تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
دوستان منم هستم.
(09 مرداد 1394 05:30 ب.ظ)dgoly نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان منم هستم.

سلام فقط حتما اوایل شهریور یه خبری بگیر
منم هستم ولی مهر ماه میخوام ثبت نام کنم.
(14 مرداد 1394 04:53 ب.ظ)Tirdad نوشته شده توسط: [ -> ]منم هستم ولی مهر ماه میخوام ثبت نام کنم.

با توجه به تغییر زمان کنکور باید دید که چه تغییری در زمان کنکورهای آزمایشی ایجاد میشه بعد مشخص میشه ما کی ثبت نام باید بکنیم
منم هستم فقط باید چیکار کنیم؟همین بگیم هستم؟؟؟
منم هستم
(21 خرداد 1394 12:23 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
افرادی که علاقمند به ثبت نام گروهی در آزمون های آزمایشی پارسه هستند لطفا اعلام آمادگی کنند تا ببینیم چند نفر میشیم و باید چیکار بکنیم با تشکر
منم هستم، چکار باید کنم؟Smile
(21 خرداد 1394 12:23 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
افرادی که علاقمند به ثبت نام گروهی در آزمون های آزمایشی پارسه هستند لطفا اعلام آمادگی کنند تا ببینیم چند نفر میشیم و باید چیکار بکنیم با تشکر

منم آماده ام
منم هستم، تخفیفش چند درصده؟
دوستان با ثبت نام توی آزمون ها باید تمام درس هارو باهم شروع کنیم؟ مثلا من می خوام تا آذر فقط تعدادی از درسها رو بخونم; پس باید به خاطر آزمون برنامه مو عوض کنم و تمام دروس هارو شروع کنم؟؟
راستی در ثبت نام گروهی امکان ثبت نام برای آزمون های جامع تنها هست یا باید تمام آزمون ها ثبت نام بشن؟
(20 مرداد 1394 12:03 ق.ظ)mehran.amanat نوشته شده توسط: [ -> ]منم هستم، تخفیفش چند درصده؟
سال گذشته 30%بوده حالا امسال باید ببینیم چند % تخفیف میدن

(20 مرداد 1394 01:44 ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان با ثبت نام توی آزمون ها باید تمام درس هارو باهم شروع کنیم؟ مثلا من می خوام تا آذر فقط تعدادی از درسها رو بخونم; پس باید به خاطر آزمون برنامه مو عوض کنم و تمام دروس هارو شروع کنم؟؟
راستی در ثبت نام گروهی امکان ثبت نام برای آزمون های جامع تنها هست یا باید تمام آزمون ها ثبت نام بشن؟

امکان تخفیف برای ثبت نام آزمون های جامع را باید آمارش را بگیرم چون منم نمیدونم ،قراره یکی از دوستان که همسرش توی پارسه هستش کارهای هماهنگی را انجام بده ،البته الان که زمان کنکور تغییر کرده باید دید که تعداد آزمون ها را زیاد میکنن یا زمانش را تغییر میدن
(20 مرداد 1394 01:05 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 مرداد 1394 12:03 ق.ظ)mehran.amanat نوشته شده توسط: [ -> ]منم هستم، تخفیفش چند درصده؟
سال گذشته ۳۰%بوده حالا امسال باید ببینیم چند % تخفیف میدن

(20 مرداد 1394 01:44 ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان با ثبت نام توی آزمون ها باید تمام درس هارو باهم شروع کنیم؟ مثلا من می خوام تا آذر فقط تعدادی از درسها رو بخونم; پس باید به خاطر آزمون برنامه مو عوض کنم و تمام دروس هارو شروع کنم؟؟

امکان تخفیف برای ثبت نام آزمون های جامع را باید آمارش را بگیرم چون منم نمیدونم ،قراره یکی از دوستان که همسرش توی پارسه هستش کارهای هماهنگی را انجام بده ،البته الان که زمان کنکور تغییر کرده باید دید که تعداد آزمون ها را زیاد میکنن یا زمانش را تغییر میدن

من هم میخواستم واسه تخفیفی که مدرسان داره ، تو آزمونهاش شرکت کنم ولی خب مکان آزمون هاش تا خونه ما واقــــــــعـــــــا دوره
حالا اگه پارسه تخفیف میده من هم هستم، خوشبختانه مکان آزمونهاش تا خونه ما 10 دقیقه راه هست

پس من رو هم واسه ثبت نام داشته باشید
ممنون
منم هستم
اما از کجا میدونین که کجا ازموناش برگزار میشه ؟
منم هستم
(23 مرداد 1394 11:49 ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]منم هستم
اما از کجا میدونین که کجا ازموناش برگزار میشه ؟

من هم نمیدونم که کجا آزمون ها برگزار میشه این را باید بچه هایی که سال قبل آزمونهاش را دادن جواب بدن که محل آزمونها کجا بوده و آیا راضی بودن از خدمات یا نه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع