علوم و تحقیقات مرکزی ادامه فعالیت دهند و براساس اختیارات قانونی که به آنها داده شده است برای گرفتن دانشجو و اعلام فارغ التحصیلی دانش آموختگان اقدام کنند.

هشت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که از قبل مجوز شورای گسترش را دریافت کرده اند شامل واحدهای آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خوزستان، سیرجان، کرمان، کرمانشاه و آیت الله آملی هستند.

دانشجو درمورد تصمیمات اتخاذ شده برای واحدهای علوم و تحقیقات بدون مجوز نیز توضیح داد: با توافق صورت گرفته میان دانشگاه آزاد و وزارت علوم، مجوز شورای گسترش برای این واحدها صادر شد تا آنها بتوانند به عنوان پردیس های دانشگاهی علوم و تحقیقات متکی به واحدهای همجوار آنها و با نظارت واحدعلوم و تحقیقات تهران ادامه فعالیت دهند و به این ترتیب مشکل نداشتن مجوز این واحدها هم برطرف شد چراکه واحدهای همجوار از سال ها قبل، مجوزهای لازم برای فعالیت را کسب کرده اند.

وی با بیان اینکه تعدادی رشته های دانشگاه آزاد نیز بدون مجوز هستند و دانشجویانی در آنها تحصیل می کنند، اضافه کرد: در گام بعدی از شورای گسترش آموزش عالی مهلت گرفتیم که تا مهرماه ۱۳۹۲برای ایجاد زیرساخت های لازم و گرفتن مجوز برای این رشته ها اقدام کنیم و دانشجویان این رشته ها نیز دغدغه تایید مدرک فارغ التحصیلی نداشته باشند.

رییس واحدعلوم و تحقیقات دانشگاه آزاد درمورد نحوه مواجهه با مدرک افرادی که از واحدهای بدون مجوز این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند نیز گفت: خوشبختانه شورای گسترش موافقت کرد که مدرک فارغ التحصیلی این افراد نیز تایید شود.

به گفته وی پیش از این ۹۰ درصد رشته های واحدهای علوم و تحقیقات سراسر کشور به جز واحد تهران، بدون مجوز شورای گسترش بودند اما هم اکنون با اقدامات و تهمیدات انجام شده، دیگر حتی یک رشته بدون مجوز نیز در این دانشگاه وجود ندارد.

دانشجو تاکید کرد: هرچند درحال حاضر مجوز موقت برای رشته های بدون مجوز دانشگاه آزاد از سوی شورای گسترش صادر شده است اما تا مهرماه ۹۲ تلاش خواهیم کرد مجوز اصولی این رشته ها را دریافت کنیم.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای راه اندازی پردیس ها و واحدهای علوم و تحقیقات جدید در سراسر کشور وجود ندارد و متقاضیانی که قابلیت ایجاد این واحدهای تحصیلات تکمیلی را در خود می بینند می توانند درخواست خود را به ما و شورای گسترش آموزش عالی ارائه دهند.

رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شمار دانشجویان فعلی علوم و تحقیقات تهران را ۳۵ هزار نفر اعلام کرد و گفت که نزدیک به ۲۰ هزار نفر از این دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند و بقیه در مقطع کارشناسی درس می خوانند.

وی یادآور شد: شمار دانشجویان درحال تحصیل در ۴۲ واحدعلوم و تحقیقات استانی نیز به ۳۵ هزار نفر می رسد که اکثریت آنها در دوره های تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند.
لینک خبر :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , miladonline
ارسال: #۴۷۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط baran_68.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)baran_68 نوشته شده توسط:  من تو گرایش نرم افزار قزوین شرکت کرده بودم شدم ترازم ۵۳۰۰
۲۵% سوالات هوشو جواب داده بودم
الان توی هوش برام تراز اومده ۶۳۰۰ ... اما رتبه نداره
احتمال قبولی هست اصلا؟؟ Sad
علوم تحقیقات قزوین قبول میشم بنظر شما؟ Sad
تورو خدا یکی راهنمایی کنه.. دارم دق میکنم

تراز بچه های هوش بالاست.ضمنا رقیبای تو بچه های هوش علوم تحقیقاتن که تراز تو معادل با رتبه ۱۵۰ تهران میشه.ولی نرم افزار انتخابای بیشتری داری راحتتر قبول میشی.

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  ۱۰۰ درصد اگه هوش بزنی قبولی. ترازت به قزوین می خوره ۶۳۰۰ عالیه.
مطمئنی؟؟؟؟یادت باشه بچه های هوش کلا ۴ تا انتخاب دارن که معمولا ۲ تاشو مثل کرمان و بوشهر نمیزنن

یعنی با ۶۳۰۰ علوم تحقیقات قزوین یا بوئین زهرا قبول نمیشمConfused؟؟

(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من دوستانی که رتبه شون زیر ۷۰ هست تو شهرستانها اصلا به تکمیل ظرفیت فکر نکنن که صد در صد همون شهر اولی که انتخاب میکنن قبول هستن. اونهایی هم که تو علوم تحقیقات ، تهران رو انتخاب کردن هم خیلی بیشتر از این حرفها رو تو تهران می تونن انتظار داشته باشن فکر میکنم قبولی رتبه ۱۱۰ رو حداقل میشه واسه علوم تحقیقات فقط تهران انتظار داشت.
ببینین سراسری واسه رشته نرم افزار و هوش تا رتبه تقریبا ۱۰۰۰ رو واسه روزانه و شبانه ، غیر انتفاعی و ... می گیره. خوب چند درصد از قبولی های ارشدی سراسری تو آزاد هم قبول میشن؟ به نظر من رو رتبه هایی که نوشتم میشه فکر کرد.
(تو سال ۹۰ یکی از اعضا مانشت با رتبه ۸۹۳ جهاد دانشگاهی خوزستان قبول شده یا یکی دیگه با ۶۵۰ مالک اشتر شبانه قبول شده).
دوستان بهتره شما هم نظرتون رو بذارید

سلام
من نرم افزار شرکت کرده بودم
من ۵۳۰۰ نرم
و۶۳۰۰ هوش شدم که تقریبا رتبه ۷۰ ۸۰ هوش قزوین شدم
بنظر شما کجا احتمال قبولیم هست؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین
بعضی ها میگن هیچ جاConfused
۰
۰
ارسال: #۴۷۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)sara_mo نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  هر چی خدا بخدا...البته فکر کنم انتخاب ۱۰ رو بیارم چون تراز هوش ۶۳۶۵ شدم ولی نرم افزار ۵۲۲۵

واسه دلخوشی ۹ تا نرم افزار زدم و آخری رو هوش.
انتخاباتون عین منه!!!!! اConfusedAngelDodgyWinkلبته به جز ایلام.
موفق باشیدRolleyes

سلام بچه ها(mahi_24 ، arman405 ). شما ترازتون چند بوده؟

گفتم تو پست قبلیم

نرم ۵۲۲۵

هوش ۶۳۶۵

معماری ۶۴۶۶

نرم افزار به خاطر منفی شدن نابود کرد ترازم رو...حیف
۰
۰
ارسال: #۴۷۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام من رتبم شده ۲۳۴ با تراز ۵۱۳۰ نرم افزار ملایر قبول نشدم به نظر شما در تکمیل ظرفیت برای پردیس علوم تحقیقات همدان یا شهر دیگر قبول میشم
۰
۰
ارسال: #۴۷۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط رنگین کمان.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  دوستان اطلاعیه دیروز رو خوب بخونین متوجه میشین که قرار نبوده انتخابهای اصلی(محلهای موجود در دفترچه) تو تکمیل هم باشن،برای هر کسی اول انتخاب اصلیش بررسی مجدد میشه اگه قبول شد که هیچ و اگه نشد این انتخابهای دهگانه بترتیب اولویت بررسی میشن،حالا کسیکه علوم تحقیقات تهران زده

دوست گرامی این پست رو بنده درساعت ۱۲(قبل ازشما)تو تاپیک دیگه ای زدم وشما عینش رو ورداشتید اینجا paste کردید بنام خودتون!مهم نیستا کشف اتم نبوده که،منتها کاردرستی نیست حداقل یه زحمتی می کشیدی تغییرش می دادیSmileاینهم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وااااااااا !!!!! من خودم سال بعد کنکور دارم دیدیم پستت خوب بود و کامل با موس کپی کردم گذاشتن اونجا بقیه ام استفاده کنن .. مگه کشفه اتمه به قول خودت به نامم بزنم ؟؟؟!!! Big Grin تغییر برا چی بدم وقتی کامله ؟؟ Big Grin من حال دست زدن به کیبوردو نداشتم وگرنه مینوشتم از جانبه شماست ... به چه چیزایی اهمیت میدیا Big Grin برو اونجا بنویس تو این نوشتی خوب Big Grin
مطمئن باش کوچکترین اهمیتی نداشته،گوشزد کردم که تکرار نشه درمورد دوستان دیگه.درضمن قرار نیست همه مثل شما حال ندار باشن و هیچی براشون اهمیتی نداشته باشه؛مواردی هستن که ازدیدگاه اخلاقی مهمن و باید در مورد دیگران رعایت کنیم تا حقوق خودمون هم ازجانب دیگران محترم شمرده بشه.
من با این موضوعی که گفته شد کاملاً موافقم، چون زحمتی کشیده ده بود و جواب کاملی داده شده بود و حتی من از مطلب ارایه شده تشکر کردم و به بچه ها گفتم که به صورت کامل بخوننش ...پس نگو که مطلب دزدی بوده از جای دیگه بدون ذکر منبع!!!
چقدر خوب بود که ما تو رعایت کردن حق و حقوق دیگران یکم دقت می کردیم ... چه اینجا که یک مطلب کوچیک بود چه هر جای دیگه
مرسی
دوستان موضوع اینقدرهاهم جدی نبوده که پای دزدی واین حرفها وسط کشیده بشهSmileپایبندی به اصول اخلاقی ازجانب همه یکسان نیست هدف بنده هم از تذکر دادن فقط جلوگیزی ازتکرار چنین رفتارهایی بوده وگرنه شیوه نقل قول کردن رو تو کلاسهای دوره راهنمایی آموختیم.
درضمن جناب آقایhamid_cدرپاسخ پیامتون ترجیح می دم سکوت کنم .لحنتون واقعاً......بنده معتقد به رعایت کوچکترین نکات اخلاقی هستم،اصلاًهم موضوع حق وحقوق نبوده فقط جلوگیری ازتکراروبس.بیادداشته باشیم اگه هر کدوم ازما درمقابل بی اخلاقیها تذکربدیم بی اخلاقیها هرگز درجامعه نهادینه نخواهدشد.درمورد احتمال قبولی هم از دوستان تهرانی سوال کنین بنده دراین زمینه اطلاعات ندارم.
۱
۰
ارسال: #۴۸۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام دوستان
از لحاظ علمی و امکانات علوم قزوین بهتره یا علوم البرز(کرج)؟
خواهشا هر کی میدونه جواب بده!با امید موفقیت همگی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۵۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۶ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۹ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close